PDA

Zobacz pełną wersję : Co najpierw?



GRUCHA_PL
03-05-10, 21:41
Witam!
Między wrześniem a grudniem 2009 schudłem 18 kg ale mimo to dalej wyglądałem na zalanego ale już nie tak jak kiedyś.
Od 18 stycznia zacząłem masówkę jednak jak już wtedy byłem zalany teraz chociaż powolutku mam zarys mięśni chciałbym zrobić jak najbardziej optymalną sylwetkę.
Zastanawiam się czy najpierw siebie zredukować cyklem na MAN Scorch+BCAA activlab, aeroby z rana i dieta redukcyjna+ normalny trening na siłce wg planu na masę?
Następnie po jakichś dwóch tygodniach przerwy od odżywek wziąć Mono universal i dietę masową uzupełnioną ostrowią bez zbędnych słodyczy które jak dotąd jadłem? Wg zamysłu po odpoczynku od krety-tego monowodzianu poszedłby jabłczan i we wrześniu jakaś początkująca sylwetka powinna się rysować.

Czy wg Was powinienem najpierw sięgnąć po MONO a później redukować? Boję się, że redukcja pochłonie efekty z kreatyny.

:neutral:

KowalX
03-05-10, 22:06
Ja tam bym ćwiczył na lekkim bilansie na plus z mono ,bcaa i spalaczem(choć nigdy nie kupie).Z aerobów też bym nie rezygnował.

niewula
04-05-10, 09:19
możesz se chapnąć jakiegoś boostera, powinien poprawić ci jakość mięsa

fallenursus
04-05-10, 13:19
możesz se chapnąć jakiegoś boostera, powinien poprawić ci jakość mięsa
wytlumacz Ty mi to :)

burn
04-05-10, 13:44
O kvrwa, lecę po booster !

GRUCHA_PL
04-05-10, 14:15
Widzę niewula hajt :O
Tylko powiedz mi jak mi pomoże booster skoro ja tutaj pytam czy najpierw spalić fat i potem jechać czystą masę z pierwszą kreatyną w moim życiu czy na razie zobaczyć jak zadziała kreatyna:/
Chyba jednak zostanę przy myśli żeby najpierw wszystko spalić i potem już ostrożnie masować

rafio83
04-05-10, 14:40
ja robię tak:

Diete mam (dużo białka, mniej węgli), jade normalnie na mase, krete lykam :).
W ten sposób buduje mase mięśniową i redukuje fat. Co tydzien obniżam węgle o 20g i obserwuje jak wpływa to na organizm, dzięki krecie idzie siła a jak wiadomo nie ma siły bez masy i masy bez siły.

spróbuj!!!!

mifal
04-05-10, 14:45
cwicz swoje..mozesz mono brac..bcaa..spalacz tez nie zaszkodzi..pilnuj diety i aerobow a bedzie dobrze..

niewula
04-05-10, 15:13
wytlumacz Ty mi to :)

hehe tzn po boosterze raczej się nie zaleje , ja zawsze na nim leciałem zdobywając syche mięso , wychodzą żyły na wieszch to chyba też świadczy o jakości mięsa?

MolderDist
04-05-10, 15:16
Do autora:

redukuj powoli ilość kalorii, dodawaj powoli areo, dodaj antykataboliki w spotaci np. bcaa jak tam wspominałeś bcaa Xtra + wieksza ilość białka w pożywieniu
trening siłowy bez zmian - stracisz jak najmniej miesni

zredukuj to wyglądu ktory bedzie Cie satysfakcjonował

nastepnie zrób tydzien regeneracji, kreacac tylko lekkie areoby

i powoli tak jak ucinałeś wcześniej, tak zwiększaj kalorie, dodaj kreatyne i rób powoli mase

najlepiej zaczynac robić mięso z jak najniższego pułapu tkanki tłuszczowej

KowalX
04-05-10, 15:31
Zamiast BCAA Xtraa taniej można kupić np. bcaa tst