PDA

Zobacz pełną wersję : [Pomoc] przyrost siły i masy



sansey
01-04-06, 14:29
mam 175 cm wzrostu 85 kilo wagi 20 lat cwicze od 2 lat i chciałbym sie dowiedziec czy dobre srodki biore chodzi mi o przyrost siły czystej masy miensniowej i jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej biore teraz kreatyne olimpu w proszku do tego dextroze tez olimpu z tauryna i jeszcze hmb mega kaps olimpu mam takie pytanie bo kreatyne z dextro chciałbym brac przez miesiac potem miesiac przerwy ale niewiem co mam w tym miesiacu brac myslałem o thermofat burner i do tego te hmb dalej i jeszcze kupic bcaa i po tym miesiacu znowu kreatyne czy to dobre jak nie to prosze o inne propozycje aha i jak to mam brac zeby było najlepiej

David
01-04-06, 14:39
bierzesz dobrze..ale nie wiem po co miesiąc przerwy w braniu krety :razz: jak masz możliwość to bierz przez półtora miesiąca a dopiero potenm zrób sobie 2 miechy przerwy :wink: moim zdaniem będziesz miał leprzy efekt(możesz poczytać w temacie kreatyna jak zwiekszyć efekty :twisted: )ja biorę kretę z karbem firmu biogenix ale deztroza też jest dobra :mrgreen: BCAA możesz sobie wziąć po cyklu z krety i brać razem z hmb też przez półtora miecha tak żebyś brał hmb przez 3 miesiące bo dopiero po takim czasie wudać większe efekty :smile:

Domel
02-04-06, 23:03
Troche sam sobie przeczysz sansey. Nie da rady robic sily, masy a to tego wycinki jednoczesnie. Musisz sie zdecydowac: albo robisz sile albo mase albo wycinke. Treningi ukierunkowane pod te cele znacznie roznia sie od siebie wiec....
Co do samych supli jakie bierzesz to troszke slabo: kreta spoko, napisz tylko ile cykli miales na mono, moze czas wejsc na cos mocniejszego: jabczan, ewentualnie stak: tu juz zalezy jak stoisz finansowo. Co do dextrozy i hmb to moim zdaniem starata kasy, mit dextrozy juz dawno zostal obalony, hmb trzeba walic w bardzo duzych dawkach zeby porzadnie odczuc jego dzialanie, tauryna jako transporter moze zostac

MADOX
03-04-06, 12:41
kreatyna ,tauryna ,hmb,bcaa albo masa albo sila najpierw kreatyna z tauryna a nastepniehmb bcaa hmb- w duzych ilosciach jak z olimpu to 5 caps

sansey
03-04-06, 14:11
mam hmb olimpu ale maga caps biore 3 razy dziennie po 1 kapsułce czyli ze teraz mam brac kreatyne dextroze i hmb a w przerwie hmb bcaa a z tym jabłczane kreatyny to kiedy bym mogł to brac z gory dzieki

MADOX
03-04-06, 14:47
jeszcze ile juz bierzesz kreatyne

ziper
03-04-06, 15:50
chodzi mi o przyrost siły czystej masy miensniowej i jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej

nie da się połączyć oby rzeczy na raz
chyba, że dzięki środkom farmakologicznym

w przerwie między kreatyną proponuję regenerację

następnie polecieć redukcję, masę lub siłę zależnie od priorytetu

sansey
04-04-06, 12:29
kreatyne biore narazie od 2 tygodni a wczesniej w grudniu rałem jeszcze

MADOX
04-04-06, 12:51
kreatyne biez tak do 6 tygodni

ziper
04-04-06, 13:59
6 tyg to minimum
ciągnąłbym spokojnie do 8

sansey
04-04-06, 23:04
no spoko ale co brc w przewrie pomiedzy cyklmi kreatyny

ziper
04-04-06, 23:23
nic

regeneruj się

pilnuj diety

MADOX
04-04-06, 23:52
8 tygodni to doscduzo zalezy jeszcze przy jakich dawkach

ziper
05-04-06, 00:26
nie jest dużo
dawki standardowe