PDA

Zobacz pełną wersję : Jakoś trzeba wyglądać



Dżedaj
02-05-10, 17:28
Z racji że ida wakacje należałoby jakos wyglądać na plaży , więc pytanie czy lepiej zjeśc jeden miesiac białko i drugi kreatyne czy dwa miechy białko albo kreatyne wazne jest przybrac na masie i zeby to zostalo

Nie martwCie sie chodze na siłke 4 miesiące nie mam diety ale jem gainer dla uzupelnienia

brac białko ewentualnie kreatyne to prosze o konkrety

hubi1910
02-05-10, 17:31
1.Lepiej ułożyć sobie dietę niż jeść samo białko bez sensu.
2.Wow 4mc na siłce czemu jeszcze nie wyglądasz jak koks ???
3.Nie brać kreatyny nie brać białka brać dietanabol :D

Dżedaj
02-05-10, 17:32
no to mistrzu powiedz z czym łączyć białko?

Sheller
02-05-10, 17:35
uloz sobie diete na mase
ja bym ci radzil kreatyne mono + bialko

hubi1910
02-05-10, 17:40
Z dietą mistrzu z dietą...

fallenursus
02-05-10, 17:42
Z racji że ida wakacje należałoby jakos wyglądać na plaży , więc pytanie czy lepiej zjeśc jeden miesiac białko i drugi kreatyne czy dwa miechy białko albo kreatyne wazne jest przybrac na masie i zeby to zostalo

Nie martwCie sie chodze na siłke 4 miesiące nie mam diety ale jem gainer dla uzupelnienia

brac białko ewentualnie kreatyne to prosze o konkrety


masz mniej niz 2 miesiace.
za puzno sie obudziles misiu.

wujek.maciek
02-05-10, 18:23
jak to?! przeciez ma jakies 13-14miesiecy :) jadac na kreatynce, porzadny trening klata+biceps 3 razy w tyg. bedzie jak znalazl ;>

a tak serio, to nie wiem dlaczego, mlodziezy tak ciezko wbic do glow, ze mase sie robi lyzka i widelcem... w ogole, jak mozna uzupelniac diete, skoro sie jej nie ma?

mozesz metanabol 3 razy dziennie nosem wciagac, a bez porzadnej michy i tak bedzie z tego jeden wielki penis

pozdro

opalinho
02-05-10, 22:59
no to mistrzu powiedz z czym łączyć białko?

Co to za pytanie,tak ciężko Ci zrozumieć że białko to jest uzupełnienie diety-bez której ani rusz.Tak jak byś spytał z czym łączyć piers z kury albo jajka.Z ryżem i owsianką-understand?!