PDA

Zobacz pełną wersję : Co i jak pomoc



Maj00r
02-05-10, 10:44
Witam :). Zaczynam swoją przygodę na siłce ćwiczenia itd. Ćwicze już 2 miesiące z przerwą i od 3 dni zaczołem intesywnie ćwiczyć i to już bd co dzień:). Mam atlas ale nie korzystam z niego bo w pokoju wszystko zabarykowane jest no i nie można ćwiczyć przeprowadzam się do domku we wrześniu to sobie siłke urządze;d. Moje ćwiczenia wyglądają tak: pompki, brzuszki, przysiady, podnoszenie hantli no i tzw boksowanie hehe. CHciałbym się od was dowiedzieć o diete czy powinienem zacząć z jakąś dietą nie jestem gruby ani chudy więc niewiem co i jak z dietą. No i co powinnienem pić słyszałem że wode mineralną najlepiej np żywiec zdrój a ja pijam dużo xd. No i czy może jakieś odżywki byście mi radzili? jak nnarazie nie planuje żadnych odżywek zobacze jak to bd na sucho. Mam 15 lat chciałbym mieć rzeźbe xd ładnie mięśnie brzucha bicepsa no itd niechce być jakimś mega pakerem chce tylko lekko nabrać mnięśni zeby byly widoczne ;d. Prosze o Pomoc co i jak :) A no i dziś wieczorem postaram się dodać fotki zjak wygląda mój brzuch itd xD

mrcinkam
02-05-10, 23:19
No to jestes gruby czy hudy bo to różnica waga wzrost by sie przydały co do odżywek to nawet nie mysl o nich narazie bo za mało latek i za krótko trenujesz <duzo za krótko> jak podasz paramtery to wtedy latwiej diete ułozyc POZDRO

Maj00r
03-05-10, 11:19
Ok zrobie jak najszybciej parametry.I co ile dni najlepiej ćwiczyć bo wiem że musi mięsień odpoczywać co 2? mam?

KowalX
03-05-10, 23:04
Widzisz jaki to dział?Na fotki.