PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningu na Hantle



lukasz396
02-05-10, 10:30
Witam potrzebuję Plan treningu na hantle mam 2 hantle na jednej jest 7,5 kg mogę przekładać są regulowane Prosiłbym o ułożenie Planu treningu dysponuję całym Tygodniem Więc trening może być codziennie W tym treningu interesuje mnie rzeźba siła i Plecy V. Wiem o tym dobrze że to nie będzie to samo co siłownia ale nie mam na razie kasy a czas mam to to by była moja taka dobra rozgrzewka :)

Interesuje mnie trening na Podstawie tej strony bym wiedział co i jak ćwiczyć http://www.nasportowo.webpark.pl/atlas_cwiczen.htm

marcinpeny
02-05-10, 10:38
Tymi hantelkami to proponuje ćwiczyć biceps i triceps, klatka to pompki o roznych rozstawach ramion, plecy V to podciąganie na drązku... Wiecej nie zrobisz. Proponuje kupic ławeczke i sztange bo to podstawa podstawy :) Powodzenia

znieczulica
02-05-10, 11:04
Witam potrzebuję Plan treningu na hantle mam 2 hantle na jednej jest 7,5 kg [/URL]
a na drugiej ile jest? Zresztą 7,5 kilo to chyba sobie nadgarstki możesz tym poćwiczyć...biceps może, ale to faktycznie będzie rozgrzewka, na trica potrzeba sporo większego ciężaru nawet jak na początkującego,a o klatce czy plecach już nie wspominając. Bez żadnego sprzętu zapomnij o dobrym treningu, możesz tylko robić to co kolega powyżej napisał, ale szału po tym się nie spodziewaj.

lukasz396
02-05-10, 15:02
na jednej jest 7,5 jeżeli z dwóch zrobię jedną to będzie 15 kg :D

znieczulica
02-05-10, 15:37
no to 15nastką ręce i barki już możesz jechać, ale na klatkę plecy i nogi to nadal za mało. A jakie ćwiczenia to masz tam w linku który sam zamieściłeś, tric mało powtórzeń duży ciężar, bic średni ciężar sporo powtórzeń, barki średni dużo powtórzeń, kaptur duży 10-12 powt. (ale jednym hantlem to trochę kiepsko się będzie ćwiczyło), to takie ogólne zasady na jakie serie dany mięsień lepiej reaguje. To dla kogo jaki ciężar jest duży a jaki średni to już zależy od każdego osobno i zwyczajnie 3eba sprawdzić.