PDA

Zobacz pełną wersję : Trenadrol i dzialanie



Alex89
01-05-10, 15:03
Witam chcialem sie zapytac czy ktos juz bral ten Trenadrol? Wiem ze co pisze w opisie tego srodku jest niemozliwe bo 4 razy mocn. niz Trenbolon to poco by ludzi jescze brali Tren. Chcialem go dolanczyc do Testo E. w mojim Cyklu tak na 4 tyg. co o tym myslicie? I czy musze oczekiwac przy nie za duzej dawce tego srodka jakies dzialania uboczne takie jak problem z snem jak przy zwyklym trenbolon. I czy na Allegro te srodki sa ok znaczy sie nie jakies podroby.
Dzieki wam pozdrowienia

fallenursus
01-05-10, 16:06
jesli na kicka to m-drol lepszy(superdrol). a tak wogole to PH moim zdaniem scheiss calkowity. Dobra metka nie jest zla.

joh1964
01-05-10, 17:07
M-DROL znacznie toksyczniejszy od metki ryję wątrobę i żąłądek u nas jeden świerzak się połaszczył jak
poszedł na badania wątroby stwiedził metka to były cukierki.
bierz metanabol jak boisz się podlania dodaj 1tabse provironu a nie kombinuj z ph zwłasszcza z tych ph.

fallenursus
01-05-10, 17:12
pewno bral na lep na szyje to tak jest. co do toxycznosci masz w 100% racje.dlatego nie dluzej jak 4 tygodnie na superdolu+cos na watrobe.

Alex89
01-05-10, 19:21
ok ok ale fajnie reklamuja ten superdrol na Allegro "100% bezpieczny" a jak powyzej pisze ryje watrobe gorzej niz metka. A ten M-Drol to Methasteron? i wiecie moze dokladnie jak to dziala? Bo trenbolon wiem jak dziala bo widzialem u kolegi ale Methasteron jescze nikt nie bral.

fallenursus
01-05-10, 19:37
dokladnie methasteron(superdrol) nigdy nie probowalem i juz nie sprubuje bo u nas nie kupie. a kiedys spoko za grosze w sklepie mozna bylo wyrwac:) pogugluj jak dziala superdrol.

piuras86
02-05-10, 12:18
TAK SAMO jak Trenadrol ..... wpier****** kiedys tego pare paczek wątroba zastanawiałem się czy ją mam i po 2 nerki .... kutastrofa ........ ;/

Alex89
02-05-10, 15:43
ok juz nie mysle o PH dzieki wam^^