PDA

Zobacz pełną wersję : Przerwy między śeriami



Gahan1990
30-04-10, 23:57
Witam. Pytanie jakie robićie przerwy miedzy seriami. U mnie jest to od 2 min 2min 55 sek ,wzaleznosci od ciezaru jaki wykonuje dane cwiczenie. Są to przerwy w cyklu masowym. Natomiadt mój kolega z ktorym ćwicze mozna powiedzieć ze nie robi zadnych przerw no moze 20 sek miedzy cwiczeniami.Np dzis robił biceps z tricepsem 26seri na triceps i 20 na biceps - nie to nie żart ani pomyłka on tak robi.
Jego trening składa sie z seri łaczonych z 2-3 ćwiczen w jednej seri. Ciezary jaki stosuje sa całkiem duze W taki sposob cwiczy juz 3 lata oczywiscie z przerwami No ale wyniki ma chociaz siłowe mase tez ma niezłą 188cm 112 kg to zrobił w zeszłym roku ze 95kg.Choc ostatnio sie zbyt za tłuśćił .I to sporo.Dzis przed treningiem w bicepsie miał 47 a po treningu (sam mierzyłem) 49,3 cm. A i najważniejsze KoKsów nie bierze ani zadnych supli .Zre wszystko co popadnie.Jaka w tym logika Ja tu wszystko waze co jem wegle i białko i suple jem i ciezko wszystko przychodzi.A jeszcze Jedno Bardzo wazne;On wszystkie cwiczenia prawie robi na wyciagu. biceps i triceps .Grzbiet tylko na wyciagu ,triceps tez na biceps kratownica na modltewniku i chantle unoszenie reszt bicepsa na wyciagu.Napiszcie co o tym myślicie i o tych przerwach jaki robicie miedzy seriami.

Micek185
01-05-10, 00:09
widzisz to jest troszke trudna sprawa to zalezy od twoich celów i ogólne zasady przyjęło sie takie:
jesli robisz mase to ok 2min
jesli robisz siłę yo nawet po 4min
jesli wytrzyma lośc to minimalnie czyli ok 30s

sam osobiscie robie tylko przerwy na załapanie oodechu czyli zeby mi sie wyrównał i znów jade serię

czas odpoczynku zalezy tez d tego jaki masz stopien wytrenowania i sprawności nie da sie go ustalic dla kazdego

bibski
01-05-10, 06:16
przerwy robię około 30- 40 sek i jest ok
a co do łapy tego twojego kolszki to jak sam napisałeś zapasł się i co tu podziwiać tłuszcz :) u mnie przed redukcja łapa miała 45,5 teraz 44 ale separacja zajebista i myślę ze lepiej wygląda człowiek u kturego widaś mięcho a nie tłuszcz