PDA

Zobacz pełną wersję : Mam mega problem i potrzebuje pomocy !!!!!!!!!!!!



DIABEL_666
30-04-10, 19:19
Witam Wszystkich mam problem z nadwaga.......Mam 186 wzrostu i ważę 130 kg.....
Mam 23 lat 4 lata temu żyłem bardzo aktywnie chodziłem na siłownie trenowałem wioślarstwo przez 3 lata.......Itd teraz dużo pracuje defakto cały dzień zasuwam autem........ Waze 130 kg mam mega wielki brzuch tzw baczki wylewa mi sie wszystko i wielkie uda jednym słowem masakra mam kiepska przemianę materii......problem miałem taki ze w ciągu dnia nic nie jadłem a wieczorkiem mega wuchte fastfuda jedyne do czego udało mi sie dojsc to jem 2 posiłki w ciagu dnia i po 18 juz nic nie jem tylko wode......w ciagu dnia mam duzo stresów ciezko z czasem na jedzenie.........od miesiaca chodze na siłownie i cos kiepsko mi idzie z tym wszystko moze jakis visnstrol??????
Szukam Pomocy kto mi doradzi co najlepiej zrobic i rozpisze mi diete i treningi?????????

fallenursus
30-04-10, 21:14
dzial dieta, tematy podwieszone
dzial trenig to samo

KowalX
30-04-10, 21:15
Sam sobie odpowiedziałaś.Jesteś przedstawicielem i nie masz czasu na jedzenie.Stary bierzesz kupujesz pojemniki na żywność,gotujesz i zabierasz ze sobą jedzenie,do tego kanapki naprawdę nie osłabiaj.
5-6 posiłków na dzień i nie fast f. tylko gotujesz drób ,ryż i zabierasz ze sobą,jesz co około 3h.

Dawidhardcore
30-04-10, 21:40
Sam sobie odpowiedziałaś.Jesteś przedstawicielem i nie masz czasu na jedzenie.Stary bierzesz kupujesz pojemniki na żywność,gotujesz i zabierasz ze sobą jedzenie,do tego kanapki naprawdę nie osłabiaj.
5-6 posiłków na dzień i nie fast f. tylko gotujesz drób ,ryż i zabierasz ze sobą,jesz co około 3h.

masz racje KowalX i za to sog,dla chcacego nic trudnego ,przestan wzerac fast fudy tylko zacznij jesc zdrowo,masz podwieszone dzialy w diecie ,w ktorych znajdziesz cos dla siebie

BULLI
30-04-10, 23:49
Witam Wszystkich mam problem z nadwaga.......Mam 186 wzrostu i ważę 130 kg.....
Mam 23 lat 4 lata temu żyłem bardzo aktywnie chodziłem na siłownie trenowałem wioślarstwo przez 3 lata.......Itd teraz dużo pracuje defakto cały dzień zasuwam autem........ Waze 130 kg mam mega wielki brzuch tzw baczki wylewa mi sie wszystko i wielkie uda jednym słowem masakra mam kiepska przemianę materii......problem miałem taki ze w ciągu dnia nic nie jadłem a wieczorkiem mega wuchte fastfuda jedyne do czego udało mi sie dojsc to jem 2 posiłki w ciagu dnia i po 18 juz nic nie jem tylko wode......w ciagu dnia mam duzo stresów ciezko z czasem na jedzenie.........od miesiaca chodze na siłownie i cos kiepsko mi idzie z tym wszystko moze jakis visnstrol??????
Szukam Pomocy kto mi doradzi co najlepiej zrobic i rozpisze mi diete i treningi?????????

Witaj!!!
znam ten bol jak trenowalem zapasy(ok 8lat non stop) to wszystko bylo ok. Kiedy przestalem trenowac po 4 latach wygladalem jak prosiak 125kg wagi. postanowilem cos z tym zrobic
tak wiec zmienilem diete dozucilem silwnie(aeroby) i zrzucilem 30kilo w jakies 6 miechow.
Niky mi dzzisiaj nie powie ze zrzucenie tylu kg jest niemozliwe(wciaz slucham tch bredni)
Jedz 5 do 6 posilkow dziennie w moim przypadku posilki byly o zwiekszonej ilosci bialka malo wegli. Co do treningow to robilem silownie lekko potem aeroby to byl glowny cel treningu .

bibski
01-05-10, 06:07
przede wszystkim jedz 5 - 6 razy na dzień wyjeb chleb i ziemniaki z diety szamaj dużo białka i będzie ok po treningu pedałuj jeszcze na rowerku z 30 min ja tak spadłem w cztery miechy 20 kg
wcześniej jak się brałem za redukcje to olałem te 5-6 posiłków i huj wyszło troszkę zleciało i dalej świniak byłem jednak dzięki radą chłopaków z forum dałem rady i jestem wdzięczny życie nabrało innych kolorów mozna wreszcie pobiegać jestem pelen energii no i pierwszy raz w życiu zobaczyłem swoje mięsnie brzucha :)
pij dużo czerwonej i zielonej cherbaty z imbirem i cynamocem, dziennie trzy łyżki oliwy z oliwek , no i ze dwie łyżki octu to wszystko dorze spala tłuszcz
powodzenia

koziol93
01-05-10, 10:20
dieta, aeroby(najlepiej interwały) i dorzuć sobie thermo speed extreme(ok 8-10 szt dziennie) i zielona herbata dosłownie litrami
I powinni spadać około 3/4kg na miesiąc

opalinho
01-05-10, 11:52
dieta, aeroby(najlepiej interwały) i dorzuć sobie thermo speed extreme(ok 8-10 szt dziennie) i zielona herbata dosłownie litrami
I powinni spadać około 3/4kg na miesiąc

Interwały mogą byc na początek zbyt intesywne,jeśli kolega nie jest w zbyt dobrej kondycji to interwałom może nie podołać.Zwykły rowerek czy bieznia myślę,że na początek będą lepsze a z czasem jak polepszy się kondycha i będzie ciut mniej tych kilogramów można przeskoczyc na interwały.

KowalX
01-05-10, 12:31
(najlepiej interwały)
Interwały dla osoby o masie 130kg ? http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/bx3563_m.gif

DIABEL_666
01-05-10, 17:48
Naprawde panowie dziekuje za cenne rady ale tu do tego wszystkiego jest potrzebna silna wol której ja juz nie mam i w dodatku wpadłem w depresje i mega kompleksy ale moze uda mi sie ruszy dzieki waszym poradom wiedza sie powiekszyła i teraz tylko musze zacząc dzialac.......Dziekuje wszystkim.
:twisted::evil::evil::evil:

fallenursus
01-05-10, 18:02
dieta, aeroby(najlepiej interwały) i dorzuć sobie thermo speed extreme(ok 8-10 szt dziennie) i zielona herbata dosłownie litrami
I powinni spadać około 3/4kg na miesiąc


zadnych interwalow i zadnych suplementow typu thermospeed extreme przy tej wadze!!!!

Pusia
01-05-10, 19:44
Przy 130 spalacze wykluczone bo Cie wyjebie jak psa :) (wiem po sobie hah)

Chillowe aeroby zacznij i nie zadne biegi tylko szybsze tempo od normalnego pod gore, np 4.5-6km/h i 6-12* / orbiter / rowerek / wiosla

Skoro mowisz ze nie masz czasu jesc i gotowac sobie posilkow typu '3jajka+5bialek' - przyjmij kilka prostych zasad typu :

W kazdym posilku bilako
Dodaj warzywa
Malo weglowodanow, duzo bialka
5-7posilkow dziennie
Na 2 ostatnie posilki cukry/weglowodany out (w tym owoce)
Duzo wody, zielonej herby itd

arthurro
05-05-10, 08:09
Po 1. to radzę odwiedzić dietetyka,który ułoży Ci dietę redukcyjną...przy takiej nadwadze podejmujesz ryzyko działania na własną rękę - a potrzebna Ci osoba monitorująca Twój organizm...pewnie wyśle Cie na badania krwi itp. ,żeby zobaczyć co i ile możesz jeść.
To już nie chodzi o zrzucenie samego tłuszczu ale o przywrócenie np. układu krażenia i rozszerzenia żył...proponowane tu przez innych diety białkowe wg. mnie nie zdadzą egzaminu chociażby właśnie na obniżony metabolizm i wchłanianie.
Po 2. jeżeli odczuwasz stres,depresje...zwróć się do psychologa - mówie całkiem poważnie...psychika jest głownym problemem w tej sprawie bo ona doprowadziła Cię do podejmowania zachowań,które Cię doprowadziły tam gdzie teraz jesteś.
Pomyśl o Twoim CAŁYM zdrowiu a nie tylko o wadze....zgłoś się do specjalisty bo to nie chodzi tylko o nadwagę - potrzebujesz wsparcia a odpowiednia psychoterapia i dietetyk Ci je zapewnią

Zadbaj o siebie i Powodzenia:)

Pusia
09-05-10, 00:46
Nie wmawiaj mu depresji, koles po prostu lubi sie nawpierdalac i ja to rozumiem :)