PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z forum



Thunderbreaker
30-04-10, 15:13
Ostatnio po około paru minutach przebywania na forum wyskakuje mi takie coś
Fatal error: Call to undefined function rbs_url_sanity() in /var/www/includes/functions.php(6783) : eval()'d code on line 100 trzeba poczekać jakąś minutę żeby znowu się połączyć. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Sosna91
30-04-10, 16:41
ja mam caly czas problem z polaczeniem z forum a co dopiero, pisalem o tym ale kazdy ze to z 2x dziennie przez pare minut i da sie zniesc tylko ze ja wejde na forum ale jak chce otorzyc jakis temat czy wejsc w dzial to juz jest error.

Gangsta Latino
30-04-10, 18:12
a ja juz dawno nie miałem żadnego problemu z forum... chyba net musicie zmienic xD

sts
30-04-10, 19:33
ja musze 3 razy odświeżyć aby mi się strona włączyła

Hermann
14-05-10, 20:40
Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego pisze ty poniewaz problem dotyczy poniekąd wadliwego działania forum. Chodzi mi o to, że w wielu tematach są linki do tematów z dawna nazwa "e - kulturystyka" . Linki te nie działają. Wczoraj czytałem wypowiedzi Fallena z zeszłego roku odnośnie ketozy i tam linki sa prawidłowe. Dzisiaj sprawdzałem inne działy min "trening" i tam odnośniki są jeszcze stare. Prosiłbym kompetentne osoby o zwrócenie uwagi na ten problem który pojawia sie w wielu tematach .

slim shady
14-05-10, 23:41
dzięki za uwagę Hermann

Wszystkie linki w dziale dieta już poprawiłem i nie powinno być problemów

ps. wystarczy w linku (adresie strony) zamienić e-kulturystyka.info na e-gym.pl i będzie działać

pozdro

tomek.
15-05-10, 00:37
panowie, nie róbcie tego ręcznie, szkoda waszej pracy, albo gość od serwera da jakieś rozwiazanie albo automatycznie wszystkie linki tak zmienimy

pozdro

mtm
16-05-10, 14:06
Nie przychodzą maile , że wątek został odnowiony .
i ta reklama cały czas włazi w wątek

kubaCK
16-05-10, 15:09
sb caly czas musze odswiezac zeby dzialal jak wchodze na strone. ewentualnie wejsc w sb full, wtedy przelaczyc i dziala normalnie.

tomek.
16-05-10, 15:29
@kubaakorona sb samo sie nie odświeża? w opcjach spojrzałem i się odświeża co 5 sekund...

@11mtm może masz subskrypcje wyłączoną? Ta reklama czyli cellmax? Jeśli ta to tak ma być :)

mtm
16-05-10, 16:24
Subskrypcja jest włączona samoczynnie , a nic nie wyłączałem .