PDA

Zobacz pełną wersję : dopasowanie suplementów



Elokwentny
30-04-10, 13:02
Witam wszystkich, mój problem polega na ty iż mam 175 cm wzrostu, ważę 62 kg, moja sylwetka wygląda wygląda tak: chude nogi i ręce a brzuch cholernie odstające, mam w pasie 90 cm , co z tym zrobić ? zastanawiam się nad kupnem białka, myślicie że przy połączeniu ćwiczeniami aerobowymi + 6 weidera pomoże to pozbyciu się tego wałka tłuszczu na brzuchu ? odrazu mówię, że miałem otwarte złamanie ramienia prawego, dlatego siłownia nie wchodzi w grę. Miesięcznie mogę przeznaczyć na to 100 zł, co proponujecie ?

KowalX
30-04-10, 13:29
Witam wszystkich, mój problem polega na ty iż mam 175 cm wzrostu, ważę 62 kg,

To faktycznie masz problem :lol:


moja sylwetka wygląda wygląda tak: chude nogi i ręce a brzuch cholernie odstające, mam w pasie 90 cm , co z tym zrobić ? zastanawiam się nad kupnem białka, myślicie że przy połączeniu ćwiczeniami aerobowymi + 6 weidera pomoże to pozbyciu się tego wałka tłuszczu na brzuchu ? odrazu mówię, że miałem otwarte złamanie ramienia prawego, dlatego siłownia nie wchodzi w grę. Miesięcznie mogę przeznaczyć na to 100 zł, co proponujecie ?

Aeroby jak najbardziej.A6W możesz nie dać rady jeśli nie robiłeś nigdy brzucha.
Do tego regularne posiłki ,myślę ,że 5na dobę wystarczy(co ok. 3h).Z mięs przerzuć się na drób,produkty przetworzone zamień na pełnoziarniste.Do tego nie zapominamy o zwiększonej ilości płynów,głównie woda.
Aby nabrać masy to zdecydowanie podbij kalorie ;)

Elokwentny
30-04-10, 17:01
To faktycznie masz problem :lol:



Aeroby jak najbardziej.A6W możesz nie dać rady jeśli nie robiłeś nigdy brzucha.
Do tego regularne posiłki ,myślę ,że 5na dobę wystarczy(co ok. 3h).Z mięs przerzuć się na drób,produkty przetworzone zamień na pełnoziarniste.Do tego nie zapominamy o zwiększonej ilości płynów,głównie woda.
Aby nabrać masy to zdecydowanie podbij kalorie ;)

a Jak mam podbić kalorie co proponujesz ?, upatrzyłem sobie białko z firmy olimp co o tym myślisz ?

rafio83
30-04-10, 19:09
ułóż diete z dodatnim bilansem kcal, możesz zwiększac węgle tygodniowo o 20-30g i bserwuj lustro żeby cie fat nie zalewał!

luo
30-04-10, 19:22
ułóż diete z dodatnim bilansem kcal, możesz zwiększac węgle tygodniowo o 20-30g i bserwuj lustro żeby cie fat nie zalewał!

Po poprzednim poście wnioskuje że niebędzie wiedział o co Ci chodzi;]

Elokwentny - przeczytaj kilka tematów z działu dieta i wtedy będziesz wiedział mniej wiecej co zmienić w swoim żywieniu bo dużo trzeba było by pisać. Po to są w końcu tam wrzucone te artykuły;). Jak niebędziesz czegoś rozumiał to śmiało pytaj