PDA

Zobacz pełną wersję : Białko!!!



grochos
29-04-10, 22:09
Witam dwie sprawy panowie: pierwsz handluje ktos na allegro? poszukuja myo fusion gaspariego w dobrej cenie (czekolada lub truskawka) i puche lowickiego. jak bdzie dobra cena to dam zarobic... wkoncu koledzy z forum ;)

Druga sprawa: bardziej kierowana do dietetykow - ostatnio po treningu wypilem w bardzo szyknikm tempie bialeczko, doslownie duszkiem. Ziomek ktory wydaje mi sie ze troszke pojecia ma powiedzial pij wolniej bo orgaznim nie zdazy przyswoic i wysikasz... :knockout: prawda?

Kilka lat kucia a tu jednak takie nie odkryte sprawy :)

pozdro

KowalX
29-04-10, 22:14
Zamiast my fusion wyrwij coś lepszego ;)

Nieprawda,ale jak opętany nie pij ,bo się zachłyśniesz ;)

grochos
29-04-10, 22:16
Zamiast my fusion wyrwij coś lepszego ;)



matrix? golden standard?

Myo fusion - slyszalem ze nie bylo pysniejszego bialka ale tylko slyszalem... co polecacie w takim razie?

mtm
29-04-10, 22:25
100% gold whey'a większość chwali ale jeszcze nie piłem :twisted:

KowalX
29-04-10, 22:27
matrix? golden standard?

Myo fusion - slyszalem ze nie bylo pysniejszego bialka ale tylko slyszalem... co polecacie w takim razie?

Może i dobre,ale mało białka w białku i tylko Gaspri wciśnie za taką cenę takie białko.
Z izolatów np.
Iso sensation 93
Whey Isolaat

Z miksów np.
Whey Delicious
Elite Whey Protein
Whey Gold Standard

burn
30-04-10, 15:20
No Myofusion jest dobre ale z tych lepszych Whey Gold Standard będzie bardziej opłacalny :)
(też smakowo wymiata)

KowalX
30-04-10, 15:36
Dobre w smaku miałem na myśli.Za tą cenę można lepsze białka jakościowo kupić.

MAXIMUS 2
30-04-10, 18:32
Gaspari pycha fakt ale nie wszystko co smaczne to dobre kup jakiś izolat tak jak koledzy radzą pozdro

opalinho
30-04-10, 21:18
Z mixów to Elite Whey Protein z Dynamize jest bardzo smaczne i świetnie się rozpuszcza.Biorąc pod uwagę cenę białko raczej godne polecenia.

Cielu7
30-04-10, 21:59
biorąc po uwagę bieżące badania to Elite Whey Protein bym nie polecił a co do picia szybko czy wolno to chłopak sobie z ciebie żartował :P

KowalX
30-04-10, 22:10
biorąc po uwagę bieżące badania to Elite Whey Protein bym nie polecił
A co wyszło ,bo nie czytałem?

fallenursus
30-04-10, 22:49
dawaj te badania.

ht
30-04-10, 23:33
e tam ja myofusion juz pewnie z 10 puche szame. teraz mialem przerwe na primaltein ale znowu wrocilem do myofusion. a wlasnie apropo bialka. szamak ktos carnivor?? mysle ze moze byc kozackie bialeczko wolowoe. tylko chodzi mi o smak jak to wchodzi. wie ktos cos na temat tego bialeczka??

KowalX
01-05-10, 00:20
Wcale wołowe nie jest lepsze,a smak hmm idzie się porzygać.Drogie i nie polecam.No my fusion, 72g prochu i tylko 50g białka.Spróbuj whey delicious w smaku również dobrea taniej wyjdzie.

ht
01-05-10, 07:14
he widzisz ja mam grupe krwi 0 co za tym idzie lepiej przyswajam, bialka zwierzece. nie to ze jestem fanatykiem diety do grupy krwi bo traktuje to z przymrozeniem oka. ale czytalem na innym forum ze chlopaki sobie chwala carnivora. tyle ze ten smak budzi kontrowersje. jedni mowia ze da sie wypic inni ze az sie cofa... kupie chyba mala puszke na poczatek i sam sprobuje to bede wiedzial. a co do ceny to myofusion mam naprawde po dobrychkosztach tak ze pewnie tamiej mnie nie wyjdzie to twoje bialeczko. ale dzieki za rade. pozdro

KowalX
01-05-10, 11:30
Serwatka to też zwierzęce :).Zastanawia mnie w jaki sposób ludzie to sobie chwalą uzupełniając tym dietę ,ile razy by musieli to stosować dziennie żeby coś odróżnić.Poza tym dla organizmu nie ma znaczenia skąd pochodzą aminokwasy,a ich skład i proporcję ,a serwatka jest idealna wręcz.Co do myfusion skoro masz tanio to jasne ,że łykaj.Nie kupuj carniVora,bo nie dobre,uwierz,a efektów lepszych nie będziesz miał :D

niewula
01-05-10, 12:04
ja nie dawno widzialem badania i elite wypadl dobrze chyba z 1-2g mial miej od zapowiedzianego

ht
01-05-10, 12:50
no tak ale pewnie wiesz ze dla grupy krwi 0 to nabial nie jest wskazany. co za tym idzie serwatka chyba tez..jak mowilem traktuje ta diete pod grupy krwi z przymrozeniem oka ale moze cos w tym jest....
i teraz sie zachowam jak typowy sezonowiec;) dzieki za rady ale pewnie i tak kupie tego carnivora. hehe. nie sprobuje nie bede wiedzial;)

KowalX
01-05-10, 12:56
no tak ale pewnie wiesz ze dla grupy krwi 0 to nabial nie jest wskazany.
Tego typu dieta to jedna wielka bujda nie oparta na niczym konkretnym :).Jasne rób jak chcesz :)

grochos
01-05-10, 21:15
odswiezam panowie... ktos chce zarobic? :) ht po jakich cenach masz? moze bys wystawil cos na allegro albo podzielil sie znizka:) w smaku mayfusion daje rade? i jaki sma najlepszy... we wtorek chce zamowic bialka - jak mowilem puche lowickiego i myo fusion...

KowalX
01-05-10, 21:18
No on ma tanio Ty nie.Czemu nie zainwestujesz w dobre białko?Myfusion jeśli przeliczysz zawartość białka wychodzi drogo.

grochos
01-05-10, 21:28
tzn tak zupelnie szczeze nie wiem sam czemu uparlem sie na to myo fusion... :) ale z drugiej strony myslisz ze naprawde zauwazy sie roznice miedzy 72 a 76gbialka/ 100g ?

KowalX podaj mi JEDNO bialko tansze lepsze i podobnie smakujace (czyli podobno zajebiscie) a obiecuje ze kupie lowickie i wskazane przez Ciebie:)

PS to al pacino? z ojca chrzestnego?:P

KowalX
01-05-10, 22:22
tzn tak zupelnie szczeze nie wiem sam czemu uparlem sie na to myo fusion... :) ale z drugiej strony myslisz ze naprawde zauwazy sie roznice miedzy 72 a 76gbialka/ 100g ?
Myślę ,że jak przeliczysz to zauważysz ile płacisz ,a i zwiększając porcję by wyrównać zwiększysz też sobie dodatkowo porcję węgli i tłuszczy ,a w bulka nie celujesz :)


KowalX podaj mi JEDNO bialko tansze lepsze i podobnie smakujace (czyli podobno zajebiscie) a obiecuje ze kupie lowickie i wskazane przez Ciebie:)
Whey Delicious (http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2348/Whey-Delicious.html)(35%izolat/65%koncentrat)bardzo dobre
Whey Protein Instant (http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2347/Whey-Protein-Instant.html)(40%izolat/60%koncentrat)nie piłem ,ale pewnie również
Dodatkowo można zaznaczyć,że produkty te posiadają certyfikaty na każdy składnik jak np. sukraloze w białku clap
Białka te spełniają wymagania UE :knockout:
To też taniej wychodzi:
Whey Gold Standard (http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/417/100-procent-Whey-Gold-Standard.html)


PS to al pacino? z ojca chrzestnego?:P
Nie znam takiego hmm przecież to ja ,nie poznajesz?