PDA

Zobacz pełną wersję : piers,makrela,tunczyk,



maly25
29-04-10, 20:52
chlopaki co polecacie,na posilek potreningowy,i przed snem z tych 3 produktow,czyli piers z kury,makrela wedzona,tunczyk w puszcze w sosie wlasnym i jak bys cie to jeszcze mogli uzasadnic to bedzie git

opalinho
29-04-10, 21:23
Ja po treningu zwykle jem tuńczyka rozrobionego z czerwoną papryką,cebulą,fasolą czerwoną,posiekanym koperkiem,pomidorem.Do tego przyprawy,ciut musztardy i łyżka jogurtu naturalnego.Z chlebem razowym.Pierś z ryżem i warzywkami równiez będzie ok.Natomiast makrela wędzona na potreningowy się nie nadaje gdyż po treningu potrzebujemy aby bialko szybko sie strawilo,a tluszcz jaki jest w makreli to wchlanianie wydluzy.Dlatego makrelka nadaje sie jak najbardziej jako posilek przed snem z uwagi na to,że zawiera bialko oraz zdrowe tluszcze ktore spowolnią wchlanianie bialka,co w okresie snu jest bardzo wazne.

Sheller
29-04-10, 21:26
po treningu piers bo zawiera duzo bialka, przed snem tunczyk, makreli wedzonej nie polecam bo duzo soli w niej jest

opalinho
29-04-10, 22:34
po treningu piers bo zawiera duzo bialka, przed snem tunczyk, makreli wedzonej nie polecam bo duzo soli w niej jest

Co w tej soli takiego zlego,az tyle jej tam nie ma zeby zaszkodzila.Można zamiennie z twarogiem z oliwą.Natomiast jesli tunczyk to z oliwą.

Sheller
29-04-10, 22:44
wlasnie ze duzo tej soli tam jest, i to nie morskiej jodowanej bo wiem jak sie je wedzi ;p a co w soli jest zlego? to poszukaj na google bo mi sie nie chce tego wypisywac xd

opalinho
29-04-10, 23:16
no fakt,zawiera duzo sodu.Z drugiej strony czytalem opinie,że tunczyk zawiera rtec wiec na upartego to do kazdego produktu mozna sie przyczepic.Dlatego tą makrelkę jak pisalem wczesniej można zarzucac wymiennie z twarogiem.

Sheller
29-04-10, 23:29
no wymiennie to moze i tak, tez mi sie czasami zdaza jesc,ale codziennie wolal bym tego nie jesc:)