PDA

Zobacz pełną wersję : Ksw 13



BoloYeung
29-04-10, 18:02
Konfrontacja Sztuk Walki 13 odbędzie się w spodku w Katowicach 7 maja 2010r

Finał Turnieju wagi ciężkiej - Konstantin Gluhov vs David Olivia

Walka o pas między narodowego mistrza KSW wagi średniej - Krzysztof Kułak vs Vitor Nobrega

Walka o pas między narodowego mistrza KSW wagi pół ciężkiej - Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai

Walka Extra Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi

BoloYeung
29-04-10, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=lD155KIaN6I

Sheller
29-04-10, 18:56
Zapowiada sie ciekawie:) Wiesz gdzie mozna kupic bilet i jakie sa ceny? Bo w sumie do Katowic nie daleko, a chcialbym to na zywo zobaczyc ^^.

BoloYeung
29-04-10, 19:06
ceny biletów od 200,300,400 az do 500zł bilety możesz np przez neta zamówić

mtm
29-04-10, 19:06
Ciekawe jak sobie Dominator poradzi, pewnie z Yusuke nie pójdzie tak łatwo jak z Najmanem .

KowalX
29-04-10, 19:09
Yusuke to leszcz

BoloYeung
29-04-10, 19:10
dokłądnie rozpierdzieliła mnie jego wypowiedz ze najpierw stucze Pudzianowskiego a pózniej Nastule , a pózniej sie obódze zapomniał dodać

Sheller
29-04-10, 19:17
Ta, nie trawie takich ludzi. Najman tak samo sie napinal przed walka i tylko zrobil z siebie durnia

BoloYeung
29-04-10, 19:21
tak naprawde ta napinka Najmana i kłótnie z Pudzianowskim to była tylko specialnie zrobiona mistyfikacja by zwiększyc zainteresowanie tą walką , obaj są w bardzo dobrych kontaktach sam Pudzianowski co roku bierze udział razem z Najmanem w organizowanym charytatywnym meczu piłki nożnej razem grają w jednej druzynie . Ostatnio w modzie napinki , kłótnie czy popychanki przed walką , w sumie działa to na odbiorce dość dobrze

grochos
30-04-10, 11:43
to juz w piateczek, raczki zacieram :) ale sie wkor**** !!! wylaczyli mi polsat sport i w to miejsce dali eurosport... na poczatku sie cieszylem bo lecial puchar narodow afryki ale teraz ? dart billard i inne badziewia... ale chyba te glowne walki na normalnym polsacie beda co?? od ktorej trasmisja na polsacie??

Sheller
30-04-10, 12:20
7 maja 22:00 na polsacie

BoloYeung
30-04-10, 12:35
to juz w piateczek, raczki zacieram :) ale sie wkor**** !!! wylaczyli mi polsat sport i w to miejsce dali eurosport... na poczatku sie cieszylem bo lecial puchar narodow afryki ale teraz ? dart billard i inne badziewia... ale chyba te glowne walki na normalnym polsacie beda co?? od ktorej trasmisja na polsacie??
jeśli jesteś miłośnikiem sztuk walk to powinieneś się cieszyć ze masz eurosport są tam pokazywane gale K1 i boksu zawodowego a na polsacie od czasu do czasu puszczą gale KSW . Ja osobiscie wole sobie popatrzyc na ExtrymSport tam lecą stare gale , strikeforce , cagerag , dreme , wielka szkoda ze UFC nie ma bo to w sumie najbardziej elitarna federacja MMA

grochos
30-04-10, 14:04
w jakie dni i godz na eurosporcie cos leci? bo ja najczesciej trafiam na wrestling :(((((((

Thunderbreaker
30-04-10, 15:36
Yosuke nie wróci do domu o własnych siłach, Khalidow też myślę, że sobie poradzi. Zapowiada się fajne KSW.

KowalX
30-04-10, 15:42
w jakie dni i godz na eurosporcie cos leci? bo ja najczesciej trafiam na wrestling :(((((((
Wystarcz włączyć telegazetę lub na necie sprawdzić ;)
Masz tam walki K-1,czasami mma,boksu i innych sportów związanych z tematem.

///M
30-04-10, 15:50
Na eurosporcie przeważnie w czwartki są gale K1 o 20 i 21. Szkoda ze już nie widać walk Masato i Por Pramuka ;(

BoloYeung
30-04-10, 16:27
ostatnio pokazywali walke Masato tą na zakończenie kariery z Souwerem , Por Pramuka tez nie raz pokazują ale tylko wtedy jeśli jest jakaś gala K1 na zasadach MT

BoloYeung
07-05-10, 18:09
http://www.youtube.com/watch?v=VtsTuBYd9v8

http://www.youtube.com/watch?v=suURU-UODKs

mtm
07-05-10, 19:25
Na gali walczy mój trener Łukasz Skibski , trzymać kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

burn
07-05-10, 21:22
Pudzian urwie od internetu japońcowi !

KowalX
07-05-10, 23:06
Mam nadzieję ,że nie i trochę powalczą ,chociaż do drugiej rundy :)
Wiem jedno ,Pudzian jest zbyt pewny siebie i niepotrzebnie daje 2walki w tak krótkim czasie.

burn
07-05-10, 23:31
Jeszcze jutro ryzykant zaśpiewać musi :-/

Dominick
08-05-10, 00:34
zaśpiewa ale słowiczym głosem... wygrał ale zobaczył co to znaczy walka :P bo estrogen najman nic nie pokazał

slim shady
08-05-10, 01:25
Khalidova walka była najciekawsza

Pudzian trafił na twardego zawodnika, i widać problemy z kondycją, ale był aktywniejszy i jego ciosy dochodziły + kilka razy wywalił japońca, zasłużenie wygrał

Z Silva może być problem

Dominick
08-05-10, 01:37
jasne, że zasłużona wygrana... Pudzian na początku targał nim jak workiem potem troche osłabł ale japoniec tez za duzo nie pokazal

wujek.maciek
08-05-10, 01:38
no i sie zesralo... mimo, iz bardzo szanuje tego faceta jako sportowca, powiem krotko: mariusz, z czym do ludzi?

walka khalidova najciekawsza, ale imo przegral.

pozdro

oyster
08-05-10, 02:35
no i sie zesralo... mimo, iz bardzo szanuje tego faceta jako sportowca, powiem krotko: mariusz, z czym do ludzi?

walka khalidova najciekawsza, ale imo przegral.

pozdro

a czego tu wymagać od Mariusza skoro to początkujacy zawodnik?

wujek.maciek
08-05-10, 02:54
a nie, no fakt... to przeciez tylko turniej o pas polsatu

http://img85.imageshack.us/img85/210/1260569744byroztentegow.jpg (http://img85.imageshack.us/i/1260569744byroztentegow.jpg/)


pozdro

KowalX
08-05-10, 16:24
Khalidova walka była najciekawsza

Pudzian trafił na twardego zawodnika, i widać problemy z kondycją, ale był aktywniejszy i jego ciosy dochodziły + kilka razy wywalił japońca, zasłużenie wygrał

Z Silva może być problem
Poprawka ,trafił na cienkiego zawodnika i ledwo zipał .Jakby były 3rundy dostałby.I tak dziwię się ,że sędzia na jego stronę przeważał.Zero aktywności w parterze ,a sędzia zamiast podnosić to czekał.


a czego tu wymagać od Mariusza skoro to początkujacy zawodnik?

żeby tyle nie gadał hehe


http://www.youtube.com/watch?v=NwqxZrRMXhw

Sosna91
08-05-10, 17:01
żeby tyle nie gadał hehe


akurat jesli chodzi o to to Mariusz nigdy nie lekceważy przeciwnika i na konferencjach żadnego kozaka nie zgrywa

slim shady
08-05-10, 17:07
Poprawka ,trafił na cienkiego zawodnika i ledwo zipał .Jakby były 3rundy dostałby.I tak dziwię się ,że sędzia na jego stronę przeważał.Zero aktywności w parterze ,a sędzia zamiast podnosić to czekał.Chodziło mi raczej o wytrzymałość Japońców i ich podejście niż umiejętności, będą mieli łamaną rękę, a i tak nie odklepią, w trzeciej rundzie mogło być już na korzyść Japońca

zastanawiam się po co Pudzian ma tyle treningów jak i tak rusza bez taktyki z furią i macha tymi łapami, nie było mowy o żadnej obronie czy poprawnym wyprowadzaniu ciosów, myślałem, że parter powinien być u niego lepszy, a tu mega lipa

alder
08-05-10, 17:35
3xperci wytłumaczcie mi to, Pudzian żre te wszystkie suplementy i ma taką ciulową wytrzymałość ? rozumiem że ma nadwagę ale pół życia na suplach jedzie

wujek.maciek
08-05-10, 18:00
widocznie cale zycie bral suple na sile, a nie na wytrzymalosc.z treningiem to samo. to tak jakby ze mnie nagle ktos chcial zrobic baletnice ;> nie mam pojecia po kiego mariusz sie tam wciska...

pozdro

alder
08-05-10, 18:07
nie zadawaj pytań retorycznych bo i tak odpowiem: DLA KASY !!!

wujek.maciek
08-05-10, 18:12
musialo niezle go przycisnac... mial pewnie do wyboru: zbierac zlom albo wziac udzial w tej szopce... pewnie doszedl do wniosku, ze skoro wczesniej ciagnal tiry, to bedzie glupio wygladal pchajac wozek :rockon:

pozdro

burn
08-05-10, 18:38
Jak by chciał samej kasy, to by się więcej tułał po durnych programach rozrywkowych.

Sosna91
08-05-10, 18:38
przy 130kg ogromną kodnycje miec cieżko, tym bardziej jesli wczesniej az tak bardzo mu na niej nie zależało.

KowalX
08-05-10, 18:54
3xperci wytłumaczcie mi to, Pudzian żre te wszystkie suplementy i ma taką ciulową wytrzymałość ? rozumiem że ma nadwagę ale pół życia na suplach jedzie
Wątroby nie oszukasz :),masy też.
Nie da się budować masy i wytrzymałości ,tylko do pewnego stopnia,nie ma fizjologicznie takiej możliwości.Najbardziej prestiżowe walki i najbardziej cenieni zawodnicy są kategorię czy 2niżej.
Przy okazji ludzie o takiej masie nie ważne czy będzie to tłuszcz czy mięśnie mają problemy z ciśnieniem mniejsze bądź większe,prędzej czy później.

KowalX
08-05-10, 19:04
Jak by chciał samej kasy, to by się więcej tułał po durnych programach rozrywkowych.

Jakby nie chciał to by walczył z kim innym :).Gość ,który nie ma pojęcia o mma dostaje więcej niż doświadczeni i znani w środowisku(żenada) tylko dlatego ,że przyciągnie tłumy ludzi nie znających się na temacie i dzięki niemu organizacja stanie się bardziej znana ,a on sporo bogatszy.Taniec z gwiazdami zabawa?Jeden odcinek - 90tys. zł.