PDA

Zobacz pełną wersję : Hemorush z NutraBolics



alder
28-04-10, 20:01
siema wuje,
brau ktoś takie cudeńko ? warto ?

http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2010/20100215123546.jpg

fallenursus
28-04-10, 20:10
same matrixy w tym...nie lubie rzeczy co nie podaja skladnikow. Boja sie zeby ich nie wysmiac czy jaki gwint?
kup se mono , aakg i cofe, taniej wyjdzie;] i efe i zawiaz mocno buty

KowalX
28-04-10, 20:16
Napisz cel to coś dobrego się poszuka ,od kiedy chcesz zacząć, no i ilość mamony :)
Możesz też podać co już brałeś z takich hehe

alder
28-04-10, 20:39
z takich nic nie brałem ;] ostatnio na bcaa i glutaminie, która się już skończyła. cel ? ogólnie redukcja ale chcę coś na pompę (never tried b4). no i kretkę. kupiłem dziś jabłko. czyli masz bcaa, hemorush, jabłko. miałem wziąć aakg+jabłko. zacząłem trenować również bezpośrednio po 12 godz w pracy oraz zaraz przed 12 godz nocką, więc potrzebuję stymulanta co by nie paść. efa jednak odpada, pseudoefa jak padam i daję radę. ale dziś kilka godz przez treningiem pseudoefa a później hemorush i jak nafetowany :| aż tak nie chcę.

jaką kwotą dysponuję ? hmmm skoro już kupiłem hemo i jabłko, to wolałbym niewiele wydać na coś do tego jako uzupełnienie. ogólnie od jutra za 6 tyg lecę do Polski więc postanowiłem 6tygodniowy cyklon zrobić. doradźcie coś

KowalX
28-04-10, 21:01
To ty hemo już kupiłeś ,a myślałem ,że się pytasz.Nie wiem jak tam ze spaniem po tym ,niby ma coś geramine to może wacek trochę niedomagać i problemy ze snem ,ale to przy dużych ilościach :)
Na pompe to arginina i cytrulina
na pobudzenie kofa i guarana
stymulant to spalacze lub solo geramina,bo jak już masz hemo to nie ma sensu polecać drugiego hmm.

fallenursus
28-04-10, 23:34
6 przeciagu 6 weeks mozna bardzo ladny recomp zrobic.

alder
29-04-10, 00:04
dzięki kowal

no właśnie rekomp ja bym chciał w sensie wyjebać fat a zbudować nogi i pośladki FFS !!!! ale bez soku. a jak nie da rady to po lecie lecę z masą na masę a później wytnę się że na summer 2011 wreszcie jak człowiek będę wyglądał

KowalX
29-04-10, 00:13
Nie zalewaj się na maksa ,bo później skłonności do tycia są.

alder
29-04-10, 01:16
nie nie, postaram się tak by się nie zalać za dużo. ale na to jeszcze czas, póki co muszę poodrywać fat.