PDA

Zobacz pełną wersję : Mój plan dnia



Bambam
27-04-10, 22:20
Cześć Wam

Odnośnie mnie - mam na imię Szymek, 176cm wzrostu, 70kg wagi, 18 lat. W szkole kiszę od 7 do 14 - od pon do pt.

Już jakiś czas mam na myśli około dwóch lat ćwiczę na masę bez jakichkolwiek większych efektów, ze względu na złą dietę oraz nie przestrzeganie jej, odżywki wcinałem lecz mały okres czasu, większość czasu ćwiczyłem na sucho. Aktualnie ćwiczę 4 razy w tygodniu (bez nóg) + 2 dni treningu K1 - i tu widzę lekkie zakłopotanie; chciałbym jakikolwiek sposób pogodzić treningi ze sobą o co miałbym do Was prośbę abyście mi doradzili co mam zrobić w tej sytuacji. Poza tym chodzę na basen 2 razy w tygodniu są to losowe dni. Sprzęt jaki aktualnie posiadam jest to: atlas, ławeczka, drążek oraz sprzęt wolno stojący.

Wcześniej ćwiczyłem bez jakiegokolwiek zaangażowania, tak tyle o ile. Teraz postanowiłem wziąć się w garść i dojść do upragnionego celu, mam silną wolę potrafię brnąć ile sił w nogach.

Mam do Was jedno zasadnicze pytanie, czy dalsze prowadzenie tego trybu ćwiczeń ma sens? Jak mam najefektowniej wyjść na tym ćwicząc na masę? Prosiłbym o cenne wskazówki oraz porady, wrazie czego mogę przedstawić swój plan treningowy, pozdro.

rmn
27-04-10, 22:44
Wcześniej ćwiczyłem bez jakiegokolwiek zaangażowania, tak tyle o ile. Teraz postanowiłem wziąć się w garść i dojść do upragnionego celu, mam silną wolę potrafię brnąć ile sił w nogach.


to po co brałeś te odżywki? :| ehh
a co do planu to weź coś z podwieszonych na pewno znajdziesz sobie coś fajnego ( dział trening ).
Jak już będziesz miał plan to jedz dużo węgli ( z dietki a jak nie masz diety jedz carbo jest tanie i smaczne ) przed treningiem, a po jakiegoś gainerka. Uprzedzając twoje następne pytanie o diete... poszukaj coś w podwieszonych- dieta= 95% sukcesu

a i napisz co za odżywki szamałeś

Pioter1994
28-04-10, 12:04
dieta= 95% sukcesu


Nie prawda.

rmn
28-04-10, 12:13
nie no przesadziłem z tymi procentami ale na prawde dużo zależy od dietki

Pioter1994
28-04-10, 12:33
na prawde dużo zależy od dietki

Prawda.

Bambam
28-04-10, 13:46
Dzięki rmn za doradzenie, rzeczywiście nie potrzebnie wcinałem. Były to odżywki typu gainer - TOP MASS x2 + kreatyna -mega caps 1250. Mam dostęp do odżywek w swoim mieście, rozmawiałem z kumplem ostatnio i doradzał mi brać gain bolic, carbo, kreatynę, omega 3. Nad dietą cały czas pracuję, myślę, że dam radę. Odnośnie planu treningowego wygląda on tak:


I DZIEŃ – KLATKA (poniedziałek)
1. wyciskanie sztangi na płaskiej 12,10,8,8
2. wyciskanie sztangi na skosie w górę 12,10,10,8
3. wyciskanie sztangielek na skosie w górę 2x12
4. rozpiętki 3x10

II DZIEŃ - PLECY (środa)
1. wiosłowanie sztanga podchwytem w opadzie 12,10,8,8,
2. podciąganie się na drążku 4s
3. przyciąganie drążka wyciągu dolnego do pasa chwytem neutralnym 3s 10p
4. ściąganie drążka wyciągu górnego chwytem neutralnym 3s 10p
5. prostowanie tułowia 4s

III DZIEŃ - BARKI (piątek)
1. wyciskanie sztangi sprzed głowy 12,10,8,8,
2. unoszenie ramion na boki 3s 10p
3. unoszenie ramion w opadzie tułowia 3s 10p
4. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s 10p
5. szrugsy (kaptur) 3s 10p

IV DZIEŃ - BICEPS + TRICEPS (sobota)
Biceps:
1. uginanie ramion ze sztanga 12,10,8,8
2. naprzemienne uginanie ramion młotkowo 3s 8p
3. uginanie ramienia ze sztangielką z supinacją 3s 8p
Triceps:
1. francuskie wyciskanie leżąc 12,10,8,8
2. prostowanie ramion na wyciągu 3s 8p.
3. pompki w podporze tyłem 3s 10-12p

W dodatku jak wcześniej wspomniałem dwa dni - wtorek (ręce) i czwartek (nogi) trening K1.

Prosiłbym Was abyście mi doradzili/pomogli w tym czy dobrze robię i dobre partie mięśni ćwiczę w dane dni. Myślałem również nad tym aby zmienić plan treningowy na taki:
Poniedziałek - klatka
Wtorek - trening (ręce)
Środa - plecy + barki
Czwartek - trening (nogi)
Piątek - biceps + triceps

Tak poza tym odnośnie treningów k1 muszę się w te dni przystosować ponieważ to nie ode mnie zależy, jeszcze raz proszę o pomoc.