PDA

Zobacz pełną wersję : Jak liczycie cięzar sztangi?



Budrys
27-04-10, 16:46
Pytanko proste, ja na ogół licze osobno ciężar talerzy, a osobno cięzar całkowity sztangi (gryf+talerze), bo w zasadzie nie wiem jak ktoś mówi "ja wyciskam setke na płaskiej"--ma na myśli całkowity ciężar czy tylko naładowanych talarzy?

Jak to sie liczy?

slim shady
27-04-10, 16:49
obciążenie + gryf

opalinho
27-04-10, 18:13
Pytanko proste, ja na ogół licze osobno ciężar talerzy, a osobno cięzar całkowity sztangi (gryf+talerze), bo w zasadzie nie wiem jak ktoś mówi "ja wyciskam setke na płaskiej"--ma na myśli całkowity ciężar czy tylko naładowanych talarzy?

Jak to sie liczy?

Z gryfem rzecz jasna,przecież jego też cisniesz w górę.Olimpijski waży nawet 20kg,inne to różnie przeważnie 10-12kg.Jednak zawsze liczysz z gryfem.

Micek185
27-04-10, 19:35
To tak jak bys powiedział że ważysz 80kg a ja bym się spytał czy z nogami czy bez?

Nie mówię że wszystkie tematy tu są beznadziejne ale ostatnio mam wrażenie że ludzie piszą tu bo nie mają co robić bo do m jak miłosc jeszcze 30minut, nie pije akurat do ciebie budrys tylko mówie ogółem..

Ku*wa musiałem to gdzieś powiedzieć:D

kamil-tomczyk5
27-04-10, 20:14
a jakie polecacie ściskacze żeby pogrubić nadgarstek za ile zł

slim shady
27-04-10, 20:20
nie pytaj w nie swoim temacie

pisałem Ci już, że nie da się pogrubić/powiększyć nadgarstka, pomacaj go sobie, twardy ? wyczułeś tam kość ? to jak chcesz ją powiększyć ?

temat do zamknięcia