PDA

Zobacz pełną wersję : metka



klata18
26-04-10, 17:28
witam wszystkich
mam putanie czy po 100 tab mety trzeba sie odblowowac ??
wiem ze na odblok dobry jest clomid ale czy bede musial sobie go zalatwic ??
z gory dzieki za info

Pero
26-04-10, 19:47
Clomid nie zaszkodzi po takim cyklu, chociaż nie jest to niezbędne to może się przydać.Pamiętaj, że żeby robić cykl z metką trzeba mieć dobrą dietke, plan treningowy i pewien staż.Pozdro

PS:Ewentualnie po cyklu możesz kupić jakiś stack kreatynowy czy booster teścia.A clomid to następnego dnia po ostatniej dawce metki jedna tabletka przez dwa tygodnie.

klata18
27-04-10, 15:06
dzieki wielkie a mam jeszcze jedno pytanie
koledzy namawiali mnie ze lepiej wziasc sobie winstrol, wiem ze winstrol jest w tabletkach i w strzalach wiec chcialbym sie dowiedziec ktory jest lepszy i o dawkowanie.

burn
27-04-10, 15:09
Z Twoją wiedzą najkorzystniej będzie odpuścić sobie sterydy.

klata18
27-04-10, 15:15
pytam sie dlatego ze nigdy ich nie bralem cwiczylem na samych suplementach a widze ze ty chyba sie najadles duzo albo duzo czytales i dlatego tyle wiesz a ja sie pytam tylko o rade i nie jest powiedziane ze je wezme

slim shady
27-04-10, 16:54
dział doping zaprasza, chyba, że jesteś małolat to dział dieta

fallenursus
27-04-10, 16:57
dobry temat tu macie, w dziale ''dla zielonych'' :)

ps. tak, sarkazm.

Keejdzi
27-04-10, 17:30
jak wezmiesz w strzaly+ tabsy to lepiej dziala do tego dorzuc mete i troche syntholu.50 g dziennie wina 100 g mety przez 3 miesiace i synthol wal w brzuch .pozdro

Pero
27-04-10, 18:35
I po co mu takie debilizmy wciskasz?Jeszcze uwierzy, a potem w wiadomościach "Kolejny młody człowiek, sugerując się opinią anonimowego internauty forum .... o pseudonimie Keejdzi, wylądował w szpitalu ze względu na atak serca/wylew/nagły zgon spowodowany zażywaniem kosmicznej mieszanki sterydów i ich wielkich dawek, policja poszukuje anonimowego doradcy..." oczywiście joke, z tymi zawałami i zgonami to tfu, tfu, poza tym pewnie by tego nie dostał u swego dilla :D , ale nie ma sensu pisać czegoś takiego-no offence Keejdzi, klata18 weź się za porządną diete i trening póki co...Pozdro 4 all :)

KowalX
27-04-10, 23:30
Dobra metka nie jest zła

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Wedliny-nietrwale/Metka-tatarska-7887-big.jpg