PDA

Zobacz pełną wersję : Problem :(



Riddick23
25-04-10, 22:22
Witam Panowie
ostatnio mialem male problemy ze zdrowiem jakies infekcje potem angina i tak 4 tygodnie psu w dupe...
a problem jest taki ze od jakiegos niedlugiego czasu kolo prawego sutka czoje zgrubienie czy to gino bo ostatni cykl zakonczylem w grudniu na odblok szlo hcg z tamoxem i wszystko gralo zadnych objaw a tu teraz masz,moze to byc przypadkiem od nabrania tluszczyku bo ostatnio nabralem wiadomo niecwiczylem jadlem wszystko i to w hoooy wiec mam co robic teraz....mial ktos taki problem,walic tamox moze,
aaa i bralem leki dozylnie jakis antybiotyk i jeszcze w hoooy innych tak mnie lekarz nafaszerowal moze to byc od lekow...
wyrazcie opinie...

fallenursus
25-04-10, 22:43
kaman powinienes wiedziec jak zdiagnozowac gyno :)
obadaj to dokladnie,czy boli jak scisniesz, czy sutek wrazliwy itp itd..

Riddick23
25-04-10, 22:54
hehe nigdy nie mialem...wiec wiesz....no jak nacisne maly dyskomfort jest,jakis maly bol ... suty wrazliwe nie sa wyglad taki sam nic nie zmienilo sie procz tego zgrubienia.....

fallenursus
25-04-10, 22:58
jesli chcesz dla pewnosci pyknij pare tabsow nolvy czy atd jak sie zmniejszy to wiesz :)

Riddick23
25-04-10, 23:00
ok tylko problem mam pod lapa 6 tbsow nolwy czas usmiechnac sie do kumpli z silki chyba...pozdr....

lg team
26-04-10, 07:58
mamy kwiecien....
wiec troche to dziwne zeby teraz gino wywalilo...
pewien jestes ze ta nadwrazliwosc jest tym o czym myslisz, czy jedynie twoim przewazliwieniem..?
moze ten guzek tam juz dawno byl i dopiero teraz zwrociles na niego uwage,
moze od lekow jakie brales stal sie bardziej wrazliwy, wyczuwalny biorac pod uwage ze spadles z wagi...

Riddick23
26-04-10, 10:30
kurde no mozliwe ze sie przewrazliwilem ... to gozek nie jest tylko takie zgrubienie ...zadnych zmian nie widac zeby cos sie dzialo za duzo sie macam chyba,jak co to usg sobie walne ,ale chyba sie przewrazliwilem... no bo z wagi polecialo a i sie podlalem wiec dupowato to wyglada ale juz pracuje od dzis nad tym do wakacji bedzie ok...pozdr