PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki bez efektów!!!



Potępiony
25-04-10, 14:19
Witam wszystkich, pytanie mam następujące (aha nie znalazłem takiego tematu więc założyłem nowy ale wieże w to że się przyda wszystkim).
Używam Nitrobolonu 2 od 3 tyg, żadnych efektów? Minimalny wzrost wytrzymałośći podczas treningu i minimalna pompa rąk podczas treningu i nic więcej. Wiec to moja wina ? Że odżywka na mnie nie działa ? to jest 1,1kg !!!, czy po skonczeniu się tej puszki kupić następną 1,1kg ? i to będzie 1 pełny CYKL ?? i po tym będzie efekt ? Z tego co słyszałem wiekszość ludzi , używających nitrobolon 2 ma efekty w 2-4 dniu . Prosze o mądre odpowiedzi !!!

///M
25-04-10, 14:27
Odżywki są dla ludzi którzy stosują diety.Jak jej nie masz to sie nie dziw ze i nie ma przyrostów.

Potępiony
25-04-10, 14:30
Mam Diete i nic ? ? ?

///M
25-04-10, 14:30
Aaa to chyba że..

Potępiony
25-04-10, 14:32
Wiec od czego to zależy ? ? ? a może mam złą diete ? podaj może ty jakiś przydkład diety ? i porównam ją z mojom . (Diety na działanie suple.)

Keejdzi
25-04-10, 14:32
Moj kuzyn bral nitrobolon bez diety i duze efekty.Nie wiem co jest u Ciebie ;/
Btw duza pompe bylo widac

KowalX
25-04-10, 15:25
Ile bierzesz miarek?

Potępiony
25-04-10, 15:28
w DT-przed tr, 4 miarki - po 2 miarki
w DNT- rano 2 miarki - za 5h 2 miarki
tak jak jest na opakowaniu (pisze)

KowalX
25-04-10, 15:30
Co znaczy 4miarki po dwie miarki?

Potępiony
25-04-10, 15:32
Żle zrozumiałeś mnie
w DT-przed tr, 4 miarki - po 2 miarki
w DNT- rano 2 miarki - za 5h 2 miarki
tak jak jest na opakowaniu (pisze)
"po czyli po treningu,a przed tzn. przed treningiem" xD

slim shady
25-04-10, 15:35
wrzuć swoją dietę do oceny

nie rozumiem "4 miarki po 2 miarki "

podaj swoją porcję w gramach

hubi1910
25-04-10, 15:36
Może masz źle ułożony trening napisz swój trening i napisz swoje dane(waga,wzrost itd)

KowalX
25-04-10, 15:36
Po treningu sobie daruj.Dokup do tego kreatynę mono i bierz po treningu 5g i w nietreningowe 5g rano.Nitro bierz tylko przed treningiem i łykaj 5miarek ,a jak dalej nic to 6.

Potępiony
25-04-10, 15:39
Trening mam typowo siłowo\wytrzymałośćiowy (nie obijam sie na treningach), Dieta typowo redukcyjna (50\50),
Wiek-18
Wzrost-ok.172cm
Staż-4m
Waga-ok.90kg
Cel-Być wielkim
Poprzednie suple -1 puszka hmb-Marne
Dieta-opisana wyżej

Potępiony
25-04-10, 15:40
Czyli brać tylko raz dziennie ? przed treningiem 5-6 miarek ? uwarzasz że to pomoże ? a w DNT ?

KowalX
25-04-10, 15:42
Bierz jak napisałem 5-6miarek .Przy nowej wersji nitro 4miarki to jak sam widzisz leciutka pompa i lekko poprawiona wytrzymałość.Nie inwestuj więcej w to.

KowalX
25-04-10, 15:44
Bierz jak napisałem 5-6miarek .Przy nowej wersji nitro 4miarki to jak sam widzisz leciutka pompa i lekko poprawiona wytrzymałość.Nie inwestuj więcej w to.
Dokup kreatynę mono i bierz po treningu i w nietreningowe.Jeśli masz więcej kasy kup green magnitude zamiast kreatyny.

Potępiony
25-04-10, 15:44
ok, czyli pprzed treningiem 5-6 miarek ok . i tak do końca puszki i wiecej tego nie brać tak ?(ok). ile powinienm mieć przerwy przed następnym suple ?po Nitrobolonie 2 ?mam na oku supl ( No explode) ?

KowalX
25-04-10, 15:46
ok, czyli pprzed treningiem 5-6 miarek ok . i tak do końca puszki i wiecej tego nie brać tak ?(ok). ile powinienm mieć przerwy przed następnym suple ?po Nitrobolonie 2 ?mam na oku supl ( No explode) ?
Ile lecisz już na tym nitro?

hubi1910
25-04-10, 15:47
Z twoich danych wnioskuje ze masz budowe ciała "Endomorfik" więc tu może być ten problem ponieważ masz za dużo tłuszczu a za mało mięśni i nitro nie ma z czego ci pompy zrobić...
Proponował bym ci zacząć robić Aeroby na stracenie tłuszczu a potem wziąść się za siebie wytrzymałośc(kondycje) łapiesz dzięki bieganiu i rowerowi .
Redukcji na samej diecie nie zrobisz.

Potępiony
25-04-10, 15:48
w Wtorek będzie 2 tyg.

Potępiony
25-04-10, 15:53
wrzuć swoją dietę do oceny

nie rozumiem "4 miarki po 2 miarki "

podaj swoją porcję w gramach
w gramach przed treningiem 20 gr, po treningu 10 gr

KowalX
25-04-10, 16:00
Co to ma do pompy?Nowe Nitro jest słabe po prostu ,bierz więcej :)
Dużo Ci jeszcze go zostało?

Potępiony
25-04-10, 16:02
Pół ? wiec tylko przed 5-6 miarek . a w DNT ? ? ?i co po tym ?

KowalX
25-04-10, 16:04
Pół ? wiec tylko przed 5-6 miarek . a w DNT ? ? ?i co po tym ?
Tak ,ale pod warunkiem ,że dokupisz do tego co napisałem.Po tym nic ,przerwa od supli.Możesz ciągnąć jeszcze miesiąc na tym co napisałem,a jak się skończy nitro dokończyć razem z pozostałymi na aakg megahardcore

Potępiony
25-04-10, 16:09
a ta green magnitude to naprawde dobra creatyna ? nienstety teraz nie mam wogule kasy na suple wiec lipa wiec co w takiej sytuacji zrobic ? i co potem kase bede mial 10 xD

KowalX
25-04-10, 16:13
a ta green magnitude to naprawde dobra creatyna ? nienstety teraz nie mam wogule kasy na suple wiec lipa wiec co w takiej sytuacji zrobic ? i co potem kase bede mial 10 xD
Jak nie masz kasy dokup kreatynę ,kosztuję grosze i dużo ci jej nie potrzeba do końca cyklu ,więc małe pudło styknie

Potępiony
25-04-10, 16:15
a morzsz mnie przybliżyć ile kosztuje ? i dokładna nazwa ? ? wiec te 120 zł które wydałem na nitro poszło sie jebać ? 0 pożytku ?

ht
25-04-10, 16:16
z tymi przedtreningowymi to tak jest. u mnie jest kilka osob co nie szarpie ich super pump. a znowu po napalmie masakra. i jest druga grupa co biora napalma i zero rewelacji a sp chwala. mysle ze jest to zalezne od jakiegos skladnika lub proporcji.

KowalX
25-04-10, 16:18
a morzsz mnie przybliżyć ile kosztuje ? i dokładna nazwa ? ? wiec te 120 zł które wydałem na nitro poszło sie jebać ? 0 pożytku ?
Skoro jest wzrost siły i poprawa wytrzymałości to na marne nie poszło.Nowe nitro ma dosypki węgli jako wypełniacz i trzeba więcej sypać.Przy starej wersji przy 3miałem pompke ,a przy tym sypałem 6 i ledwo czułem,a mogłem więcej ,ale to już mało ekonomicznie by wychodziło.Następnym razem jak będziesz kupował zgłoś się na forum po coś porządnego ;)

Potępiony
25-04-10, 16:18
a może to jest pomysł poprostu zwiększe dawki ? *2 ? zamiast ppo trengu brać 10 gr, bede brał 20 gr (4 miarki) itd w DNT zamiast 20 gr dziennie wezme 40 gr dziennie ? bo nie mam wogule kasy narazie wiec nawet odżywka za 10 zł w tym momencie odpada

KowalX
25-04-10, 16:21
a może to jest pomysł poprostu zwiększe dawki ? *2 ? zamiast ppo trengu brać 10 gr, bede brał 20 gr (4 miarki) itd w DNT zamiast 20 gr dziennie wezme 40 gr dziennie ? bo nie mam wogule kasy narazie wiec nawet odżywka za 10 zł w tym momencie odpada
No to pisze od początku byś brał więcej ;)
Z tym ,że w nietreningowe nie bierz ,bo słabiej będzie klepał i dokup mono wyniesie cię to z 20zł.

Potępiony
25-04-10, 16:23
serio te mono odpada jest kompletnie spłukany wiec a zrobić tak ? jak robie tylko te dawki zwiekszy a w DNT wogule nie brać ? ? ? ?

KowalX
25-04-10, 16:26
To żeś się spłukał :).Bierz więc większe dawki,a w nietreningowe sobie daruj i tak kreatyny jest w tym tyle co kot napłakał

Potępiony
25-04-10, 16:27
ok a po tym cyklu nitro moge kupic No explode ? czy to też jest złe ? ?

KowalX
25-04-10, 16:28
ok a po tym cyklu nitro moge kupic No explode ? czy to też jest złe ? ?
Po tym cyklu przerwa od supli i zbieraj kase ,zgłoś się za dwa miesiące po cyklu to dostaniesz porządny.

Potępiony
25-04-10, 16:29
Czyli po nitrobolonie jechać na sucho ? ? ? ? ? ?

KowalX
25-04-10, 16:33
No ...

Potępiony
25-04-10, 16:35
a nie szło by przynajmniej jakiś witamin jeść ? wyczytałem że podczas treningu traci sie glut.... (jakoś tak) i organizm jak nie dostanie tego w postaci np. odżywki to pobiera ten glikogn z mieśnia w wtedy zamiast z trengu miec pozytek 5\5 mamy 2\5 czzyli 20 % z tego co zrobilismy sie podczas trengu wiec ?

KowalX
25-04-10, 16:41
Do dupy źródła czytasz pewnie opakowania odżywek ,albo supli.Jak chcesz uzupełnić glikogen to zjedz makaron,albo ryż.Chcesz brać suplementy dla samego brania czy dla efektów.Naczytałeś się ,że to jakieś magiczne składniki czy co,chcesz witamin to jedz warzywa.Poczytaj ile u zawodowego sportowca zwiększa się zapotrzebowanie na witaminy -niewiele(tu są ważniejsze proporcję ,a nie ilość) i tylko na kilka,zależnie jak się żywi,a co dopiero u gościa co niewiele trenuję i nie wie po co bierze nitro.Dział dieta tam się zaczyna kulturystyka dla początkujących.

fallenursus
25-04-10, 16:41
napisz co jadels wczoraj i dzisiaj.
foty jakiies swoje wstaw.

Potępiony
25-04-10, 16:51
Do dupy źródła czytasz pewnie opakowania odżywek ,albo supli.Jak chcesz uzupełnić glikogen to zjedz makaron,albo ryż.Chcesz brać suplementy dla samego brania czy dla efektów.Naczytałeś się ,że to jakieś magiczne składniki czy co,chcesz witamin to jedz warzywa.Poczytaj ile u zawodowego sportowca zwiększa się zapotrzebowanie na witaminy -niewiele(tu są ważniejsze proporcję ,a nie ilość) i tylko na kilka,zależnie jak się żywi,a co dopiero u gościa co niewiele trenuję i nie wie po co bierze nitro.Dział dieta tam się zaczyna kulturystyka dla początkujących.
masz dużo racji ok, czyli koniec nitro 2 miesiące pauzy ok (jasne chce brać suple dla efektu a nie dla samego brania

KowalX
25-04-10, 16:56
Tak i wtedy się zgłoś do tego czasu pracuj nad właściwym żywieniem ,a suple dodasz w swoim czasie i gwarantuje ,że i efekty jak i przyjemność z treningów będzie większa.

Potępiony
25-04-10, 17:04
ok a mam takie jeszcze 1 pytanko ale to moze na PW ?