PDA

Zobacz pełną wersję : Adamek vs Areola 24.04.2010



rafalkomando
24-04-10, 18:54
dzis pojedynek, jestem ciekawy jak obstawiacie, czy jesteście za Adamkiem ze podjoł tak wyzywający pojedynek i tak trudny dla niego?...

Keejdzi
24-04-10, 20:27
Oto kawałek z wywiadu z Areola :D

Chris, dlaczego wytatuowałeś sobie kupę? - pytał jeden z dziennikarzy. - Bo sram - odpowiedział wprost Arreola.

Stawiam oczywiscie na Adamka i myślę że wygra ten pojedynek ponieważ Areola to wolny knur ! Walczy bardzo prymitywnie ..

BoloYeung
24-04-10, 20:28
Areola nie jest trudnym przeciwnikiem , ale tak naprawde o Adamku niczego nie można powiedzieć bo ta walka z Andrzejem to równie dobrze mógł Tysona wybrać i wynik byłby ten sam , po tej walce będzie można chociaż troche określić Adamka .

BoloYeung
24-04-10, 20:31
Areola to wolny knur ! Walczy bardzo prymitywnie ..
tak się teraz walczy w boksie zawodowym nie ma zadnego boksera który mógłby przeprowadzić jakościową rewolucje , dlatego boks teraz stał sie tak nudny i powili MMA staje się tym najbardziej elitarnym sportem walki , powoli ale staje się :)

Keejdzi
24-04-10, 20:47
tak się teraz walczy w boksie zawodowym nie ma zadnego boksera który mógłby przeprowadzić jakościową rewolucje , dlatego boks teraz stał sie tak nudny i powili MMA staje się tym najbardziej elitarnym sportem walki , powoli ale staje się :)

to prawda MMA sie staje coraz popularniejsze sam przyznam ze tak jak rok temu w ogole sie MMA nie interesowałem praktycznie sam boks lecz nizsze wagi :) to teraz ogladam MMA,K1 :).Pretty Boy,Roy Jones jr,Hatton,Pacquiao itp to moje klimaty uwielbiam walki tych bokserow chociaz moj ulubieniec Roy juz pare lat temu powinien rekawice na pal powiesic ;)
Powiem Ci Bolo że Adamek całkiem fajnie sie zapowiada jak dla mnie ale racja teraz dopiero bedzie można go okreslic.Sory za orty jak byly.

BoloYeung
24-04-10, 20:54
Roy Jones to był geniusz swojej wagi bardzo lubiałem jego styl i byłem za tym aby sprał dupe michalczewskiemu ale niestety do walki nie doszło .
Co do wzrostu popularnosci MMA zauważ ze sami bokserzy odchodzą do MMA np Toney - UFC , szkoda ze Le Baner juz jest wiekowy jeszcze 10 lat temu mógłby namieszać w boksie ale wtedy jeszcze kilka brylancików było tam , a francuz przeciez wtedy królował w K1 .
Ja bardzo załuje ze Tyson nigdy nie wystąpił ani w K1 ani w MMA , a były juz przymiarki z K1 miałnawet wynegocjowany kontrakt pierwsza walka miała byc z Bobem Saappem , ale po kłopotach z prawem Tysona i aresztem do walki nie doszło .

Keejdzi
24-04-10, 21:03
Haha co do walki Tysona z Sappem(nienawidze tego pier**** knurowatego napinacza) Mirko do mu raz syptol to sie poplakal ;/.
http://www.youtube.com/watch?v=ba4vF0x09dg&translated=1 jeszcze wtedy by mu wtukl chociaż.
No ja mam ambe na punkcie Roya ... Ci powiem ostatnio to sie tak wkur**** jak przegral walke z Hopkinsem(symulant z piaskownicy).
Już po tej walce z Greenem mogl sobie darowac w sumie chociaz sedzia nieslusznie przerwal przeciez to nie przedszkole !
Dostal w punkt Roy i tak sie skonczylo jakis nieznany Bokser z Wysp mu nałozyl ... 1 runda KO takie fartowne to kurde .... ale fakt faktem moglby juz sobie dac spokoj.
Dla mnie i tak pozostanie mistrzem.

BoloYeung
24-04-10, 21:09
ja Boba Saappa szanuje za to ze nie bał się walczyz z najlepszymi i pokonaywał nie byle kogo np Ernesto Host

Keejdzi
24-04-10, 21:14
hehe no ja troche sledzilem jego walki i jak widzialem ze sedzia przerywa a on kopie przecywnika jeszcze lezacego na ziemi to mi sie krew gotowala

Sosna91
24-04-10, 21:52
o ktorej i gdzie w TV ta walka?

Keejdzi
24-04-10, 21:54
gala sie juz zaczela/polsat sport

Sosna91
24-04-10, 21:58
ee szkoda ze na Nce nie mam polsatu sport, to juz se obejrzalem ;]

BoloYeung
24-04-10, 22:22
polsat 4:00

rafalkomando
24-04-10, 22:49
Polsat 3:00 :P ale znajac zycie to około 4,5 sie zacznie:):P

marcinpeny
24-04-10, 22:55
Polsat 3:00 :P ale znajac zycie to około 4,5 sie zacznie:):P


a w reklamie nie bylo czasem ze walka o 5.15? Bo coś mi świta ze tak...

tm7
24-04-10, 23:57
widziałem jak na polsacie jakiś dziennikarzyna mówił że o 5:15

jestem za Adamkiem uważam że wygra na pkt o ile go sędziowie nie oszukaja xD, ale Arreola to nie jest słaby bokser, jeden z lepszych teraz w tej wadze, to już uważam że Ruiz i Haye byliby dla Adamka łatwiejszymi przeciwnikami
ale dobrze że odrazu stawia sobie wysokie cele, jak wygra tą walkę to dostanie pewnie o mistrzostwo następną, a jaki byłby sens walczyć z kelnerami podbijać bilans wygranych walk i tracic czas zarabiajac przy tym grosze, tak jak mówi ma swoje lata i póki jest w formie musi walczyć z najlepszymi jak jest okazja

ja to się bardziej obawiam o Alberta, bo Kliczko sobie teraz jaja robi, ciśnie pierdoły że to trudny dla niego przeciwnik itd zeby ktoś w to uwierzył i ludzie mu stadion zapełnili, liczy na Polskich kibiców, a później na walce wyjdą jebnie mu gonga jednego, kase zgarnie i sie rozejdą po domach

Thunderbreaker
25-04-10, 08:58
No i mamy 3 zwycięstwo Adamka w wadze ciężkiej. W sumie fajna jak na tą wagę walka. Parę wymian, Góral też pare razy dostał, ale to on pokazał, że jest lepszy.

Keejdzi
25-04-10, 11:49
No walka super dobrze przygotowani kondycyjnie obydwoje troche zaskoczyl Areola ;)

rafalkomando
25-04-10, 13:15
pieknie walak wygrana ,choc latwo mu nei było... na punkty hmm.. no ale pokazał swoje, teraz juz drzwi stoją dla neigo otworem... ciekawe kto nastepny kliczko ?:P:)

burn
25-04-10, 14:03
Na Kliczków niech się nie pcha, bo raczej szanse małe.
Z Haye może próbować ale nie za bardzo widzę Adamka w tej walce.

Pawlos159
25-04-10, 14:20
Roy Jones to był geniusz swojej wagi bardzo lubiałem jego styl i byłem za tym aby sprał dupe michalczewskiemu ale niestety do walki nie doszło .
Co do wzrostu popularnosci MMA zauważ ze sami bokserzy odchodzą do MMA np Toney - UFC , szkoda ze Le Baner juz jest wiekowy jeszcze 10 lat temu mógłby namieszać w boksie ale wtedy jeszcze kilka brylancików było tam , a francuz przeciez wtedy królował w K1 .
Ja bardzo załuje ze Tyson nigdy nie wystąpił ani w K1 ani w MMA , a były juz przymiarki z K1 miałnawet wynegocjowany kontrakt pierwsza walka miała byc z Bobem Saappem , ale po kłopotach z prawem Tysona i aresztem do walki nie doszło . Michalczewski bał się walki z Jonsem on walczył tylko z europejskimi bokserami. Z Royem nie miał by zbyt dużych szans

BoloYeung
25-04-10, 15:15
walka nudna i przedstawiająca obecny obraz i sytuacje w boksie zawodowym czyli nuuuudddyyyy!!!

Ezachiel
25-04-10, 16:26
walka nudna i przedstawiająca obecny obraz i sytuacje w boksie zawodowym czyli nuuuudddyyyy!!!

powtarzasz sie...


http://www.playtube.pl/sport/17997-tomasz-adamek-vs-chris-arreola-pl-2010.html

BoloYeung
25-04-10, 16:32
powtarzasz sie...


http://www.almansur.com/thisisspam.gif

tm7
25-04-10, 21:19
z Hayem ma szanse o ile nie będą walczyć na jego terenie, no chyba że go znokautuje
Adamek pokazał to co zapowiadał, Arreola oprócz dobrej kondycji to nie pokazał nic wielkiego nie potrafił narzucić mu swojego stylu co zapowiadał przed walką, a kilka mocnych ciosów które doszło nie zrobiło na Adamku za dużego wrażenia

Keejdzi
25-04-10, 23:13
no tm7 zupelnie sie z toba zgadzam ;)

Radek_1990
26-04-10, 14:49
Na pewno walka Adamek vs Arreola nie była nudna, w przeciwieństwie do Adamek vs Estrada. Widać, że Adamek nie ma silnego ciosu, ale jego szybkości pozwoliła uszkodzić "Koszmarnego", zresztą było to widać po jego twarzy, która wyglądała jak dobrze wyrośnięte ciasto drożdżowe. Na Kliczków nie ma za bardzo co się napalać, ale z Haye myślę, że by mógł powalczyć chociaż tamten ma petarde w łapach.

@Bolo; Chyba chodziło Ci o wagę ciężką, bo w innych jest mnóstwo świetnych zawodników. Może widziałeś sobotnią walkę Kessler-Froch. Jak nie to zobacz jaka była nudna:)

tm7
26-04-10, 15:23
No z Heyem by się przydało jak najszybciej walkę ustawić, bo jak nie to Władimir będzie z nim walczył i wtedy wszystkie pasy będą należeć do Ukraińców, więc będzie ciężko jakiś wyszarpać ;)

rafalkomando
29-04-10, 21:07
ŹRÓDŁO.. onet-sport.

Kilka dni po sobotniej wygranej z Chrisem Arreolą nazwisko Tomasza Adamka pojawiło się na 4. pozycji zestawienia pięściarzy wagi ciężkiej prestiżowego magazynu "The Ring". W ślad za ekspertami "Biblii boksu" poszli szybko i inni znawcy pięściarstwa zza Oceanu.

Jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy na świecie piszących o szermierce na pięści Dan Rafael z ESPN sklasyfikował "Górala" na 6. miejscu swojej listy zawodników "królewskiej" dywizji - za plecami Władimira Kliczko, Witalija Kliczko, Davida Haye, Aleksandra Powietkina i Samuela Petera. "Ważąc 33 funty mniej od swojego rywala, ex-czempion wagi junior ciężkiej 24 kwietnia wygrał swoja trzecią i najważniejszą jak dotąd walkę w kategorii ciężkiej. Przeciwko byłemu pretendentowi do tytułu mistrzowskiego Christobalowi Arreoli dał wspaniały pokaz szybkości, wykorzystania kombinacji ciosów i twardej szczęki. Jego starcie z którymś z braci Kliczko lub Davidem Haye byłoby bardzo interesujące" - zanotował przy nazwisku pięściarza z Gilowic Rafael.

W rankingu najbardziej poczytnej witryny o boksie - boxingscene.com - Adamek po wygranej z "Koszmarnym" Chrisem został umieszczony na 6. lokacie. Wyprzedzają go tylko: bracia Kliczko, David Haye, Aleksander Powietkin i Eddie Chambers. "Adamek wdarł się do czołowej piątki [mistrz - Władimir Kliczko nie jest klasyfikowany - przyp. red.] dzięki ciężko wywalczonemu zwycięstwu nad Arreolą. To poważny kandydat do tytułu czempiona." - czytamy w uzasadnieniu do najnowszego rankingu "ciężkich" boxingscene.com.

Swój kolejny pojedynek za Oceanem Adamek stoczy 9 października, jednak być może wcześniej zaboksuje jeszcze nad Wisłą.

BoloYeung
30-04-10, 12:59
nie chwalcie dnia przed zachodem słonca w jego drugiej walce ( bo z andrzejem to był raczej show wynik wiadomy był) chcecie juz aby walczył o pas , Arreola nie był wymagającym rywalem a w sumie walka była bardzo wyrównana , Adamek musi jeszcze pokazac sie w trzech walkach conajmniej jesli chce myslec o zdobyciu pasu , musi dopracowac cios , bo jeśli Kliczke nie znokautujesz to nie wygrasz , a Heye nie jest wcale takim słąbym pięsciarzem dobry uderzacz , taktycznie tez dobrze potrafi odbyc walke , narazie dla Adamka obaj to zawysokie progi

KowalX
30-04-10, 13:44
Adamek musi jeszcze pokazac sie w trzech walkach conajmniej jesli chce myslec o zdobyciu pasu ,


Nie musi


musi dopracowac cios , bo jeśli Kliczke nie znokautujesz to nie wygrasz , i

:lol:

BoloYeung
30-04-10, 16:30
Kowal na podstawie jednej prawdziwej walki nie możesz wyciagnąc wniosku czy bokser jest dobry czy nie , nam chyba zalerzy na tym zeby Adamek wygrał więc niech wpierw troche oklepie się z niższą półką

KowalX
30-04-10, 21:30
Nie oceniam go na podstawie jednej walki tylko wszystkich jakie stoczył.Ciosu raczej nie zmieni ,bo to bokser techniczny i zawsze stawiał na szybkość.Gdy walczył inaczej nie wychodziło mu.

niewula
01-05-10, 11:30
ja za adamkiem nie przepadam ale bede mu kibicoawl bo jest polakiem i reprezentuje nasz kraj.
Ja chce zobaczyc jego walke z hayem czy kliczko :D