PDA

Zobacz pełną wersję : metanabol + suple?



Szaman
24-04-10, 08:21
witam

obecnie jestem na suplach a mianowicie bialko olimp 80 i kreta dominator, czy moge do tego dolaczyc metke? (trening na mase)
z takich danych o mnie to 21 lat. od ostatniej przerwy cwicze juz 8 miesiecy, wczesniej bralem tescia+deke, jednak teraz wolalbym sprobowac czegos w tabletkach,
czy bedzie to dobre polaczenie z suplami? beda lepsze efekty na mase???

piuras86
24-04-10, 11:08
waga??
jak wyglądał ten cykl z deki teścia ?
odblok ?

Fehu
24-04-10, 12:01
witam

obecnie jestem na suplach a mianowicie bialko olimp 80 i kreta dominator, czy moge do tego dolaczyc metke? (trening na mase)
z takich danych o mnie to 21 lat. od ostatniej przerwy cwicze juz 8 miesiecy, wczesniej bralem tescia+deke, jednak teraz wolalbym sprobowac czegos w tabletkach,
czy bedzie to dobre polaczenie z suplami? beda lepsze efekty na mase???

białko to odżywka - a białko trzeba zawsze dostraczać -na tym się nie robi cyklów.
szczerze to nie znam się na dopingu ale nie widzę sensu połaczenia suple+meta
dużo ludzi krete dorzuca po cyklu na mecie -poczytaj na forum jest milion pytan dotyczacych mety i 2 razy wiecej odp

piuras86
24-04-10, 12:15
dieta to podstawa .......
bez tego G*****o zrobisz ..... kreatyne po cyklu możesz dać

jeśli już chcesz brać mete solo ..... moge się mylić ale dawka 40mg byłą by dobra .... zalezy tez jaką masz tą metke jakie tab 5mg czy 10mg ????

karolak89
24-04-10, 12:24
jakie ma znaczenie jaką ma metke.. 40mg to 40mg methadienonu.
A i tak niech najpierw napisze wage, wzrost.. niech lepiej napisze jakiej firmy ma ta metke.

ha.

Wzrost[cm] 176
Waga[kg] 75
Staż[miesięcy] 7

Z profilu.. wiec 40mg metki to zdecydowanie za duzo.

piuras86
24-04-10, 13:02
chodziło mi o rodzaj tab ............ 5mg czy 10 mg .........

w zasadzie to masz racje ......... ile byś jemu proponował bo ja bym był przy 30mg max .......

więcej nie znaczy lepiej ......

fallenursus
24-04-10, 13:33
lecialy injekcje
teraz sama meta:whistle:
ankieta z dokladnym opisem cyklu injekcyjnego i odbloku.i jak dawno to bylo?

vold
24-04-10, 14:14
w postach podwieszonych masz temat gdzie zadajemy pytania o tak profesjonalnym środku jakim jest metan.


http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?26766-Metanabol-pytania-odpowiedzi-porady

Szaman
25-04-10, 23:16
dzieki voldemort napewno przeczytam:)