PDA

Zobacz pełną wersję : czy Wojewódzki musi ładnie śpewać by być jurorem ?



alder
23-04-10, 17:53
czy trzeba być co najmniej dobrym w czymś, co się ocenia ? bo jeśli tak, to czemu jurorzy na wyborach miss świata to często pasztety ? czemu wojewódzki był w Idolu a teraz w Mam talent ? czy on też ma jakiś talent fizjologiczny ?

czy trener kulturystów musi mieć bf 8% ?

czy trzeba mieć musk minimalnie jak piłka do tenisa by wziąć się za ciężary ?

czy ktoś kogo brzydzi okablowanie beztłuszczowego osiłka oderwanego od szpadla. musi mieć również niski bf i 6pak aby być kimś ?

czy lepiej nie dzielić złymi doświadczeniami z przeszłości, tu na forum, bo komuś braknie argumentów (procesor nie wyrobi) i wyciągnie jak flaki z bebecha ?

Voice666
23-04-10, 17:58
Chłopie nie wiem co Ty pijesz, ale Ja też chcę.

D3
23-04-10, 18:02
alder i po co zakładasz takie tematy? Co chcesz przez to osiągnąć?
Nie masz najwyraźniej pojęcia o tym kim jest Wojewódzki, bo ten koleś istnieje na rynku od bardzo dawna, a że stał się znany szerszej publiczności dzięki Idolowi to już druga sprawa. Myślisz, że kto wyreżyserował teledysk "Eli Lama Sabachtani"?
Qrwa poczytaj trochę najpierw, a potem zamieszczaj posty:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuba_Wojew%C3%B3dzki

KOLEŚ NIE URWAŁ SIĘ Z CHOINKI I NIE ZOSTAŁ ZACIĄGNIETY DO IDOLA Z ULICY!

Zasada jest prosta, ludzie patrzą na to jak wyglądasz i na Twoje osiągnięcia, a mogą one być różne. Wiadomo, że nie pójdziesz po dietę na redukcję do dietetyka, który wygląda jak świniak, a prędzej już pójdziesz do kolesia z siłowni, który wygląda muskularnie. Chyba, że ten dietetyk się pochwali swoimi osiągnięciami (czyt. trener Kai'a Green'a)

Już o tym pisałem w innym temacie (w dużym skrócie), więc czytać ze zrozumieniem.

alder
23-04-10, 18:07
a po co do mnie Qrwujesz ? rodzice nie nauczyli kultury słowa ?

nie zrozumiałeś mojego przesłania widocznie, przecie ja nie jadę Wojewódzkiemu. przeciwnie, uważam go za bardzo mądrą osobę. i wiem że zna się na tym i owym ale w idolu chodziło głównie o śpiew tak ? czy ja mam każdą metaforę tłumaczyć ? naskoczyłeś na mnie jakbym wojewódzkiemu wbijal w plecy nóż a tak nie jest.

a do dyskusji zapraszam naprawdę. jeżeli będę znał łacińską nazwę każdego mięśnia oraz jgo funkcję ale będę mieć bebech za duży, to już nie mogę oceniać umięśnienia jakiegoś osiłka ?

KowalX
23-04-10, 18:10
Tu raczej chodziło o to ,że mimo odpowiedniej wiedzy by oceniać czyiś śpiew sam nie koniecznie musi potrafić to robić.

D3
23-04-10, 18:11
Jasne, wyrycie na pamięć łacińskich nazw mięśni daje Ci prawo do krytykowania i oceniania wyglądu osiłków. Nosz ja nie mogę.

Odpowiedź brzmi: NIE!

burn
23-04-10, 18:12
Ja pierdolę.

wujek.maciek
23-04-10, 18:15
ja tam wole sie nie zadreczasc takimi pytaniami. tradycyjnie, po wypiciu, wole sie pozastanawiac na sensem zycia, czy bog mnie kocha, czy isnieje zycie we wszechswiecie i dlaczego do jasnej cholery, bo tego zupelnie nie moge pojac, spartakus ruszyl za swoimi powstancami na poludnie...

Thunderbreaker
23-04-10, 20:04
Może nie umiał wyznaczać południków:shifty:

alder
23-04-10, 20:17
ja tam wole sie nie zadreczasc takimi pytaniami. tradycyjnie, po wypiciu, wole sie pozastanawiac na sensem zycia, czy bog mnie kocha, czy isnieje zycie we wszechswiecie i dlaczego do jasnej cholery, bo tego zupelnie nie moge pojac, spartakus ruszyl za swoimi powstancami na poludnie...

o to mi chodziło. co maćka wyróżnia z tłumu ? nie jest monotematycznym osiłkiem.

i jeszcze całkiem poważnie: czy Narg mógłbyś wkleić mi zdjęcia kogoś kto wyglądem jest upoważniony do oceniania ludzi z rozwiniętą muskulatura jak Jacek ? chcę po prostu wiedzieć jak mam minimalnie wyglądać by móc cokolwiek napisać na czyjkolwiek temat.

mam jeszcze pytanie: później

alder
25-04-10, 18:20
czy musze zjesc tego suchego kurczaka z pyrami na ostatniej przerwie 12-godzinnego dnia pracy by za niecale 2 godziny miec sile zrobic nogi skoro wczoraj robilem same barki z racji zapierdolu ? bo nie wiem czy przelkne.

fallenursus
25-04-10, 18:30
przybij cos to nie bedziesz msuial.
bo inaczej to tyko suche kuraki widze w twoim zyciu ;/

alder
25-04-10, 22:14
ów był suchy bo z kantyny. ta jak coś przybiję to nie będę musiał szamać węgli z białkiem przed treningiem tym samym nie odżywiał zniszczonych włókien na bieżąco. smutno by mi było bardzo.

przybiję pionę http://3.bp.blogspot.com/_abWzKcNMTHE/Sit_999yhbI/AAAAAAAAASM/_K3PmWpGx6M/s400/Hi-5-logo%2520copy.png