PDA

Zobacz pełną wersję : mięśnie wykorzsytywane w seksie



fakkson
23-04-10, 09:21
Jakie miesnie odgrywaja znaczącą rolę w pozycjach: misjonarska, na jezdzca, od tylu ? chcialbym tak wycwiczyc miesnie by móc pykać szybko i długo jak karabin... wiecie o co chodzi... jakie miesnie cwiczyc? :rockon:

Micek185
23-04-10, 10:56
Poćwicz mózg

Voice666
23-04-10, 11:09
Wtf????????????????????????

KowalX
23-04-10, 11:33
Największą rolę odgrywają mięśnie banana


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/ce2885_sb.jpg

fallenursus
23-04-10, 12:08
jak wsadzisz se banana w dupe to chyba zwieracze....

fakkson
23-04-10, 12:44
ee no co Wy.. to po co chodzicie na silownie jak nie dla poprawy interakcji z dziewczynami? chyba nie po to, żeby sie ogladac potem w lustrze i jechac na recznym, tak jak to widac, po fallenursusie.
Normalne pytanie zadalem.

D3
23-04-10, 13:04
Wracaj stary na drzewo.

sts
23-04-10, 14:10
hahaha

KowalX
23-04-10, 14:25
ee no co Wy.. to po co chodzicie na silownie jak nie dla poprawy interakcji z dziewczynami?
Normalne pytanie zadalem.
Jeśli bez siłki ktoś nie radzi sobie z dziewczynami to z nią niewiele zmieni ;).Niektórzy ćwiczą dla poprawienia sylwetki ,zdrowia,przyjemności i siły czy lepszego samopoczucia.

Patriot
23-04-10, 14:45
Dzieciaczku, Ty żałosny jesteś z tymi swoimi "śmiesznymi" czy ironicznymi tematami, więc daruj sobie. Jak dorośniesz dopiero wtedy zacznij pisać na forach (tylko nie pier*ol, że masz 30lat i nie jesteś dzieckiem, bo ja mówię o twoim stanie psychicznym) a jeśli chodzi o seks to zgadnij, który mięsień odgrywa znaczącą rolę...

fakkson
23-04-10, 14:56
Jeśli bez siłki ktoś nie radzi sobie z dziewczynami to z nią niewiele zmieni ;).
wiadomo, ale jesli ktoś sobie radzi to lepszy wygląd jest dużym plusem. Ja tam się przyznaje, że za siłkę wziąłem się właśnie ze względu na dziewczyny. Znudziło mi się bycie wątłym chudzielcem, który miał kiedyś problemy żeby podnieść własną dziewczynę (okolo 60kg/172cm) :D a teraz prosze... 2 mies. treningu bananowego minely, kilka kg poszlo i podnosze bez problemu (63kg/168cm) :P

Patriot: jak Cie to denerwuje to nie czytaj. :)

fallenursus
23-04-10, 15:48
Twoje problemy raczej na forum nie zostana wyleczone

Voice666
23-04-10, 15:51
Temat dobry.
Zaciskanie zwieraczy kilkadziesiąt razy dziennie podobno zwiększa siłę mięśni penisa, będziesz mógł jebać jak karabin :)

sts
23-04-10, 16:54
wiadomo, ale jesli ktoś sobie radzi to lepszy wygląd jest dużym plusem. Ja tam się przyznaje, że za siłkę wziąłem się właśnie ze względu na dziewczyny. Znudziło mi się bycie wątłym chudzielcem, który miał kiedyś problemy żeby podnieść własną dziewczynę (okolo 60kg/172cm) :D a teraz prosze... 2 mies. treningu bananowego minely, kilka kg poszlo i podnosze bez problemu (63kg/168cm) :P

Patriot: jak Cie to denerwuje to nie czytaj. :)
też tak myślałem se poćwicze dla dziewczyn ale teraz wiem że to szm..y nic nie warte i robię to dla siebie

fallenursus
23-04-10, 17:00
Myslisz ze twoje zrozumie?:)

Temat dobry.
Zaciskanie zwieraczy kilkadziesiąt razy dziennie podobno zwiększa siłę mięśni penisa, będziesz mógł jebać jak karabin :)

Micek185
23-04-10, 17:05
ee no co Wy.. to po co chodzicie na silownie jak nie dla poprawy interakcji z dziewczynami? chyba nie po to, żeby sie ogladac potem w lustrze i jechac na recznym, tak jak to widac, po fallenursusie.
Normalne pytanie zadalem.

Normalnie to ty tylko zaśmiecasz forum kulturystyczne problemami z dupy a za obrażanie użytkowników jest odpowiednia nagroda,jeszcze gdzieś komus naubliżasz o polecisz z tego forum.

rmn
23-04-10, 17:33
Temat dobry.
Zaciskanie zwieraczy kilkadziesiąt razy dziennie podobno zwiększa siłę mięśni penisa, będziesz mógł jebać jak karabin :)
wtedy jest ćwiczony tzw mięsien kegla, znajduje się on między jajami a odbytem jeśli dobrze pamiętam jak bedziesz go ćwiczył to twój stosunek będzie dłuższy... chcesz wiecej? google.pl

Dawidhardcore
23-04-10, 17:52
Jakie miesnie odgrywaja znaczącą rolę w pozycjach: misjonarska, na jezdzca, od tylu ? chcialbym tak wycwiczyc miesnie by móc pykać szybko i długo jak karabin... wiecie o co chodzi... jakie miesnie cwiczyc? :rockon:
sog normalnie za glupote leci do ciebie,lepszych pytan nie masz?? miesnie twojego wacka najwiecej maja roli podczas stosunku ,chyba,ze ci go brak wiec hooooy z tym:D

Voice666
23-04-10, 17:53
Właśnie mięsień Kegla ;)

fakkson
23-04-10, 18:50
też tak myślałem se poćwicze dla dziewczyn ale teraz wiem że to szm..y nic nie warte i robię to dla siebie
wiadomo ze szmaty dlatego trzeba korzystac...

Nie chodzi mi o miesien kegla... chodzi o 2 rzeczy:
1. załóżmy że prędkośc normalnego pykania wynosi: 2pykniecia na sekundę... predkosc pykania maksymalnego to np. 4 pykniecia na sekundę... co zrobić by zwiekszyc tą predkość, żeby pykać z demoniczna szybkoscia więcej razy w ciągu sekundy
2. załóżmy, że pykajac z predkoscia maksymalną wytrzymamy 1 minute i po tej 1 minucie musimy zwolnic do prędkości podstawowej, z powodu braku sił... co zrobić, żeby przedłużyc czas pykania z predkoscia maksymalną, wyrobic sobie demoniczna wytrzymalosc pykania.
Jakie miesnie konkretnie pracuja? bo myslalem cos o cwiczeniach izolowanych, aeroby pewnie tez sa wazne... chyba, że nakladac by na wacka , przez tą dziurę, obciążnik i se cwiczyc... albo pykac dziewczynę z takim obciążnikiem...; no nie wiem...

slim shady
23-04-10, 19:00
powiem tak:
PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

KowalX
23-04-10, 19:01
Co ty w królika chcesz się zamienić?

Micek185
23-04-10, 19:03
wiadomo ze szmaty dlatego trzeba korzystac...

Nie chodzi mi o miesien kegla... chodzi o 2 rzeczy:
1. załóżmy że prędkośc normalnego pykania wynosi: 2pykniecia na sekundę... predkosc pykania maksymalnego to np. 4 pykniecia na sekundę... co zrobić by zwiekszyc tą predkość, żeby pykać z demoniczna szybkoscia więcej razy w ciągu sekundy
2. załóżmy, że pykajac z predkoscia maksymalną wytrzymamy 1 minute i po tej 1 minucie musimy zwolnic do prędkości podstawowej, z powodu braku sił... co zrobić, żeby przedłużyc czas pykania z predkoscia maksymalną, wyrobic sobie demoniczna wytrzymalosc pykania.
Jakie miesnie konkretnie pracuja? bo myslalem cos o cwiczeniach izolowanych, aeroby pewnie tez sa wazne... chyba, że nakladac by na wacka , przez tą dziurę, obciążnik i se cwiczyc... albo pykac dziewczynę z takim obciążnikiem...; no nie wiem...

Jeśli tak wyrażasz się o kobietach to miło nam poznac twoja dziewczyne,nie wiemco ty masz w głowie chyba skórki od bananów...

Jeśli chodzi o twoje pytanie w sprawie "pykania" w twoim przypadku polecam zestaw ćwiczeń:
1.nawijanie sznurka na gryf nachwytem /podchwytem
2.uginanie nadgarstków z sztangą podchwytem i 2 serie nachwytem
3.unoszenie sztangi stojąc nachwytem...

wujek.maciek
23-04-10, 19:07
nie chec mi sie filozofowac czlowieku-bananiem, ale:

1. ze szmat korzystaja szmaciarze
2. szybkosc rzadko kiedy idzie w parze z jakoscia. dupszysz sie na wyscigi czy co?
3. nie pamietam zrodla, ale jakis seksuolog na podst. swoich badan twierdzi, ze wiekszosc kobiet lubi ruchy w jednostajnym tempie.
4. jak juz... to kladz nacisk na miesnie brzucha (szczegolnie "od tylu" i na "misjonarza"). poza standardowymi cw. brzucha mozesz robic cw. opiepajac sie na lokciu i stopach z nisko podniesionym tylkiem, zawieszasz sie tak w powietrzu na czas. np. minuta i zmiana lokcia...
5. co temat, to wieksza bzdure wymyslasz, a sam daje sie w to wciagnac...

Dawidhardcore
23-04-10, 19:26
wiadomo ze szmaty dlatego trzeba korzystac...

Nie chodzi mi o miesien kegla... chodzi o 2 rzeczy:
1. załóżmy że prędkośc normalnego pykania wynosi: 2pykniecia na sekundę... predkosc pykania maksymalnego to np. 4 pykniecia na sekundę... co zrobić by zwiekszyc tą predkość, żeby pykać z demoniczna szybkoscia więcej razy w ciągu sekundy
2. załóżmy, że pykajac z predkoscia maksymalną wytrzymamy 1 minute i po tej 1 minucie musimy zwolnic do prędkości podstawowej, z powodu braku sił... co zrobić, żeby przedłużyc czas pykania z predkoscia maksymalną, wyrobic sobie demoniczna wytrzymalosc pykania.
Jakie miesnie konkretnie pracuja? bo myslalem cos o cwiczeniach izolowanych, aeroby pewnie tez sa wazne... chyba, że nakladac by na wacka , przez tą dziurę, obciążnik i se cwiczyc... albo pykac dziewczynę z takim obciążnikiem...; no nie wiem...

kOLEJNY SOG DLA CIEBIE ZA PYKANIE;P.SZCZERZE??KOLES MASZ KOMPLEKSY CZY COS?? i jesli obrazasz wszystkie kobiety,ze sa szmatami to kim ty jestes?? zal mi ciebie, wez nie pisz takich bzdur.moze za szybko doznajesz oragzmu i chcesz nauczyc sie jak dluzej wytrzymac i dlatego takie pytania zadajesz?? moze jestes jedno sekundowcem:P??

Dominick
23-04-10, 19:28
mi sie wydaje ze nie chce mu sie cwiczyc... siedzi i wymysla bzdury myslac ze siedzenie na forum kulturystycznym wystarczy zeby dobrze wygladac...

fallenursus
23-04-10, 19:37
zaplace za bana.

Indiana
23-04-10, 19:37
Włóż palce do kontaktu będziesz zasuwał aż miło.

AKRO
23-04-10, 19:38
Jest bananowym trollem. BAN-an dla niego.

Voice666
23-04-10, 20:08
co zrobić, żeby przedłużyc czas pykania z predkoscia maksymalną, wyrobic sobie demoniczna wytrzymalosc pykania.
.

Jest luzak w hooy. Demoniczna prędkość pykania rulezzzzzz

D3
23-04-10, 20:59
Popykaj sobie fajkę, wyjdzie ci na dobre.

3106

fakkson
23-04-10, 21:01
a mozna te sogi zamienic na banany?
miciek: te cwiczenia co podales to są chyba na miesnie przedramienne... wydaje mi sie, że one nie odgrywaja tak znaczacej roli w rypaniu. :P
wujek.maciek: dziekuje, wreszcie doczekałem się pożytecznej odpowiedzi, banan dla Ciebie (znaczy sog)...
arus: Tobie też banan leci, choc zbyt ogolnie

Z wami jest cos chyba nie tak, zadaje konkretne pytanie na temat miesni z których się korzysta przy ruchach kopulacyjnych, a niektórzy mi cos piszą o wstrzymywaniu ejakulacji... tak samo z bananmi bylo... ile postow sie zmarnowalo bym sie w koncu dowiedzial, że stosunek banana obranego do nieobranego to 66%... uff
chodzi mi o takie wyszczegolnienie parti miesni jak w atlasie cwiczen... np wyciskanie płasko:
"Główne mięśnie biorące udział w ćwiczeniu: piersiowy większy
Mięśnie pomocnicze: piersiowy mniejszy, zębaty przedni, naramienny akton przedni, trójgłowy ramienia
Stabilizatory: dwugłowy ramienia" o cos takiego mi chodzi, odnosnie ruchow kopulacyjnych w wybranych pozycjach.

Co do posądzen o to, żę nie cwicze... otóż dementuje te pogłoski, a na dowód za jakieś pół roku wrzuce swoje zdjecia z cyklu "jak zmieniła mnie silownia". :)

Micek185
23-04-10, 21:19
miciek: te cwiczenia co podales to są chyba na miesnie przedramienne... wydaje mi sie, że one nie odgrywaja tak znaczacej roli w rypaniu. :P


w twoim przypadku są najważniejsze:D

alder
23-04-10, 21:27
zacznij uciekać przed murzyńską pytą to się nauczysz szybkiego pykania

Wiki
24-04-10, 09:16
nie no wszedłem tylko na forum z rana i od razu mi ten temat głowę zepsuł :knockout:.
tu chyba kondycja będzie miała też znaczenie :shifty:
ale i tak jak jesteś rzadki w te klocki, to nawet super mięśnie odbytnicze Ci nie pomogą :D

slim shady
24-04-10, 11:11
trening aerobowy się przyda bo sex można do aerobów przypisać

Voice666
24-04-10, 11:14
Na redukcji tylko pykanie z demoniczną prędkością i fat leci jak szalony.
Hula hop sobie kup i kręć na szybkość, jak sprinter :)

Micek185
24-04-10, 11:16
slim shady

trening aerobowy się przyda bo sex można do aerobów przypisać

szczególnie kiedy pykasz na drzewie:D

kubaCK
24-04-10, 13:46
bananowy gosciu, jesli masz problem z "demonicznym pykaniem", szybkim dochodzeniem to nic Ci nie pomoze. tak juz zostanie i trzeba sie z tym pogodzic.jeden potrafi dobrze i demonicznie pykac a drugi po 5 minutach wyjmuje:)

kubaCK
24-04-10, 13:52
wiadomo ze szmaty dlatego trzeba korzystac...

Nie chodzi mi o miesien kegla... chodzi o 2 rzeczy:
1. załóżmy że prędkośc normalnego pykania wynosi: 2pykniecia na sekundę... predkosc pykania maksymalnego to np. 4 pykniecia na sekundę... co zrobić by zwiekszyc tą predkość, żeby pykać z demoniczna szybkoscia więcej razy w ciągu sekundy



wkoncu bedziesz pykal tak szybko ze ta panna nie poczuje nawet ze tam byles heheh:D bananowy demonie:)

szycha77
24-04-10, 15:56
Nie reagujcie na jego pytania. W końcu mu się z nudzi.

fakkson
24-04-10, 16:26
Nie reagujcie na jego pytania. W końcu mu się z nudzi.
ja bym tez prosil agresywnych koksow albo tych co nie maja nic konkretnego do powiedzenia w temacie o zamilkniecie. Pytanie zadalem tez na innym forum i tam jakos nikt nie malpuje i sie nie denerwuje na to. Pojawily sie konkretne odpowiedzi, Dla zainteresowanych:
-Klata żeby się podpierać i jej nie przygniatać
-ale chyba chodzi bardziej o kondycje więc wal areoby
-tutaj liczy sie technika
-Kladz sie na pilce i trenuj
-na pewno uda i brzuch
ja poprostu chce zeby moja dziewczyna sie jeszcze bardziej cieszyla, ale smutno mi z tego powodu, że gdy czestuje ja bananami, zjada tylko jednego. :(

Dominick
24-04-10, 16:29
bo na innym forum siedza takie same dzieciaki jak Ty...

fallenursus
24-04-10, 17:11
http://2.bp.blogspot.com/_O-_F30rZ2lA/Swv2Kp6CE-I/AAAAAAAAAiM/u9ZmSKpWnrM/s1600/ban+this+sick+filth.jpg

wojtas fc
24-04-10, 23:57
Beznadziejny temat jakiegoś beznadziejnego dzieciaka a co niektórzy się podniecają bo o ruchaniu ŻAL panowie rozumiem hydrapark ale w tym dziale takie bzdury? fallenursus (http://www.e-kulturystyka.info/../member.php?12885-fallenursus) (http://www.e-kulturystyka.info/../member.php?12885-fallenursus) widzę że chcesz dobrze

Sosna91
25-04-10, 11:46
Fakkson to ze bedziesz zapieprzał jak głupi w niej to wcale tez nie oznacza ze bedziesz jej stwarzal lepsza przyjemnosc. Do tego zasapiesz sie i po 2min powiesz ze musisz zjesc banana aby uzupelnic poziom glukozy. za dużo redtube stary ;]