PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie - porady



Norek28
22-04-10, 23:46
Witam, zamierzam wziąść się za bieganie. W pasie mam 86 cm i lekko "nałożone" tłuszczu na mięśnie brzucha. Jak naciągne tkankę tłuszczową, mięśnie mi widać jeśli jednak nie naciągne nie są dużo widoczne. Kupiłem sobie ławeczkę do brzuszków i będę robić codziennie po 300-400 więc nie chcę żeby szło to na marne. I teraz:

1. Czy jeśli codziennie będę biegać wieczorami po 30-45 min. to czy wciągu 1,5 - 2 miesiąca mogę liczyć na jakiś znaczniejszy efekt? Chodzi mi, żeby mięśnie były widoczne same z siebie. Jeśli schudnąłbym ok. 3 kg myślę że wystarczyłoby, bo teraz ważę 70 kg.

2.Słyszałem o bieganiu rano na czczo, jednak dla mnie wstać jest masakrycznie ciężko. Czy biegając wieczorem stracę dużo?

Tadel
23-04-10, 00:44
tutaj znajdziesz odpowiedzi ;)
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?24563-Bieganie-A-Z

Thunderbreaker
23-04-10, 07:37
Na brzuch rób ABS.

.Smile
23-04-10, 13:41
walnij sobie interewaly, biegac mozesz wieczorami to nie robi raczej problemu. Ja biegam zawsze kolo 16-18 i jest git

Rokita
23-04-10, 23:02
Wszystko zależy od Ciebie, każdy organizm jest inny, zależy jaki masz metabolizm. Również ważny jest kilometraż jaki przebiegłeś i po jakim terenie. Warto było by też zapoznać się z jakąś dieta, bo jak będziesz jadł wszystko co wpadnie CI w ręce to raczej nie będzie zaskakujących efektów.
Kolega chce spalić tłuszcz z brzucha, to chyba lepszym programem jest A6W na spalanie niż ABS.
Mógłby ktoś bardziej doświadczony to sprostować?

ciachowicz
25-04-10, 18:44
jesli chcesz wyrzezbic brzuch to dieta, aeroby, mozesz 6 weidera robic zamiast tych 300-400 brzuszkow.

PJ Harvey
26-04-10, 10:48
Jeśli chodzi o trening to pamiętaj, że trzeba zacząć od niewielkiej ilości np. 50 brzuszków dziennie i po trzech dniach zwiększać ich ilość o 10 do 20 powtórzeń. Aż dotrzesz do 300 czy 400. Jeśli pierwszego dnia sobie zapodasz 300 brzuszków to przez kolejne dwa nie będziesz mógł się ruszać i na tym będzie koniec systematycznego treningu... Pozdrawiam;)

__________________
ćwiczenia odchudzające (http://odchudzanie-bieganie.strefa.pl/)