PDA

Zobacz pełną wersję : nowa dziarka:):) co za napis?....



rafalkomando
22-04-10, 19:53
Bede robił drugą dziarke, pierwsza mam vikinga, musi byc orzełek, i takie cos znalazłem i odrazu z jakims fajnym napisem, dziarka ma byc na przedramieniu, moze ktos z was wie co to za napis, potrafi przetłumaczyć ?....

Bull2
22-04-10, 19:59
milosc ojczyzny naszym prawem

Gangsta Latino
22-04-10, 20:46
Ładna dziara a napis pasuje;))

najt
22-04-10, 21:02
Na przedramionach sie coll extra dżezi trendi elo prezentuję to musze przyznac - ale myśle nad konsekwencjami związanymi z zatrudnieniem :F

Thunderbreaker
22-04-10, 21:07
Sam tatuaż bardzo mi się podoba, ale aż tak patriotycznego to bym sobie nie zrobił.

DamianKSF
22-04-10, 21:33
Dziarka fajna... tylko miejsce do zmiany jak mówi najt

rafalkomando
22-04-10, 23:25
własnie jestem zołnierzem i taki chce:) Bull2 jestes pewny ze to znaczy tak jak napsiałes?...

Hermann
22-04-10, 23:33
Na 100 % po łacinie.

rafalkomando
22-04-10, 23:57
to ze po łacinie wiem,... ale czy pewnosc co do wyrazów... szczerze powiem ze nie bardzo to hasło mi odpowiada... hmm a na necie nie wiele jest innych, ktos moze zna ?...

Hermann
23-04-10, 00:10
Jest to hasło husarii czego Ty jeszcze nie rozumiesz? Znaczy to co napisał Bull. Poszperaj w neci np na portalach kibiców lub gromu. To przeciez często spotykane tatu.

rafalkomando
23-04-10, 11:33
no i teraz jasna sprawa:)ja jakos sie nie spotkałem z takim czyms no ale, dzieki

rafalkomando
05-05-10, 21:11
Panowie potrzebuje znad patriotycznych, to poprzednie do mnie nie pasuje, i mi zresztą tez.... potrzebuje pare zdan patriotycznych pasujących do tego orzelka ktos zna.. proszę psiac, bo robię na czasie....

slim shady
05-05-10, 21:37
inwokacja do Pana Tadeusza
Albo coś z hymnu

Bull2
05-05-10, 22:15
white power hehe

rafalkomando
05-05-10, 22:19
Bull2 nie spamuj hehe:P:) to chodzi o tatu na cale zycie , wiec bac tak dobry i pomóż koledze:P:)

fallenursus
05-05-10, 22:20
polish&proud

Bull2
05-05-10, 22:23
o np pride & honour i do tego orzelek albo husar i masz dziabe

wujek.maciek
05-05-10, 22:27
nam strzelac nie kazano. wstapilem na dzialo i spojrzalem na pole - 200 harmat grzmialo...

alder
05-05-10, 23:21
Ładna dziara a napis pasuje;))


jak Polska przestanie być wiek za murzynami i zacznie być europejskim państwem, to tysiąc dziar i milion kolczyków na mordzie nie będzie mieć wpływu na to, czy nas zatrudnią w fabryce czy nie

fallenursus
05-05-10, 23:23
wszedzie tak jest.

burn
05-05-10, 23:25
Prawie :)

rafalkomando
06-05-10, 17:57
co ty gadasz:) Polska sie rozwija! idzie na przód:) powoli,powoli ale do przodu:) bedzie dobrze:) myslisz ze kto pujdzie bronic ojczyzny w potrzebie ? ;;;lalusie? czy kolesie z tatuazami,kibole,skiny i panki... ludnosc nasza jest nei zwycięzona przyjacielu tylko walka by tego dowiodła :) uwierz mi :P wiec pakujmy wiecej panowie :):P

niewula
06-05-10, 18:00
weź se wytatuuj SLU gang !!!

slim shady
06-05-10, 18:45
lalusie? czy kolesie z tatuazami,kibole,skiny i panki...
raczej to kwestia indywidualna, dres dresowi nie równy

ktoś może być kozakiem i cwaniakiem na ulicy, a jak dadzą mu karabin w łapy i wyrzucą na pole walki, zobaczy jak giną ludzie to może się złamać, ludzi tak na prawdę poznajemy w sytuacjach ekstremalnych

a co do napisu i dziary, to można być patriota i bez tego, trochę chujowo wybierać sobie dziarę na forum, sam powinieneś wiedzieć co dla Ciebie jest wartością nadrzędną i które słowa są dla Ciebie ważne, a nie opinia kilku chłopaków z forum

wojtas fc
06-05-10, 20:11
rafalkomando (http://www.e-kulturystyka.info/../member.php?2938-rafalkomando) cokolwiek byś nie wytatuował zrób to po polsku! bo angielskie napisy chwalące Polskę wiesz o co mi chodzi

rafalkomando
06-05-10, 22:33
slim shady tak masz w 100% racie, ale ja mam pomysł ,tylko brak mi zdania do tego Godła.... wiem ze mozxna byc patry jota i bez tego, ale chce to utrwalic, zebym nigdy o Ojczyznie nie zapomniał.. Wojtas ty tez masz racie ,ale po polsku to wiesz jak brzmi, chyba ze jakas fajną czcionką ten napis,,, no nie wiem musze pomyslec głeboko:/ choc mysle ale to nei tak łop

niewula
06-05-10, 22:52
tak ogólnie to dopierdol przedramię bo orzeł nie może być na kościach :P

piuras86
06-05-10, 23:04
skini poleca na pierwszy ogień i zginą ......... kibole beda sie napierdalac miedzy sobą która grupa pójdzie po skinach a punki kupia wina i pójdą się napierdolić :D:D:D:D::D:D:D Uwielbiam ten Kraj :)

alder
07-05-10, 00:09
bądź patry jotą, jebnij se Polska dla Polaków

wujek.maciek
07-05-10, 00:27
skini poleca na pierwszy ogień i zginą ......... kibole beda sie napierdalac miedzy sobą która grupa pójdzie po skinach a punki kupia wina i pójdą się napierdolić :D:D:D:D::D:D:D Uwielbiam ten Kraj :)

bo naszym chlopakom brakuje luzu...

http://4gifs.com/gallery/d/146537-2/They_see_me_rollin.gif? (http://4gifs.com)

wojtas fc
07-05-10, 12:46
rafalkomando (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?2938-rafalkomando) jak już się na coś zdecydujesz to napisz co to będzie

Dominick
07-05-10, 12:52
Bull2 nie spamuj hehe:P:) to chodzi o tatu na cale zycie , wiec bac tak dobry i pomóż koledze:P:)

prawdziwy patriota z Ciebie :)

rafalkomando
07-05-10, 19:52
co wy chłopcy wo gule wiecie o patriotyzmie? dup wam sie ruszyć w tym kierunku nie chce a tylko byście narzekali, zal mi was:) koniec tematu

BigBaller
07-05-10, 20:19
Nagle sie wszyscy patriotami zrobili jak kaczynski zmarl. Gdzie wczesniej byliscie?

Dominick
07-05-10, 23:28
co wy chłopcy wo gule wiecie o patriotyzmie? dup wam sie ruszyć w tym kierunku nie chce a tylko byście narzekali, zal mi was:) koniec tematu

Ja tam nic nie mówie :):whistle::whistle:

grochos
08-05-10, 13:43
pierdolicie :twisted:

rafalkomando : masz moze jakis cytat fajny wylapiesz... najlepszy kawalek o ojczyznie jaki slyszalem...

http://www.youtube.com/watch?v=2LwK8W0f3-E

wujek.maciek
08-05-10, 14:03
co wy chłopcy wo gule wiecie o patriotyzmie? dup wam sie ruszyć w tym kierunku nie chce

ja pier... rafal http://img19.imageshack.us/img19/813/dash2.gif (http://img19.imageshack.us/i/dash2.gif/) wez ty chlopie najpierw rusz dupe, wez slownik do reki i naucz sie podstaw ortografii, a potem pouczaj innych o patriotyzmie. dup nie chce nam sie ruszyc w tym kierunku? tzn. jakim i co niby mielibysmy robic? napisy sobie tatuowac? podobizny b. prezydenta i jego "pieknej" malzonki na ramionach? dajze juz spokoj.

pozdro

rafalkomando
09-05-10, 16:04
Dyslektykiem jestem ::) ale co bede sie tłumaczył:).. a czy ja mówie ze jak ktos chce byc patriotą to musi tatuować sobie prezydenta napisy itp!! ? chyba nie. zresztą macie swoje zdanie, ja swoje po co rozwijać ten temat, i tak Polske macie w dupie a nawet nie wiecie pewnie kto na wyborach będzie startował a nie mówiąc juz ze pójdziecie na nie:D:D:D:D:D... wiec byście tylko narzekali na Polske. koniec w tym temacie.

slim shady
09-05-10, 16:18
i tak Polske macie w dupie a nawet nie wiecie pewnie kto na wyborach będzie startował a nie mówiąc juz ze pójdziecie na nietacy jak Ty niszczą Polskę ! przechwałki kto jest lepszym patriotą, tatuowanie czegoś tylko dla lansu

Śmieszą mnie te wszystkie dysleksje, u mnie też stwierdzono i co ? wale byki ? kaleczę własny język ? założe się, że nawet nie czytałeś najważniejszych dzieł Polskich

Chcesz być patriotą ? Zamiast kasę marnować na tatuaże pomóż biednym i chorym dzieciom, zapisz się do jakiejś organizacji charytatywnej, oddawaj krew, szanuj innych ludzi, bądź uczciwym człowiekiem, nie pozwól by Twoje dzieci nie znały historii.

ps. dobrze wiem kto startuje w wyborach

wujek.maciek
09-05-10, 16:29
tak, wszyscy jestesmy debilami i mamy wszystko w dupie... a ty jedyny, natchniony patriota... owin sie flaga, stan na bacznosc i swiec przykladem http://img80.imageshack.us/img80/7704/mr4704a.gif (http://img80.imageshack.us/i/mr4704a.gif/)

pozdro

Radek1989
09-05-10, 16:39
A potem jako patriota szukaj tylko zadym politycznych i ośmieszaj polskę na arenie międzynarodowej - o zmarłych źle się nie mówi ale taka prawda , a tu nagle jeden z pisu tragicznie umarł i szkoda człowieka , ale zaraz wkręcać sobie Patriotyzm ???

Dokładnie , pomóżmy dzieciakom , i głosujmy mądrze na wyborach a nie na idiotów których kampania polityczna i potem rządy to jeden wielki pseudo patriotyzm grany po to żeby mochery i kapelusznicy głosowali ...

Największymi patriotami są Ci którzy o tym nie mówią tylko coś w tym kierunku robią :D

pozdro.

ghetto
09-05-10, 21:11
A potem jako patriota szukaj tylko zadym politycznych i ośmieszaj polskę na arenie międzynarodowej - o zmarłych źle się nie mówi ale taka prawda , a tu nagle jeden z pisu tragicznie umarł i szkoda człowieka , ale zaraz wkręcać sobie Patriotyzm ???

Dokładnie , pomóżmy dzieciakom , i głosujmy mądrze na wyborach a nie na idiotów których kampania polityczna i potem rządy to jeden wielki pseudo patriotyzm grany po to żeby mochery i kapelusznicy głosowali ...

Największymi patriotami są Ci którzy o tym nie mówią tylko coś w tym kierunku robią :D

pozdro.


wiec kogo masz na mysli mowiac glosujmy dobrze?

Radek1989
09-05-10, 21:18
Wiecie , nie będę mówił o moich preferencjach bo to w sumie prywatna sprawa , nie wstydze sie tego ani nic w tym stylu , ale PO pierwsze PO co robić ot ?? ;] ... Ja teraz tylko dochodzę do wniosku , że po prostu musimy iść na wybory i głosować ... nie chcecie chyba żeby to starsze pokolenie głównie wybierało tych którzy mają wpływ na ten kraj ... A głosować każdy już będzie tak jak uważa , nie ma sensu przekonywać kogoś do danej partii , ja tylko mam nadzieje , że wszyscy mają oczy i widzą , że polityka oparta tylko i wyłacznie na propagandzie i szukaniu afer nie jest do końca dobrą drogą ... Ale to już jest duuuże ot , i w sumie podyskutować można na ten temat w innym miejscu a nie zaśmiecać temat naszemu koledze ;]