PDA

Zobacz pełną wersję : Na mase czy na rzebe ?



wieczorkowski_don
22-04-10, 16:34
Siema mam 178 cm wzrostu i waze 128kg.(GRUBY) Jak mam cwiczyc aby wygladac za jakiec 4 lata jak Popek ? cwicze juz od 14 wrzesnia 2009 - 5 dni w tygodniu. KLATKA - na serie 70kg po 8 powtuen na 4 serie , na raz 95kg. BIc - 36kg po 5 powtuen na 4 serie Narazie widze tylko bardzo male efekty mojej pracy. Od 3 dni myslalem czy nie lepiej by bylo dla mnie abym cwiczyl na wytrzymalosc a nie na sile.

Prosze o pomoc

fragles
22-04-10, 16:36
Siema mam 178 cm wzrostu i waze 128kg.(GRUBY) Jak mam cwiczyc aby wygladac za jakiec 4 lata jak Popek ? cwicze juz od 14 wrzesnia 2009 - 5 dni w tygodniu. KLATKA - na serie 70kg po 8 powtuen na 4 serie , na raz 95kg. BIc - 36kg po 5 powtuen na 4 serie Narazie widze tylko bardzo male efekty mojej pracy. Od 3 dni myslalem czy nie lepiej by bylo dla mnie abym cwiczyl na wytrzymalosc a nie na sile.

Prosze o pomoc

hehe..jak popek.. pierw dieta + siłownia + aeroby i normalny plan..chyba cwiczysz intuicyjnie ? czyli idziesz bierzesz sztange i machasz tyle ile masz sily...z tego co piszesz na to mi wyglada a tak daleko nie zajedziesz o ile w ogole gdzies dojedziesz..

wieczorkowski_don
22-04-10, 17:02
czyli idziesz bierzesz sztange i machasz tyle ile masz sily...



Nie no co ty plan sobie ulozylem. Ale i tak nie uzyskalem odpowiedzi czy mam wiczyc na sile i mase czy na rzezbe(wytrzymalosc)

najt
22-04-10, 17:08
Redukcja , a potem jak bedziesz chciał sie odnaleźć w jego sporcie to jakis FBW proponuję




PS: Gdzie jest temat o "perełkach" :D ?

D3
22-04-10, 17:08
Najpierw redukcja i to bez cienia wątpliwości. Tematy podwieszone

wieczorkowski_don
22-04-10, 17:11
co to kurwa jest redukcja, widac bez google sie nie obejdzie

najt
22-04-10, 17:18
Ej prosze gdzie jest temat z "perełkami" ?

///M
22-04-10, 17:25
Ślepy? http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?21786-Treningi-Redukcyjne

Phobos
22-04-10, 17:41
1. Redukcja --> 2. Masa --> 3. Redukcja

szycha77
22-04-10, 23:20
co to kurwa jest redukcja, widac bez google sie nie obejdzie

Tu się ćwoku nie przeklina!!! I naucz się ortografii buraku.

Keejdzi
22-04-10, 23:35
co to kurwa jest redukcja, widac bez google sie nie obejdzie

Tyle mam do powiedzenia takim jak Ty
http://www.youtube.com/watch?v=Iw0mocvPpsk

wieczorkowski_don
23-04-10, 14:22
Tyle mam do powiedzenia takim jak Ty
http://www.youtube.com/watch?v=Iw0mocvPpsk

<o za <ioty na tym forum o<zywiś<ie nie wszys<y

wieczorkowski_don
23-04-10, 14:24
Tu się ćwoku nie przeklina!!! I naucz się ortografii buraku.

<o za <iota , na bank stary <ie ru<ha :D:D

Cielu7
23-04-10, 14:44
przywołuje do porządku !!

Dawidhardcore
23-04-10, 18:12
o ja pier..le co to ma byc, redukcja?? nie wiesz?/nie zaczynaj cwiczyc;p najpierw poczytaj regulki

wieczorkowski_don
23-04-10, 18:14
przywołuje do porządku !!


Yo ty weź sie odpierdol ! Normalnie sie pytam <o i jak, ale zawsze znajdzie sie jakiś frajer <o ma jakiś uraz z dzie<instwa.
Dzie<iak mo<ny w ne<ie słaby w świe<ie.

PS - ile wy<iskasz ?

rafio83
23-04-10, 18:22
[QUOTE=wieczorkowski_don;342521]Yo ty weź sie odpierdol ! Normalnie sie pytam <o i jak, ale zawsze znajdzie sie jakiś frajer <o ma jakiś uraz z dzie<instwa.
Dzie<iak mo<ny w ne<ie słaby w świe<ie.

Oj kolega prosi sie o bana!!!

KowalX
23-04-10, 18:23
PS - ile wy<iskasz ?
A ty ile książek w życiu przeczytałeś?
Wyluzuj z tym słownictwem ,bo jest to forum publiczne i młode osoby również tu są.
Zajrzyj do działu dieta.

szycha77
23-04-10, 18:23
Yo ty weź sie odpierdol ! Normalnie sie pytam <o i jak, ale zawsze znajdzie sie jakiś frajer <o ma jakiś uraz z dzie<instwa.
Dzie<iak mo<ny w ne<ie słaby w świe<ie.

PS - ile wy<iskasz ?
Nerwowy jesteś...
Jak popek? Taki wytatuowany? He he. Nie żartuj. Lepszym wzorem są Słodkiewicz i Piotrkowicz.
Wpierw redukcja czyli schudnięcie, no!
P.S. Tu się NIE przeklina i pamiętaj o o poprawnej ortografii.

Keejdzi
23-04-10, 20:38
Don pedro
http://img227.imageshack.us/img227/9246/wypierdalaj.jpg (http://img227.imageshack.us/i/wypierdalaj.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

A wyciska on na pewno wiecej od Ciebie wiec jak i tak wszystko wiesz lepiej to idz pogadaj ze swoimi kolegami z piaskownicy buraku ...

sts
23-04-10, 20:46
CCCCCCCCCC ĆĆĆĆĆĆĆ a nie jakieś <<<<< >>>> k... jego mać !

wieczorkowski_don
02-05-10, 21:53
CCCCCCCCCC ĆĆĆĆĆĆĆ a nie jakieś <<<<< >>>> k... jego mać !


Spierdalaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rafio83
02-05-10, 22:00
no myslę ze czas najwyższy aby moderatorzy zadziałali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pioter1994
02-05-10, 22:02
no myslę ze czas najwyższy aby moderatorzy zadziałali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dokładnie.

BaN i EnD FuN !

BULLI
02-05-10, 22:41
Siema mam 178 cm wzrostu i waze 128kg.(GRUBY) Jak mam cwiczyc aby wygladac za jakiec 4 lata jak Popek ? cwicze juz od 14 wrzesnia 2009 - 5 dni w tygodniu. KLATKA - na serie 70kg po 8 powtuen na 4 serie , na raz 95kg. BIc - 36kg po 5 powtuen na 4 serie Narazie widze tylko bardzo male efekty mojej pracy. Od 3 dni myslalem czy nie lepiej by bylo dla mnie abym cwiczyl na wytrzymalosc a nie na sile.

Prosze o pomoc

jezeli masz na mysli Popka o ktorym mysle to powiem ci ze zes sobie idola wybral. Psyche tez chcesz sobie wyrobic jak on???????

Dawidhardcore
03-05-10, 00:24
Spierdalaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wieczorowski wez nam tu nie przeklinaj;/ bana dla niego;/

BULLI
03-05-10, 14:54
jezeli masz na mysli Popka o ktorym mysle to powiem ci ze zes sobie idola wybral. Psyche tez chcesz sobie wyrobic jak on???????

hmmm... Chociaz patrzac na to jak sie wyrazasz to charakter juz masz jak twoj idol. Pozostalo tylko przypakowac z lekka i bedzie git... .

Gutek912
04-05-10, 12:01
hehehe dzieciak kto ma uraz z dziecinstwa to widac chociażby po "panowaniu nad emocjami i pisowni" hehe także wiesz... zluzuj troszke bo Ci żyłka w du*** pęknie xD No, a na bana sie chłopak doczekac nie umie heheh

wieczorkowski_don
04-05-10, 12:07
Kurwa co za cioty, banem straszą pffffffffff !

wieczorkowski_don
04-05-10, 12:09
hahaha haha

wieczorkowski_don
04-05-10, 12:11
hmmm... Chociaz patrzac na to jak sie wyrazasz to charakter juz masz jak twoj idol. Pozostalo tylko przypakowac z lekka i bedzie git... .



Psyche może nie, ale mase i siłe.

PS: Ile wyciskasz ?

Indiana
04-05-10, 13:38
Raz na tydzień z 2 syfki a co ?

seras666
04-05-10, 14:59
cooo??!! ja tak ze 4-5 :|

wieczorkowski_don
04-05-10, 15:46
Widać frajerom humor dopisuje

Pioter1994
04-05-10, 16:53
KLATKA - na serie 70kg po 8 powtuen na 4 serie , na raz 95kg.

Szczerze mowiąc to tyle ile wyciskasz to troche żałosny wynik... a ciągłe pytania kto ile bierze na klatę to tylko świadczą o Twojej inteligencji...

"cwicze juz od 14 wrzesnia 2009"

Przy Twoim STAŻU i przy WADZE 128 kg pownienes juz ze 120 KG brać bez problemu.... A to że tyle ważysz i masz slabe wyniki to tylko kwestia OPIERDALANIA się na treningach i ŻARCIE NIE ZDROWYCH RZECZY.

Przykro mi, ale jęsli chcesz coś osiągnąc to wywal to ptasie mleczko które pewnie tera wpierdzielasz by zdobyć "MASĘ" I ZACZNIJ ĆWICZYĆ I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY! ! ! NIKT ZA CIEBIE TEGO NIE ZROBI!

Ps: Naprawdę sądzisz żę Twoje wyniki są takie boskie?

Dawidhardcore
04-05-10, 17:04
Widać frajerom humor dopisuje

Frajerow tu nie ma,a ze znalazl sie jeden idiota taki jak ty i pisze bzdury,zasmiecajac forum to juz nie nasz problem ,moderatorzy powinni pomyslce o banie dla ciebie,bo niepotrzebny nam jestes;/

wieczorkowski_don
04-05-10, 20:58
Szczerze mowiąc to tyle ile wyciskasz to troche żałosny wynik... a ciągłe pytania kto ile bierze na klatę to tylko świadczą o Twojej inteligencji...

"cwicze juz od 14 wrzesnia 2009"

Przy Twoim STAŻU i przy WADZE 128 kg pownienes juz ze 120 KG brać bez problemu.... A to że tyle ważysz i masz slabe wyniki to tylko kwestia OPIERDALANIA się na treningach i ŻARCIE NIE ZDROWYCH RZECZY.

Przykro mi, ale jęsli chcesz coś osiągnąc to wywal to ptasie mleczko które pewnie tera wpierdzielasz by zdobyć "MASĘ" I ZACZNIJ ĆWICZYĆ I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY! ! ! NIKT ZA CIEBIE TEGO NIE ZROBI!

Ps: Naprawdę sądzisz żę Twoje wyniki są takie boskie?




W końcu ktoś normalny. Widać swój z BDG. Na masę wpierdalałem przez pierwszy miesiąc ryż, ale stwierdziłem że na razie będe ćwiczył na sucho. Stwierdzam iż moje wyniki są żałosne, każdy jest w stanie podnieść 170% masy swojego ciała czyli przy dobrym treningu za jakieś 6 lat może bede w stanie podnieść wymarzone 220kg na klate. Na razie chce do sierpnia 2010 wycisnąć 110kg a na serie 80Kg. Mam jeszcze zajebisty worek bedzie trzeba troche po napierdalać przynajmniej 20 mi dziennie.

Dzieki wielkie ! Pozdro

wieczorkowski_don
04-05-10, 21:00
frajerow tu nie ma,a ze znalazl sie jeden idiota taki jak ty i pisze bzdury,zasmiecajac forum to juz nie nasz problem ,moderatorzy powinni pomyslce o banie dla ciebie,bo niepotrzebny nam jestes;/


wypierdalaj !!

Dawidhardcore
04-05-10, 21:04
arus22 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?2435-arus22)
Cielu7 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?2742-Cielu7)
micek185 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?11966-micek185)
Jolly (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?12792-Jolly)
spicie??;p
chlopak nam zasmieca forum ,przeklina takich trzeba tepic:0 bana zapodajcie dla niego;/jak sie wyrazac niepotrafi;/te koksy tobie na ryj poszly;/

Dawidhardcore
04-05-10, 21:07
wypierdalaj !!

Nalezy ci sie sog,co tez zrobilem i tobie go dalem ,za glupote i za slownictwo,ze masz czelnosc tak pisac na takim forum jakim jestesmy:)pozdro:)

fallenursus
04-05-10, 21:14
wypierdalaj !!

sie nie uspokoisz to rozmowa miedzy nami bedzie krotka

wieczorkowski_don
04-05-10, 21:42
sie nie uspokoisz to rozmowa miedzy nami bedzie krotka


O co ci chodzi do ciebie nic nie mam. A może mam cię jeszcze przeprosić za moje nie cenzuralne wypowiedzi ? Po za tym ja jestem jeszcze spokojny ale co nie którym to BAN sie należy.

A daxyy taki mądry i najwiecej ma do powiedzenia a zapewne jednym strzalem bym go rozjebal...

Pioter1994
04-05-10, 21:43
Ty go 1 strzałem a on by zdązył Ci w pysk 30 razy strzelić...

fallenursus
04-05-10, 22:21
<o za <ioty na tym forum o<zywiś<ie nie wszys<y


Yo ty weź sie odpierdol ! Normalnie sie pytam <o i jak, ale zawsze znajdzie sie jakiś frajer <o ma jakiś uraz z dzie<instwa.
Dzie<iak mo<ny w ne<ie słaby w świe<ie.

PS - ile wy<iskasz ?


Kurwa co za cioty, banem straszą pffffffffff !


hahaha haha


Widać frajerom humor dopisuje


wypierdalaj !!


O co ci chodzi do ciebie nic nie mam. .

jak chcesz ja moge cos do Ciebie miec.

Dawidhardcore
04-05-10, 22:37
sie nie uspokoisz to rozmowa miedzy nami bedzie krotka

mnie jednym strzalem?/ zanim ty sie obrocisz przy twojej wadze to poczujesz piesc na swoim ryju;/ wezie nie gadajcie nic bo sie chlopak wypoci troche;) z nerwow;/bloknac ciecia;/

Dawidhardcore
04-05-10, 22:39
O co ci chodzi do ciebie nic nie mam. A może mam cię jeszcze przeprosić za moje nie cenzuralne wypowiedzi ? Po za tym ja jestem jeszcze spokojny ale co nie którym to BAN sie należy.

A daxyy taki mądry i najwiecej ma do powiedzenia a zapewne jednym strzalem bym go rozjebal...
nie taki madry,poprostu wyrazam swoja opinie na twoj temat bo sie zachowujesz jak gowniarz;/
jaki Ban nam sie nalezy;/?? my tu wioche robimy czy ty;/??powinienes wszystkich przepraszac jak cie rodzice nauczyli dobrych manier, moze na przyszlosc;/ nie bierz juz koksow,bo na leb ci siadaja;/a lbo od nierobstwa;/

ht
04-05-10, 23:05
hahahaaha. kim jest popek??? koles jesst sredni w rapie, sredni w mma, sredni jesli chodzi o budowe...to sobie wybrales autorytet.
ale zamiast cisnac kazdemu na forum to rusz sie na silownie, albowiem twoj popek mowi: 'plecy sie same nie zrobia'.

http://www.youtube.com/watch?v=uGNIMKvVxBY

buhehehe.

BULLI
04-05-10, 23:18
hahahaaha. kim jest popek??? koles jesst sredni w rapie, sredni w mma, sredni jesli chodzi o budowe...to sobie wybrales autorytet.
ale zamiast cisnac kazdemu na forum to rusz sie na silownie, albowiem twoj popek mowi: 'plecy sie same nie zrobia'.

http://www.youtube.com/watch?v=uGNIMKvVxBY

buhehehe.

Masz racje same sie nie zrobia. Przy takiej technice tez sie nie zrobia... . :)

Micek185
04-05-10, 23:33
Nic sensownego się tu juz nie pojawi.Zamykam.