PDA

Zobacz pełną wersję : trening w domu



iknow
12-02-07, 21:36
witam, mozliwe ze taki temat juz byl ale ja nie moglem znalezc;p wpisywalem takie haslo w wyszukiwarce i nie znajdywalem ;d a dokladniej chodzi mi o trening domatora
na tej stronie http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm jest ten trening ale kiedys(okolo rok temu) chyba na tym forum byl link do treningu domatora ale troche inny pamietam ze bylo tam min. podciaganie na drazku i niektore cwiczenia z tego linka.
moze ktos ma?:D cos podobnego i zeby pisalo tam ile serii etc.
a i ten trening byl na stronie gdzie byly jeszcze inne treningi;p i sprzedaz suplementow etc. (chyba:D)

jonasz7
12-02-07, 22:38
Ja ci podam jeszcze raz link :
www.kulturystyka.pl/atlas
Tam masz wszystko!! Ja nawet nigdzie indziej nie wchodze!!
pzdr.

iknow
13-02-07, 17:49
za bardzo mi nie pomogles ale to nic;p
ok posiadam hantle(klate sa za lekkie ale na biceps i triceps sa dobre) drazek do podciagania, krzesla;d
mozna jakis trening z tego ulozyc?? taki 3-4 dniowy. bez treningu na brzuch(robie abs)
a i tak przy okazji jak wyglada te cwiczenie "Spięcia na palce 3serie po maxymalnej ilości powtórzeń."

jonasz7
13-02-07, 20:45
"Spięcia na palce 3serie po maxymalnej ilości powtórzeń."

To są wspięcia na palcach!! I znajdziesz je tam gdzie ci napisałem!!
Z tym co tam masz coś na upartego da się zdziałać, ale lepszy jest karnet albo sprzęt!!
pzdr.

iknow
13-02-07, 21:07
tak.. ja wiem ze silka jest lepsza..i wtedy pewnie bym zalozyl temat zwiazany z silka...ale jak widzisz zalozylem temat zwiazany z treningiem w domu .. i oto wlasnie pytam;]

jonasz7
13-02-07, 21:13
iknow, rósz głową!! Ja na swojej siłowni nie mam nic kupnego poza widełkami. Wszystko sam robiłem z kumpelem i nie wydaje mi się abym był z tyłu za tymi co ćwiczą na kupnym sprzecie!!
pzdr.

kuba1991
13-02-07, 21:21
Myśle że moje pytanie będzie w sam raz na ten dział.Do rzeczy .Od marca chce iść na siłownie i boje się o problemy z mięśniami(zakwasy itp.) i tu pytanie co mógł bym zrobić w domowym zaciszu(sztangielki ,pompki itp) aby uniknąć problemów z zakwasami.

jonasz7
13-02-07, 21:33
kuba1991, się nie da nic zrobić!! Z czasem polubisz zakwasy tak jak ja!!
pzdr.

PreemO
13-02-07, 21:53
kuba1991, zakwasy to nie są problemy z mięśniami :wink: Ja mam je po prawie każdym treningu i wcale mi nie przeszkadzają. Chociaż wiem że żyję :razz:

iknow, ja robię trening w domu, mam do dyspozycji sztangielki, drążek i inny sprzęt domowy :razz: Wybierałem ćwiczenia właśnie z tego atlasu co podał jonasz7. Nie masz po co szukać innych stron z ćwiczeniami bo ta jest najlepsza. pozdro

iknow
14-02-07, 11:51
ok a jak to ma byc rozlozone, klata z tricepsem , biceps z barkami.... moze byc?;p czy moze wszystko naraz ;d

PreemO
14-02-07, 14:44
Jak chcesz robić na masę to proponuje
poniedziałek - klatka, triceps
środa - plecy, biceps + przedramię
piątek - barki, nogi + kaptury

jonasz7
14-02-07, 14:48
Chcesz ułożenie parti?? na ile dni??
pzdr.

iknow
15-02-07, 19:41
na 4 dni

krzychuool
15-02-07, 20:02
poniedziałek klata i triceps
wtorek bary i kaptury
środa wolne
czwartek plecy i biceps
piątek nogi i przedramię
sobota i niedziela wolne

witu
15-02-07, 20:43
Witam! Mam takie pytanie: Czy z samego drążka i pompek można zarobić sobie jakiś przyrost mięśni? ;) Jak tak to jakich? A możecie mi doradzić jak ćwiczyć na drążku? Bo robię za każdym razem tyle, ile dam radę wyciągnąć (np. dzisiaj wyciągnąłem 25 pełnych podciągnięć) proszę o pomoc!

kociolcyk
15-02-07, 20:58
no da sie cos z tym ale nie bardzo nawojujesz jak juz kompletnie nie masz jak i gdzie cwiczyc to to se kup sprzet a jak problem stanowi kasa to ja polecam złom+2 krzesełka+deska+gąbka i juz jest ławeczka do tego kilka gratów ze złomu i juz jest obciązenie :grin: trz kombinowac :mrgreen:
kuba1991
zakwasy to normalna zecz-przynajmniej wiesz ze trening był udany :wink:

jonasz7
15-02-07, 21:14
witu, załuż nowy temat!!

Może coś takiego:

pon: klatka+barki
wt: nogi+przedramie
czw: plecy+kaptury
pt:biceps+triceps

witu
15-02-07, 21:31
Dzięki kolego, ale czy mógłbyś mi to jakoś logicznie wyjaśnić, bo nie rozumiem za bardzo tego gadania ;]

jonasz7
15-02-07, 21:54
witu, jakiego gadania??
Nowy temat w dziale trening!!
pzdr.

witu
16-02-07, 00:22
witu, jakiego gadania??
Nowy temat w dziale trening!!
pzdr.

no bo tak mi napisałeś:
pon: klatka+barki
wt: nogi+przedramie
czw: plecy+kaptury
pt:biceps+triceps

Tylko np jakie ćwiczeniaa doradzasz mi na klatkę, a jakie na barki ;)

jonasz7
16-02-07, 10:44
witu, wejdź tu:
www.kulturystyka.pl/atlas
I NOWY TEMAT!!
pzdr.