PDA

Zobacz pełną wersję : kondycja-rower



Piterr
22-04-10, 12:22
kofeina i glukoza podnosza wydolnosc podczas cwiczen. kupilem kofeine w kapsulkach i vitargo. i tu moje pytanie. ile mg kofy i ile vitargo rzucic do bidonu? pozniej mam zamiar kupic zwykla glukoze, to wtedy z ilu lyzeczek sporzadzac taki napoj?

niewula
22-04-10, 15:27
jaka masz ta kofe??

mozesz wziasc z 2 tabsy i kubek kawki przed trniengiem z 30 min a vitargo porcje rozrobic i popijac podczas trienngu

KowalX
22-04-10, 18:37
kofeina i glukoza podnosza wydolnosc podczas cwiczen. kupilem kofeine w kapsulkach i vitargo. i tu moje pytanie. ile mg kofy i ile vitargo rzucic do bidonu? pozniej mam zamiar kupic zwykla glukoze, to wtedy z ilu lyzeczek sporzadzac taki napoj?
Chcesz zrobić napój izotoniczny czy co?

MolderDist
23-04-10, 15:00
kofeina i glukoza podnosza wydolnosc podczas cwiczen. kupilem kofeine w kapsulkach i vitargo. i tu moje pytanie. ile mg kofy i ile vitargo rzucic do bidonu? pozniej mam zamiar kupic zwykla glukoze, to wtedy z ilu lyzeczek sporzadzac taki napoj?

no właśnie podstawowe pytanie jaki chcesz roztwór ;-)

na kondycje sproboj jeszcze beta-alaniny z polskich ma Activlab lub z USA, l-karnityna, wit B15 o ile dobrze pamietam (jak najwiecej soku z buraka), l-ornityna
na ich działanie w poprawie kondycji widziałem badania, teoretycznie bedzie pewnie jeszcze duzo wiecej pomocnych.