PDA

Zobacz pełną wersję : Siła nie idzie



Thunderbreaker
21-04-10, 20:30
Mam taki problem. Trzeci tydzień nie mogę zrobić 4 serii na klatę do końca. Czy to możliwe żebym się przetrenował. Trening mam z podwieszonych. Co zrobić żeby znowu szła siła.

Tadel
21-04-10, 20:47
Ile jedziesz tym spiltem już?? Masz diete??
Pokaż swój trening na klatę
A co do przetrenowania to wszystko jest możliwe. Ale pamiętaj że kulturystyka to sport dla cierpliwych

Voice666
21-04-10, 22:02
Zejdz z ciężarów o jakieś 15%-20% i dochodz do obecnych przez kolejne 3-4 tygodnie, siła pójdzie do przodu.

maly25
22-04-10, 10:08
nie wiem jakim planem jedziesz,ale ja proponuje zrobic tydzien przerwy,i polecam fbw5x5-sila napewno pojdzie,kreatyne tez moglbys jakas dozucic

Voice666
22-04-10, 11:02
Jak nie ma diety to mu kreta nie pomoże

BuryZenek
22-04-10, 11:05
Jak nie ma diety to mu kreta nie pomoże

Jesteś w błędzie , chłopie.
Pomoże, pomoże wiem to z własnego doświadczenia.

Voice666
22-04-10, 11:08
Ok, a teraz odetchnij i pomyśl jeszcze raz.

.Smile
22-04-10, 11:31
A ja jestem za tym, zeby zrobil sobie przerwe z 2 tygodnie od cwiczen.


Jesteś w błędzie , chłopie.
Pomoże, pomoże wiem to z własnego doświadczenia.

:D!

Thunderbreaker
22-04-10, 13:53
Więc tak. Splitem jade jakieś 6 tygodni wcześniej robiłem FBW 6 tygodni, a jeszcze wcześniej ten sam split tyle, że klata z tricem grzbiet z bicem (teraz jest na odwrót). Co do diety to jako takiej nie mam, ale nie jem żadnych śmieci i jem dużo białka. Mam dopiero 15 lat więc na krete jestem za młody.

maly25
23-04-10, 10:12
to jak masz 15 lat to fbw 5x5 tez sobie odpusc,zrob przerwe zbilansuj diete

.Smile
23-04-10, 13:43
w tym wieku to se odpusc silownie, albo cwicz ale bardzo malymi ciezarami.

Pioter1994
24-04-10, 16:16
A ja jestem za tym, zeby zrobil sobie przerwe z 2 tygodnie od cwiczen.

:D!

Zastanów się co piszesz. Jak przestanie ćwiczyć to wogóle mu siła spadnie.



Mam dopiero 15 lat więc na krete jestem za młody.

Bzdura. Jak będziesz brał z głową i nie przyzwyczajał ciała i robił przerwy to bedzie dobrze. Zależy jaki masz staż bo jeśli ćwiczysz kilka miesięcy ( tak jak ja ) to nie warto bo wiem z doswiadczenia innych że tylko stracisz potenjał kreatyny a UWIERZ MI że przyda się w następnych fazach takich jak np:stagnacja.

Jeśli chodzi o siłe to WAŻNE jest dodawanie co trening większe obciążenie i NAJWAŻNIEJSZE mieć odpowiednie podejśćie, zacisnąć zęby i podnieść o 1 raz więcej dany ciężar.

Voice666
25-04-10, 10:29
Pioter - jak zrobi przerwę regeneracyjną to żadna siła mu nie spadnie, a wręcz podskoczy.
Dwa, po choooy Jemu kreatyna jak skoro nie je tak jak powinien. Nawet jak byś go soczkiem poczęstował to by w miejscu stał bez michy.
Zacznij od podstaw, bo bez porządnych fundamentów takich jak dieta to sobie może co najwyżej ping ponga na siłowni pogierzyć.

BuryZenek
25-04-10, 10:55
Pioter - jak zrobi przerwę regeneracyjną to żadna siła mu nie spadnie, a wręcz podskoczy.
Dwa, po choooy Jemu kreatyna jak skoro nie je tak jak powinien. Nawet jak byś go soczkiem poczęstował to by w miejscu stał bez michy.
Zacznij od podstaw, bo bez porządnych fundamentów takich jak dieta to sobie może co najwyżej ping ponga na siłowni pogierzyć.

Fanatycy diety... bez diety też dużo zdziałasz i nie gadajcie ze bez diety g*wno zdziałasz... wystarczy popatrzeć na Mariusza Pudzianowskiego , chłop jedzie bez diety i co " ping ponga " może sobie pomierzyć ?


Hah...smieszny jesteś.

Voice666
25-04-10, 10:58
http://laughoutloud.us/wp-content/uploads/2008/04/stupid-internet_police.jpg

///M
25-04-10, 10:59
Fanatycy diety... bez diety też dużo zdziałasz i nie gadajcie ze bez diety g*wno zdziałasz... wystarczy popatrzeć na Mariusza Pudzianowskiego , chłop jedzie bez diety i co " ping ponga " może sobie pomierzyć ?

W końcu ktoś się odezwał ;D Popieram słowa jw.

Voice666
25-04-10, 11:21
Nie piszcie głupot, bo polecą bany. Pudzian coś tam gdzieś powiedział.........no coments

BuryZenek
25-04-10, 11:22
Ty piszesz głupoty a po pierwsze to nie Twój dział.

Sosna91
25-04-10, 11:39
hehe no przykłąd pudziana nie trafny ;] Pudzian nie ma diety i tym bardziej nie szamie koksu a przed zawodami z 130kg na 144kg czystego miesa podnosil na ciezszym treningu. :)


co do diety to jednym idzie cos i bez niej a drugi ma ja dobrze zbilansowana i slabo wiec duzo genetyka. osobiscie z 1,5roku temu albo troche wiecej jak bralem pierwsza krete mono nie mialem diety, (nadal nie mam dobrej) i waga +4kg sila +15kg jesli chodzi o plaska, i nic nie spadlo pozniej. tak wiec zgadzam sie zarówno z jednym jak i drugim ;]

Bull2
25-04-10, 11:45
fakt faktem jest taki, ze jak dasz diete temu co ma dobra genetyke i temu co ma slaba to obydwoje beda mieli lepsze efekty niz jakoby by jej nie stosowali, proste

Voice666
25-04-10, 11:54
Ty piszesz głupoty a po pierwsze to nie Twój dział.

A może twój?
Nie przeginaj gościu malinowy.
Koniec spamu, jak chcecie pogadać o Pudzianie i jego diecie to do HP. Ten post jest o czymś innym.

sts
25-04-10, 12:17
bury i daniel pie***ą bzdury

///M
25-04-10, 12:25
bury i daniel pie***ą bzdury

Taaaa..

Giro
25-04-10, 12:51
Powinni dostać bana...

BuryZenek
25-04-10, 12:53
bury i daniel pie***ą bzdury

Weź chłopcze wyjdź bo nie jesteś w temacie.

A co do Voice669 to Kto Cie mianował modem , który pierw obraża ludzi i daje im ostrzeżenia za obrazę , pomyśl za nim coś zrobisz. Pierw robisz później myślisz gościu malinowy.

///M
25-04-10, 12:55
Powinni dostać bana...

Że co?! Za co?!

slim shady
25-04-10, 13:03
dobra specjaliści Pudzian nie ma diety ok

ale co rozumiemy przez brak diety ?

żeby mięsnie rosły musisz żreć jak zwierz czyli musisz jeść więcej niż potrzebujesz, a Pudzian tak żre więc ten cudowny brak diety i tak jest dietą (dieta jest to sposób odżywiania)

Pudzian nie ma diety, ale ... je to co powinien, może nie liczy wartości, ale je właściwe produkty czyli pieprzony paradoks (nie ma diety, a jednak ma ????)

i kolejne pytanie czy nie ma diety, czy nie miał diety ?? kolejna zagwozdka (był stroongmanem mógł jeść wszystko w dużych ilościach, jest fighterem musi uważac, zeby się nie przytyć za bardzo)

większość osób nie ma diety i są strasznie chudzi ! na czym polega ich błąd ? jedzą za mało ! to moje pytanie brzmi jak chcesz do ch*ja budować mięśnie dostarczając za mało potrzebnych składników odżywczych ???
jesz za dużo ? ok mięsnie będą rosły jak najbardziej, ale z nimi tłuszcz !!

///M
25-04-10, 13:06
Sog Ci za to.
Przykład,tez jem jak świnia niczego nie liczę unikam tych wszystkich tłuszczy itp i jakoś tyje a fatu u siebie za bardzo nie widze.

breku
25-04-10, 13:53
zrób sobie przerwę, człowiek nie robot, też musi odpocząć, najwyraźniej Twój organizm jest przetrenowany, zrób sobie 2 tyg przerwy, staraj się porobić jakieś treningi wydolnościowe typu bieganie, rower,pływanie, aby angażować mięśnie do pracy a nie przetrenowania ich... ;] po przerwie powinny być pozytywne rezultaty, sam tak miałem.

sts
25-04-10, 15:48
Weź chłopcze wyjdź bo nie jesteś w temacie.

A co do Voice669 to Kto Cie mianował modem , który pierw obraża ludzi i daje im ostrzeżenia za obrazę , pomyśl za nim coś zrobisz. Pierw robisz później myślisz gościu malinowy.


chyba ty nie jesteś i gówno wiesz o co chodzi w tym sporcie z powietrza nic nie urośnie a chłopcze mów do kupli z klasy.

BuryZenek
25-04-10, 15:51
chyba ty nie jesteś i gówno wiesz o co chodzi w tym sporcie z powietrza nic nie urośnie a chłopcze mów do kupli z klasy.

Wiesz... przynajmniej mam tych kumpli i nie muszę lizać dupy administracji jak Ty.

Potępiony
25-04-10, 16:08
Thunder zrób tak, nie masz kasy nie musisz nic kupywać ić jutro na siłke i trenuj odwrotnie niż trenujesz czyli napewno trenujesz typowo-siłowo , duże cięnżary po 1-10 powt, np. 100kg. to zrób odwrotnie naluż na sztange z 60-70kg i zrób 6 seri po max powturzen ile darsz rade i odpoczynki miedzy seriami 1min i potem rozpietki po 12 powt i tak przed 2 tyg i w 3 tyg. znow zaluz sobie te np. 100kg i uwierz zrobisz tą ostatnią serie daj ten post do nasze relacje i napisz za 2-3 tyg. czy poszła ta ostatnia seria do końca czy nie ? gwarantuje że pujdzie !!!

Micek185
25-04-10, 16:34
Ty piszesz głupoty a po pierwsze to nie Twój dział.

Ale mój i za takie pierdolenie ja tu wystawiam bany:evil:


pudzian oprócz tego że nie ma diety to je tyle co 1/3tego forum dziennie i ma za soba aptekę więc jeśli nie masz zielonego pojecia o tym sporcie to sie nie odzywaj i nie wprowadzaj innych w błąd.czytaj i ucz sie.
pozdro

sts
25-04-10, 17:11
Wiesz... przynajmniej mam tych kumpli i nie muszę lizać dupy administracji jak Ty.

ale wiedzy nie masz żadnej więc lepiej zamilcz

Potępiony
25-04-10, 17:15
Wiesz... przynajmniej mam tych kumpli i nie muszę lizać dupy administracji jak Ty.
Żeby miec kumpli trza mieć wiedze ale ty nie masz wiedzy wieć nei masz kumpli a jak tak myślisz to szczeze to cię ( za ciu..a robią0 pzdr

fallenursus
25-04-10, 17:27
Przykład,tez jem jak świnia niczego nie liczę unikam tych wszystkich tłuszczy itp i jakoś tyje a fatu u siebie za bardzo nie widze.

unikaj tych tluszczy unikaj. porozmawiamy za pare lat jak wyladujesz u endokrynologa z rozjebanym panelem hormonalnym.

Thunderbreaker
25-04-10, 18:03
Ja mówiłem, że nie mam jakiejś rozpisanej diety, bo tak w ogóle dostarczam organizmowi ze 150g białka dziennie i nie jem słodyczy i żadnych syfów.

szycha77
25-04-10, 23:53
Pudzian gdy był strongmenem jadł 0,5-1 kg mięcha w jednym posiłku. Więc nie piszta, że nie miał diety.

Dzban
26-04-10, 00:09
Nie o to mu chodziło. Powiedział to Pudzian bodajże w MTV Cribs polskiej edycji. Chodziło mu o to że nie ma konkretnej diety rozpisanej tylko i bez tego dobrze się odżywia i dostarcza tyle składników co potrzeba. Ja też nie stosuję takiej diety z rozpisanymi posiłkami i wyliczeniami
co do grama uważam to za głupotę i stratę czasu. Ja staram się jeść rozsądnie, często i dobrze dobierać produkty. Tu chodzi raczej o podejście do stosowania diety ja też wolę bez ścisłej rozpiski itd. Zresztą takie układanie i stosowanie ściśle do p[lanu żywieniowego uważam za niepraktyczne.
Kwestią jest tylko świadome i sensowne odżywianie się.

Voice666
26-04-10, 11:36
Ja też nie stosuję takiej diety z rozpisanymi posiłkami i wyliczeniami
co do grama uważam to za głupotę i stratę czasu

Pogadamy jak kiedyś będziesz przygotowywał się do zawodów...

Dzban
26-04-10, 20:31
Ja nie będę raczej przygotowywał się do zawodów bo trenuję żeby dobrze wyglądać i się dobrze czuć dla siebie to teraz takie kolejne hobby.

Voice666
26-04-10, 20:36
No to skoro nie przygotowujesz się do zawodów to skąd możesz wiedzieć jak ważna jest dieta?
Skoro tego nie wiesz to po co piszesz, że dieta jest nie potrzebna?