PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycja na której grasz to??



Gangsta Latino
21-04-10, 18:17
Chwalcie się na jakich gracie pozycjach w klubach lub najczęściej gdzie gracie w meczach podwórkowych?? Każdy może dawać także rady dla innych ( jak się zachowywać na danej pozycji itp);)

Ja osobiście kiedyś grałem w ataku, potem obrona, a teraz od dobrych 3 lat bramka;) Idzie mi nawet dobrze ( wkurzają mnie tylko częste sińce na łokciach;/), ale... Bramkarz to taka dziwna pozycja: w jednej chwili możesz stać się bohaterem, albo zepsuć cały mecz:knockout:

Co do porad to: nie bać się akcji sam na sam;] i tak większa szanse ma napastnik, więc można zaryzykować:) a druga, często zapominana, uważać gdzie są słupkiangry niby takie oczywiste, ale gdy bramkarz zabardzo zapatrzy się na akcje to może mu się pomylić:PP

Pzdr!:)

WaRiaT18
29-04-10, 12:58
Ja Gram na pozycji Lewy Obrońca (nieraz napad) ;] , ale przeważnie obrona, Lubie stać na obronie , widze jak biegnie na mnie atak rywali i wiedzą że ja tam stoie to ich mózgi wysyłają sygnał że kupa w gaciach już jest blisko ;] A tak na poważnie na obronie można się troszke wyżyć, nieraz pomóc grze i skosić (przypadkowo ;]) najleprzego atakującego przeciwnika ;p byle nie blisko bramki... Ogólnie lubie piłkę nożną i lubie zapierdalać po boisku ;] heh

PoZdrO =)

ZIP009
07-07-10, 17:52
Bramkarz od 4kl podstawówki (Cisowa,Puszcza) jak gram z kumplami napad.
rady jako bramkarz (dużo krzyczeć na obrońców, zero strachu przy mocnych uderzeniach, starajmy się stać nisko na nogach, skracać kąt, w rzutach karnych dużą uwagę poświęcić na to jak napastnik układa stopę przed strzałem) :PP
Dodam że wciąż gram :)