PDA

Zobacz pełną wersję : Misja ! Trening na mase-BF w dół !



Keejdzi
20-04-10, 22:48
Witam.
Za 2ni dni chcę zaczac cykl mono+jablczan+bialko lub bcca jeszcze nie wiem.
Celem jest masa ! Aktualnie waze 73kg chce nabrac jakies 5 kg czystego miecha i zrzucic tluszcz tym samym :P
Tak wiem dzial doping zaprasza bla bla albo redukujesz albo masujesz.
Wiec powiem tak cwicze na silowni 3 razy w tyg po treningu 20-30 min cardio do tego gram w koszykowke.

I tu jest pytanie ! Co mi polecicie jezeli chce nabrac to miecho i spalic tluszcz diete oczywiscie mam czasem zadaza sie wylamac jakies ciasto na urodziny kogos czy inne frykasy ale jak spojzalem w lustro i za chwile w kalendarz to sobie pomyslalem" o ja jebe"

Zastanawialem sie czy poprostu jak bede robil ten cykl nie dodawac kcal do dziennego zapotrzebowania...

Wszystkie rady nagradzam SoGiem! Jak trzeba zdjecie to moge wrzucic ,nie wrzucilem zeby nie bylo tekstow typu "aa kur** 4 miesiace stazu po co wrzuacasz to foto"

Bardzo prosze o rady bede ostro zapierd*** :D

Keejdzi
20-04-10, 23:08
Dieta jest teraz na mase przyklad z dnia wczorajszego (dzisiaj urodziny w rodzinie to zjadlem 2 delicje i kawalek torta :P)

Sniadanie platki musli 150 g +orzechy 15 g +350 ml mleka ,cale jajko
2 sniadanie w szkole 2 kromki czarnego chleba z poledwica z indyka ogorkiem pomidorem+serek wiejski 250 g
przed treningiem 150 g makaronu 200g twarogu chudego
po treningu 150 g ryzu 250 g smazonego kurczaka marchewka z jablkiem
jakos kolo 18 150 ml jogurtu naturalnego 30 g musli 10 g orzechow jablko
20:30 100 g twarogu chudego zielona herbata jablko

Hermann
20-04-10, 23:11
Dołóż aeroby w dni nietreningowe,.Zwiększ białko ogranicz węglowodany. Doradzałbym BCAA po treningu siłowym przed aero. Zrezygnuj z tych ciastek. Po siłowym aero co najmniej 30 minut. Kurczak gotowany bez skóry nie smażony, na owoce tez uważj dużo węgli.

Keejdzi
20-04-10, 23:13
Moge kupic Bcca albo bialko bo nie mam kasy na to i na to czyli wciagac bcca a bialko postaram sie dostarczyc z diety hmm ?
Zamiast aero moze byc np godzina gry w koszykowke :P? czy lepiej jednak pobiegac solidnie to pol godziny?

Btw wszystkie spalacze odpadaja mam nawet 100 tabsow thyrothermu w domu ale uczulenie mam na ten shit ...

burn
20-04-10, 23:17
Najlepiej się zdecyduj albo masa, albo redukcja.
Jak się zdecydujesz na redukcję, to polecam trening siłowy :)
Jabłka zamień na grejpfruty. Pij mocną kawę z imbirem i cynamonem. Będziesz miał taki naturalny termogenik.

burn
20-04-10, 23:20
Jak dostarczysz te ~200g białka z diety, to lepiej inwestuj w bcaa - szamaj około-treningowo.

Keejdzi
20-04-10, 23:22
JAk zredukuje to nie bede ważyl :D chodzi mi o to zeby jednak miecha nabrac i zrzucic ten tluszcz.
No i jeszcze nad brzuchem musze popracowac ... a6w zaczynam robic

burn
20-04-10, 23:32
Rób trening obwodowy i kręć dużo aero etc. Zobacz jak się będziesz czuł po obcięciu węgli/tłuszczy. (ja umieram)
Za dużo mięcha może nie zrobisz ale wyglądać będziesz na pewno lepiej :>

Keejdzi
20-04-10, 23:36
trening obwodowy tzn ? zeby zrzucic np z pasa tali a zwiekszyc obwod klaty,lapy itp ? dobrze zrozumialem ? moglbys mi rozpisac ten twoj trening obwodowy jaki stosujesZ?

burn
20-04-10, 23:46
Ja robię trening na siłę (teraz się trochę niby redukuje) Treningi znajdziesz w podwieszonych tematach - klasyczne splity są ok.
12-10-10-8 powtórzeń w ćwiczeniu jest super sprawa, jeżeli chcesz zwiększyć obwody.

fallenursus
21-04-10, 06:05
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?25861-Deficyt-kaloryczny-a-budowanie-miesnia.

Keejdzi
21-04-10, 08:22
Robie 12/10/8/6 wlasnie fajnie by bylo tylko spalic troche z brzucha zeby ta sylwetka ladniej wygladala takie V : p
Fallen w tym temacie widzialem rozne wlasnie odp zalecasz mi zebym mniej jadl a robil trening na mase/sile i aeroby ?

Hermann
21-04-10, 16:04
Masz mało tłuszczu więc moim zdaniem ćwicz na mase , zwiększ białko jak pisałem ograniczsz węgle ,daj dużo aerobów. Organizm będzie budował mięśni a energie czerpał z tłuszczu. Gdybyś był grubasem najpierw schudnij potem rób mase. Ja robiłem od razu mase. Nawet na siłowni instruktor kręcił głową że siłownia nie bardzo na schudnięcie.Od września waga waha sie miedzy 87 a 85 ale rozmiar spodni o wiele mniejszy.Wniosek- zmnieniła sie sylwetka bo zniknął brzuch oraz fat na ciele, nie zmieniła sie waga bo nabrałem mięśni.

Keejdzi
21-04-10, 17:32
No wlasnie wrocilem z treningu 10 min ostrego sparingu z moim ulubionym przeciwnikiem workiem 5 min skakanka i 20 min rowerek ;p.
Zrobie Hermann tak jak mowicie z Fallenem.Tylko nie wiem czy mono to dobrze rozwiazanie jak chce spalic fat ;p