PDA

Zobacz pełną wersję : Plan na Rzeżbę . Do oceny



kamcio100
19-04-10, 20:07
Witam podaj wam mój plan na rzeźbę. Moim zdaniem mi bardzo pasuje taki plan. CO o nim myślicie??

[http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/139a821bbf079212.html]

Kliknijcie w obrazek to się powiększy.

blood in blood out
20-04-10, 19:19
Mi natomiast nie za bardzo pasuje:)

Dlaczego nie jesteś konsekwentny i nie ćwiczysz wszystkich partii 2 razy w tygodniu.
W 5 dniu ćwiczysz 2 duże partie- ostatecznie może być przy większym stażu ( nie wiem jaki masz)- sam tak robiłem gdyż jest to typowe połączenie dla superserii.
Unikaj robienia bicepsa dzień przed plecami.
Wyrzuciłbym ostatnie cwiczennie z naramiennych.
Staraj sie nie dublować ćwiczeń- zamień jedne francuskie wyciskanie na wąskie wyciskanie sztangą
Zapewne nie masz regulowanej ławeczki- dltego wszyskie wyciskania są w poziomie ( podłóż cos stabilnego pod ławeczkę z przodu będziesz miał skos głową w dół)

A tak poza tym to polecam trening push and pull:)

fallenursus
21-04-10, 06:08
push pull zajebista sprawa,lecz malo popularna na tym forum :)

kamcio100
25-04-10, 19:46
jak się ćwiczy na rzeźbę czy co tydzień zmienia się ciężar czy takim samym robi się do końca??

fallenursus
25-04-10, 20:19
rzeba nie ma nic zwiazanego z treningiem
100% efektu to dobra dieta.

kamcio100
26-04-10, 07:25
ale mam diete, odpowie mi ktos na pytanie w koncu ??

seras666
26-04-10, 09:26
godej do dupy to cie osro...


jak się ćwiczy na rzeźbę czy co tydzień zmienia się ciężar czy takim samym robi się do końca??

niema takiego czegoś jak plan treningowy na rzeźbę!

kamcio100
26-04-10, 13:55
jak nie ma!! to wejdz w link ten w pierwszym poście i zobaczysz. on jest wzięty z poradnika ,,Domowa Siłownia" tam też były plany na masę i siłę. Jak jeszcze nie będziesz w stanie uwierzyć to mogę Tobie wrzucić go na host i sam się wtedy przekonasz

opalinho
26-04-10, 14:01
jak nie ma!! to wejdz w link ten w pierwszym poście i zobaczysz. on jest wzięty z poradnika ,,Domowa Siłownia" tam też były plany na masę i siłę. Jak jeszcze nie będziesz w stanie uwierzyć to mogę Tobie wrzucić go na host i sam się wtedy przekonasz

Na rzezbę to jest odpowiednia dieta,trening jest jeden.Możesz stosować więcej powtórzen,krótsze przerwy między seriami,różne metody ternigowe takie jak serie łączone czy dropsety aby podkręcić tempo i zarazem swój metabolizm.

kamcio100
26-04-10, 18:58
No wiem że trening jest jeden, ale czy z tygodnia na tydzień się zmienia ciężary czy takimi samymi się robi. Mi tylko o to chodzi o nic więcej

blood in blood out
26-04-10, 19:50
No wiem że trening jest jeden, ale czy z tygodnia na tydzień się zmienia ciężary czy takimi samymi się robi. Mi tylko o to chodzi o nic więcej
Możesz jechać stałymi ciężarami i zwiększać liczbę powtórzeń, możesz robic progres ciężaru, możesz robić superserie; serie łączone ;serie kombinowane, możesz zmieniac systemy treningowe- czyli do wyboru do koloru GDYŻ WSZYSTKO REGULUJESZ DIETĄ