PDA

Zobacz pełną wersję : Nie moge sobie poradzic z dieta :(



Lekkoatletka
12-02-07, 18:11
No wiec mam lat 14.... mam 173.5 cm wzrostu i waze 59 kg... trenuje Lekkoatletyke...i chcialabym schudnac poniewaz przy mojej wadze juz sie nie nadaje na sprinterke:( niestety;( mam problemy z dieta gdyz codziennie aktywnie ciwcze i trenuje na wf....a w sobote , poniedzialek ,srode oraz piatek mam dodatkowo treningi.... wiec wychodzi okolo 17-20 godzin tygodniowo treningów( dodaje do tego ze chodze do szkoly sportowej i mam 10 godz wf-u w tygodniu)....jest ok ale...odchudzam sie ta dieta
Rano - płatki z mlekiem
Szkoła - jabłko
Obiad - torszke... dwa ziemniaki, surówka
kolacja- jogurt (sredni)
Niby jest ok ale na treningach umieram z glodu....a w ciaz nie moge z chudnac :( Moze wy macie jakas inna lepsza diete dla mnie!!!!!!!!!???????????? :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Pomozcie:D

adrys
12-02-07, 18:18
Ja bym Ci chętnie pomógł, ale jest problem tego typu czy masz z czego schudnąc:P

tom
12-02-07, 20:29
jak na dziewczyne to wysoka jestes i mozesz wazyc te59 i nie bedzie ci to napewno w sprincie przeszkadzac.Jak bys biegala na np. 2000m to bym cie rozumial ale sprinterzy wcale nie musza byc chudzi jak... :wink:

tomek.
12-02-07, 22:50
przy takiej diecie to ty nie masz energi na trening :!:

jesteś w wieku wzrostu biologicznego więc musisz sie lepeij odżywiać
(w tym wypadku znaczy więcej jeść)
dobierz odpowiednie produkty a zobaczysz że będziesz zadowolona z efektów jak bedziesz jesc nawet 500 kcal więcej jak do tej pory

Cyper
12-02-07, 22:52
Po pierwsze to Ty słodziutka masz 14 lat i jeszcze nie skończone :razz: to znaczy że jeszcze dojrzewasz i nie jest Tobie wskazana taka dieta!. Dla dorosłej osoby która nie ma problemu z metabolizmem i zażywa dużo sportu to najprawdopodobniej jest odpowiednia dieta z tym, że obiad jest nie sprecyzowany no i pasowało by obliczyć kalorie... generalnie jak tak bardzo zależy ci żeby schudnąć to musisz wyliczyć kalorie ile twój organizm potrzebuje i odejmij od tego 500-1000kalori powinnaś chudnąć ok 1kg na tydzień.

http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/zapotrzebowanie.htm

mika
15-02-07, 17:32
Chłopaki maja rację! W żadnym wypadku sie nie odchudzaj i skończ z tą dietą bo padniesz dziewczyno. Nie rozumiem dlaczego chcesz schudnąć? W Twoim wielu trzeba przybrać na wadze i jest to zupełnie normalne. W bieganiu to nie przeszkadza zbyyt mocno oczywiście do pewnego momentu).
Trzymaj się zasady, że nie ważne ile pokazuje waga, ważne jak się wygląda i jak się czujesz. Ja jestem o 1-2 cm niższa od Ciebie a ważę prawie 70. Tyle że ja uprawiam zupełnie inny sport i masa idzie w górę automatycznie.
Zresztą oceń sama, moje zdjęcie jest na 2 stronie w temacie Poznajmy się w Hydeparku. Wiele osób mówi że nie wyglądam na 70 kg. Zresztą oceńcie sami...

Pozdrawiam

Lekkoatletka
15-02-07, 20:32
Dzieki wam za te rady.,.... rzeczywiscie chyba macie racje.....ze nie wartow sie teraz odchudzac....ale postanowilam zze nie bede sie obzerac za duzo slodyczami a posilki bede jadla noramlnie:D

tomek.
16-02-07, 10:04
i bardzo dobre postanowienie

Robalo
16-02-07, 10:12
Dziewczyno jestem lekkoatletą nie wiem po co chcesz schudnać ważysz naprawde mało :P Jesteś w moim wieku i wiem jeszcze dojrzewamy. Do tego jestes dość wysoka :P nie masz po co sie odchudzać. A sprinter nie musi byc jakimś szkieletem sam jestem sprinterem przy okazji kulomiotem :P i nie jestem wcale jakiś chudzitki :P Zapodaj lepiej swoje jakieś fotki to ocenimy jak wygladasz :D Pozdro i nie glodz sie tak bo padniesz