PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mozna barc nolvadex podczas cyklu ????



Keni
18-04-10, 19:07
Zaczynam nolvadex teraz brac bez anabolików w poprzedni poscie pisałem o tej ginekomastii spróbuje nolva. Mam pytanie czysto teoretyckie. Powiedzmy nolvadex mi pomoze a bede chciał odrazu zaczac kuracje po nolvadexe. Jaki odstep czasu musze po tej kuracji nolva zrobic aby zaczac barc cykl prop i wino i czy podczas tego moge brac nolvadex jaki to ma wpływ na defincje czy sylwetke wiem ze to ma zwiazek z estrogenami i androgenami prosze o precyzujna odpowiedz. dzieki

fallenursus
18-04-10, 19:11
po czym te gyno masz? jakies urojenie? przypomnij

Keni
18-04-10, 19:41
popatrz w poprzednim poscie ginekomastia to nie urojenie to fakt oczywisty.

fallenursus
18-04-10, 20:55
ja mam szukac jakis starych tematow jak to ty oczekujesz pomocy?
tupecik to masz.

temat twojego gyno zostal juz wyczerpany w poprzednim temacie.czytaj ze zrozumieniem

Keni
18-04-10, 21:29
ja sie zapytalem tylko czy moge brac nolve bez cyklu powiedzieliscie ze tak moge spróbowac jak mam podejzenia albo skalpel . A drugie moje pytanie bylo czy po tym braniu nolvadexu moge odrazu caczac brac cykl z udziałem jeszcze raz nolvy a bede bral prp i wino czy mam zrobic odstep czasowy to bylo moje pytanie. Wiec czekałem na prosta odpowiedz bo zadałem proste pytanie dziekuje.

fallenursus
18-04-10, 21:32
mozesz
jesli twoje gyno to nie urojenie to badz pewny ze na kazdym cyklu wyjdzie.

Keni
18-04-10, 21:36
czemu ???? nie rozumie teraz tej odpowiedzi jak bede temu zapobiegał to czemu ma wyjsc sory bo nie bardzo rozumie

fallenursus
18-04-10, 21:40
ok to inaczej
na kazdym cyklu bedziesz musial brac cos na gyno.

vold
18-04-10, 21:43
Chodzi o to że jak juz raz wyjdzie Ci gino to musisz przy każdym cyklu podawac nolwe zapobiegawczo np. 10mg dziennie, ja np tak stosuje przy każdym cyklu<

możesz podawać nolwe przed cyklem jak i po a z tego co piszesz to polecam i w trakcie cyklu.