PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka glutamina najlepsza?



Pero
18-04-10, 15:03
Witam, przez ostatnie pare miechów nie ćwiczyłem z powodów problemów zdrowotnych.Teraz chce zrobić sobie cykl na mase.Ułożyłem diete i kupiłem 200 tabs. rosyjskiej metki z pewnego źródła do tego chce dokupić 2XSyntrax matrix 5.0, amino Dymatize 4800 500caps i glutamine.Sporo osób doradza mi kupno tej z met-rx, ale w moim sklepie jej nie ma, a z allegro nie mam jakoś przekonania do zamawiania odżywek.Więc pytanie jaką glutamine polecacie?Najlepiej jakby dało rade to kupić w Perfect Body Center-mieszkam w małym mieście.Z góry thx.

MolderDist
19-04-10, 00:07
Przerwa w ćwiczeniach i metka? Doping nie dla Ciebie chłopaku. Zostaw ją sobie na przyszłość!

Glutamina kupowana osobno to starat pieniedzy. Teraz są modne produkty bcaa + glutamina, gdzie glutamine mamy prawie "za darmo" dlatego w tego typu produkty bym celował
np. Bcaa Xtra sprawdzona od dawna i warta polecenia

to samo z amino Dymatize - kup wiecej Bcaa Xtra i nie żałuj dawek przed i po treningowych, a o innych aminokwasach zapomnij

aha a jak masz metke ruską to chyba i tak bedzie lipa ;]

alder
19-04-10, 01:25
glutaminowe suple - słyszałem - produkowane są w jednym miejscy czy tam przez jeden koncern więc nie ma sprawy. jakiś kompleks peptydu i NAG-a byn polecau

ht
19-04-10, 08:02
teraz fa puscilo extreme antykatabolix. moze byc ciekawy suplement. i cena tez dobra.

alder
19-04-10, 12:05
związki to związki. peptyd gluty to peptyd gluty a mono krety to mono krety. tylko ludziom się wydaje że są różnice ;]