PDA

Zobacz pełną wersję : Ktory Trening bedzie lepszy?



DarO
12-02-07, 15:30
Siema przypomne swoje dane cwicze juz pol roku waze 66kg przy wzroscie 182 wiem ze nie wiele waze ale dopiero robie 1 cykl z odzywkami ale to nie o to mi chodzilo :) jak na takie warunki jestem wyrzezbiony i od 2-3 miechow robie trening na mase jednak nie widac zeby mi miesnie sie powiekszaly. A Jak bede robil dalej ten trening to mi przybedzie na masie i zastanawialem sie czy nie zrobic zwyklego treningu wszystkie serie jednym ciezarem :) moze wtedy miesnie beda mi sie bardzie rozwijac? co o tym myslicie ? ;) Prosze o wasze uwagi zalezalo by mi na opiniach bardzie doswiadczonych kulturystow..:)

[ Dodano: 12-02-2007, 15:39 ]
Aha i czy np robic klatke raz w tyg. ? czy dwa ? :)

jonasz7
12-02-07, 22:48
DarO, a ty wogle maz diete??


66kg przy wzroscie 182 jak na takie warunki jestem wyrzezbiony

No przy takich parametrach to oczywiste!! Ale to kwestia wagi, a nie wielkości mięśni!!
pzdr.

Cyper
12-02-07, 23:31
Z moich statystyk nie wynika że jestem praktykującym kulturystą, ale sporo się dowiedziałem od bardzo dobrych kulturystów i instruktorów. Odnośnie Ciebie to tak jak wyżej pisał to ty musisz mięć konkretną dietę, a odnośnie ćwiczeń to zmieniaj sobie Ćwiczenia ponieważ mięśni nie wolno przyzwyczajać to tego samego ciężaru ponieważ nie urosną. zmieniaj zarówno sposób ćwiczenia jak i jego ciężar, a to że przy robieniu masy powinno się robić dużym ciężarem i mało serii to chyba wiesz? nie przyzwyczajaj mięśni do tego samego ciężaru! mojego kumpla(staż 6lat) motto jak czujesz ból mięśni to rosną:)

DarO
13-02-07, 13:46
nom wlasnie rozmyslalem nad mass XXL i bialko i do tego trening na mase . Nom wiem ze czeba zmieniac ciezar jak sie cwiczy na mase ;)

jonasz7
13-02-07, 15:43
DarO, najpierw dieta potem trening masowy, a potem Massxxl i kredka.
pzdr.

falk12
13-02-07, 19:35
Żeby zwiększyć masę mięśniową musisz wykonywać główne ćwiczenia na wolnych ciężarach . Każdą partię ćwicz 1 raz w tygodniu ,średnio na każdą grupę mięśń. 3 ćwiczenia, 2 pierwsze na wolnych (sztanga , sztangielki a jedno na maszynie albo wyciągu.2 razy w tygodniu ćwicz aeroby,jeżeli nie możesz rano to po treningu ok. 30,40 minaerobów. jeżeli chodzi o suple to proponuje ci RANO-przed 1 pos.kreatyna.l-glutamina, popijaj dekstrozą. Przed 2 pos.aminokwasy. Przed3pos.też amino...Przed treningiem bcaa +l - glutamina+kreatyna.Po treningu odżywka carbo , potem 20 min póż. białko najl. serwatkowe (szybko wchłaniane). przed 4 posił. aminokwasy. po 5 posil. przed spaniem białko . Po2i 4 pos. witaminy.Możesz do tego wszystk. dożucić hmbmega caps 3,4razy dziennie.Ićwiczyć, ćwiczyć na efekty dlugo nie będziesz czekać

jonasz7
13-02-07, 20:31
falk12, no pomysły masz ciekawe, też tak chce tylko z kąd na to brać kase?!
pzdr.

falk12
13-02-07, 20:59
jeżeli nie masz kasy to proponuje ci kupić kreatyne krealkalyn w blistrach cena ok 30 zł + hmb mega w blistrze ok.20zł olimpa to narazie ci styknie na ok 2tyg.Staraj się białko i węglowodany dostarczać w postaci posiłków. poza tym jestes w takim wieku że twój organizm magazynuje duze ilości testosteronu że bez supli będzie ci szło .tylko dobry trening i dieta daje efekty

jonasz7
13-02-07, 21:04
falk12, hehe napisałem tego posta wyżej tak pół żartem!!
HMB napewno bym nie kupił!! A krealkalyn próbowałeś?? I jjakiej firmy?
pzdr.