PDA

Zobacz pełną wersję : Masa a areoby



Peja
16-04-10, 19:29
Witam

mam problem a mianowicie mam ułożona dietę na mase trening ATC moj cel to masa, a problem jest taki ze mam troche tłuszczyku na brzuchu i chciałbym dodać jakieś areoby ale wyczytałem w necie ze masa + areoby = spadek tłuszczu oraz masy mięśni wyczytałem że pomogą aminokwasy BCAA a na innych stronach mowia ze przy masowaniu BCAA lepiej nie brać poradzi mi ktoś co zrobić a w skrócie mój cel to masa ale żeby z brucha spadło
Pozdro

D3
16-04-10, 19:30
Masujesz albu redukujesz zdecyduj się. Jak chcesz oba to dział doping zaprasza.

AKRO
16-04-10, 21:11
Musisz najpierw zredukowac, a potem masa. A zeby potm cie przy masowaniu znów nie zalało tłuszczem to mozesz aeroby dodac.

Peja
17-04-10, 08:58
Musisz najpierw zredukowac, a potem masa. A zeby potm cie przy masowaniu znów nie zalało tłuszczem to mozesz aeroby dodac.
ok dzieki za odpowiedz ale przy moim wzroscie 165cm i wadze 63kg to po redukcji bede juz calkiem wygladal jak szkieletor

mefisto888666
17-04-10, 10:34
Mozesz tez robic mase bez aerobow a pozniej trening na rzezbe ale do tego trzeba miec zelazna kondycje

AKRO
17-04-10, 13:25
ok dzieki za odpowiedz ale przy moim wzroscie 165cm i wadze 63kg to po redukcji bede juz calkiem wygladal jak szkieletor
Nie da sie zrzucić tłuszczu tylko z brzucha musisz z calego ciała.
A 63kg to nie jest powiedziane ze jest dobrze bo te 63kg to moze byc sam tłuszcz. No ale sam oceń, ja nie wiem jak wyglądasz.

Peja
17-04-10, 14:11
Nie da sie zrzucić tłuszczu tylko z brzucha musisz z calego ciała.
A 63kg to nie jest powiedziane ze jest dobrze bo te 63kg to moze byc sam tłuszcz. No ale sam oceń, ja nie wiem jak wyglądasz.

ja wiem że musze z całego ciała tylko chodzi mi oto ze jak bede robic areoby to wiem ze bedzie tluszcz schodzil z całego ciała ale nie chce zeby mi tez z miesni schodziło

AKRO
17-04-10, 14:13
No to antykatabolik jedz czyli BCAA.
No i dieta.

Peja
17-04-10, 14:17
No to antykatabolik jedz czyli BCAA.
No i dieta.
diete mam na mase
a jakie BCAA kupic bo jest tego mnóstwo i niewiem jakie

AKRO
17-04-10, 14:19
No jeżeli robisz tą redukcje no to dieta na redukcje, czyli obcinasz kalorie.
A BCAA to ja nie wiem bo nigdy jeszcze tego niebralem.

mtm
17-04-10, 16:28
diete mam na mase
a jakie BCAA kupic bo jest tego mnóstwo i niewiem jakie

BCAA i Aminokwasy

Activlab - BCAA Powder XTRA L-Glutamine
Bio Tech - Amino Fuel
California Fitness - Whey Amino
Fitmax - BCAA
Olimp – BCAA
Sports One - BCAA +G POWER
ProLab - Amino
Trec – BCAA
Trec - Anabolic BCAA System info (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=50)
Vitalmax - Amino 1000 BCAA Mega Capsules
Universal - Animal Nitro


~ Punisher

Micek185
17-04-10, 17:58
pany,pany...

do autora:rób trening typowy na mase raz w tyg dodaj aeroby tak ok 30min,na treningu skróć przerwy miedzy sriami do minimum czyli tak żeby ci sie wyrównał oddech,z deity wywal na noc węgle i ogranicz tłuszcze zwierzece takie jak wieprzowina czy mięcho nieznanego pochodzenia,zwiększ podaż białka a na jakis czas obetnij troche węgle masa bedzie szła powoli ale bedzie a tłuszczyk na bank poleci co do bcaa bierz,nie zastanawiaj się.bcaa chroni cie przed utratą mięcha.
pozdro

Peja
17-04-10, 18:13
pany,pany...

do autora:rób trening typowy na mase raz w tyg dodaj aeroby tak ok 30min,na treningu skróć przerwy miedzy sriami do minimum czyli tak żeby ci sie wyrównał oddech,z deity wywal na noc węgle i ogranicz tłuszcze zwierzece takie jak wieprzowina czy mięcho nieznanego pochodzenia,zwiększ podaż białka a na jakis czas obetnij troche węgle masa bedzie szła powoli ale bedzie a tłuszczyk na bank poleci co do bcaa bierz,nie zastanawiaj się.bcaa chroni cie przed utratą mięcha.
pozdro

to jest moja dieta co mam wywalić

7:00
Platki owsiane 80g
3 jaja kurze całe gotowane

11:35
Ryż 80g
Makrela 100g



14:30

Piers z kurczaka 80g
Oliwa z oliwek 15ml
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g

17:00
Ryż brązowy 70g
Piers z kurczaka 80g
Warzywa jakies


18:30-18:30
Trening

19:30
50g Carbo
po 45 min ryż brązowy 70g + chude mięso lub ryba 100g


20:00
Twarog chudy 130g
Oliwa z oliwek 10g


a co do BCAA to czy te moga być http://allegro.pl/item967655236_anabolic_amino_5500_mc_180_kap_silne _aminokwasy.html

Micek185
17-04-10, 18:21
makrele zamien na inną rybke panga,mintaj,czy tuńczyka do reszty nie mam zastrzeżeń chociaż nie jestem jakimś specjalista od diet liczyłeś zapotrzebowanie kcl?amino podesłał ci mtm dobre i sprawdzone przyklady,
pozdro

Peja
17-04-10, 18:25
tylko ta makrele zmienic i 30 min areobow raz w tygodniu i tluszczyk spale tak aha no i Bcaa