PDA

Zobacz pełną wersję : Grecja Potrzebna Pomoc !



.::: G :::.
16-04-10, 10:04
Witam temat moze i był ale nic konkretnego nie wyczytałem.Wiec tak moja ciotka mieszka w Grecji od ok 15 lat :)
Cos mi sie obiło o uszy ze mozna tam kupic troche sprzetu bez recepty czy to prawda ? Jesli tak to wiadomo Deca , tesc i clomid .. z tego co wyczytałem 2007/08 nie było problemu jak to wyglada na chwile obecna ? Nic nie mogłem znalesc na ten temat z gory dzieki za pomoc !

Jakby ktos jeszcze wiedział o co pytac chodzi mi o dokladne nazwy wchodziłem na strone Hellas Norma S.A to z tego co widziałem to tylko :

-Testosterone Enanthate
-Νandrolone Decanoate/Norma

Jakby ktos zajrzał i powiedział na co patrzec : http://www.normahellas.gr/uk/prcat.asp

i czy sa dostepne tylko te produkty od Hellas czy tez inne w aptekach jak tak to jakie..

D3
16-04-10, 10:53
Jak szukasz to podajesz nazwę substancji czynnej albo nazwę handlową. Praktycznie zawsze powinno coś znaleźć.

A14AB01 (http://www.normahellas.gr/uk/products_det.asp?PrID=1) Νandrolone Decanoate/Norma OILY. INJ. 200mg/2ml vial G03BA03 (http://www.normahellas.gr/uk/products_det.asp?PrID=21) Testosterone Enanthate/Norma OILY.INJ.SOL 250mg/ml

ht
16-04-10, 15:15
tylko uwazaj bo w grecji w aptekach waly sprzedaja az milo:)

.::: G :::.
16-04-10, 15:38
co ty gadasz :D

D3
16-04-10, 17:28
tylko uwazaj bo w grecji w aptekach waly sprzedaja az milo:)

ht Ty poważnie teraz mówisz?

fallenursus
16-04-10, 17:29
ht Ty poważnie teraz mówisz?
jak najabardziej powaznie, szczegolnie turysta:)
tak samo jak w tajlandi czy turcji, czeba wiedziec gdzie co kupic.

D3
16-04-10, 17:34
No, ale kurde jak pójdę - dajmy na to - z polską receptą do greckiej apteki to qrwa tam powinien być tylko apteczny stuff czy ki chuj?

bullet
17-04-10, 00:59
ale te srodki wypisane na recepte na prawdziwe choroby sa w znikomych ilosciach w porownaniu do cyklu. wiec jesli do aptekarza przyjdzie nawet grek (nie turysta) i poprosi o 30 opakowan decadurabolinu to wiadomo w jakim celu wiec mozna mu wala pogonic.

ht
17-04-10, 07:08
mowie jak najbardziej powaznie.

vold
17-04-10, 07:40
Grecka apteka jest na takim poziomie jak polski jarmark,

amator niech lepiej nie kupuje :)

Fake saa tak często występują w grecji jak Chińskie produkty w PL :)

.::: G :::.
17-04-10, 10:44
mowicie tu od dece czy o wszystich srodkach typu test,winko,meta

D3
17-04-10, 10:47
Grecka apteka jest na takim poziomie jak polski jarmark,
amator niech lepiej nie kupuje :)
Fake saa tak często występują w grecji jak Chińskie produkty w PL :)

Ja pierdziele, a niby są te całe standardy, ale dobrze wiedzieć, bo kumpel ma jechać do Grecji na urlop i właśnie się zastanawiałem czy mu jakiś recept nie dać.
Dzięki vold za info

ht
17-04-10, 11:14
po co masz mu dac recepty skoro tam te srodki sprzedawane sa bez recepty. jak u nas apap. apteki tam zyja z turystow. jesli jestes pierwszty lepszy to mozesz sie naciac.

lg team
18-04-10, 09:27
dobrych kilka lat sie spozniles (obudziles) kolego,
obecnie wszystko jest tam juz na recepte,
tylko dobrze ustawieni na przestrzeni lat wypracowali sobie dojscie, i albo ciagna legit towar, albo fake albo 50/50,
bez recepty moze uda ci sie jeszcze wyciagnac glutatione i moze gonasi z tego co wiem,

.::: G :::.
18-04-10, 20:40
hehe dobra wszystko jasne a teraz niech ktos powie co dobre bezposrednio z Chin mam pewne zrodlo nie tam ze jakies podjeby :).Mam mozliwosc wziecia paru rzeczy ale nie wiem za co sie łapać.Napiszcie jak ktos sie orientuje dzieki pozdr..

jak sie dobrze orientuje to od Genesis wychodzi i PharmChemical

fallenursus
18-04-10, 20:46
GH jak masz pewne zrodlo
chinczykow tyle samo wyjepek do pewniakow.

ht
18-04-10, 20:54
rzeczywiscie teraz sprawdzilem. gdzies 2005 wprowadzili recepty. ale jaja. to teraz wogole nie rozumiem. w grecji na recepte mozna dostac walka w aptece???

a jak jest z egiptem??? tez recepty??

.::: G :::.
18-04-10, 21:05
co do Grecji Ciocia ma jakas kumpele w aptece to moze da sie zrobic
a co do Chin to pewniak na 100% bo był wczesniej pobierany IGF-3 org.
GH czyli Growth Hormone czy mi sie wydaje :D Jak tak to za ostry sprzet nie ma gdzie tego sprzedac a sam sie za to nie bede brał..

Jak ktos wie o co chodzi to stad mozna wybrac chyba cos ciekawego : http://www.steroidscenter.pl/produkty/cennik.html

fallenursus
18-04-10, 21:06
GH czyli Growth Hormone czy mi sie wydaje :D Jak tak to za ostry sprzet nie ma gdzie tego sprzedac a sam sie za to nie bede brał..
dobra cena kazdy lyknie legit hormon.

.::: G :::.
18-04-10, 21:12
dobra cena to jaka ?
i czy znajdzie sie cos jeszcze co warto pobrac

fallenursus
18-04-10, 21:16
nie wiem jakie macie ceny, ja gh mam tu o wiele taniej. tak samo jak igf. ceny smieszne w porownaniu do waszych. wiec napewno sie oplaaca

.::: G :::.
18-04-10, 21:26
IGF-1 LR3 --- $ za 10 x 100 mcg i JINTROPIN ---$ 10 x 100 mcg

fallenursus
18-04-10, 21:28
drogo:twisted:
szczegolnie za igf

cen na forum nie podajemy

.::: G :::.
18-04-10, 21:34
slyszalem cos o igf w tabletkach wszyscy sie podniecali ze tanio to jest ampulka i nowosc na rynku wiecej aminokwasow czy cos takiego nie wnikalem i dlatego taka cena.Co jeszcze oprocz IGF i GH jakis tesc moze winko , deca ..

vold
18-04-10, 21:45
No dobre, igf w tabletkach, widze że kombinują na maxa.

lg team
19-04-10, 20:55
ht - w egi, turcja, chiny, thai nie ma recept, grecja, wlochy (tutaj jak pisalem glutatione i gonasi jeszcze udaje sie wyrwac bez recpety niekiedy), francja, i inne cywilizowane kraje wymagaja recepty,

igf i gh chinski dostaniesz w pl w dosc przyzwoitej cenie, wiec nie wiem czy warto sie bawic w sprowadzanie, no chyba ze masz naprawde dobre i pewne zrodelko, kilka osob bralo towar z chin i thai i towar niekiedy przepadal bez sladu...

.::: G :::.
20-04-10, 00:05
zrodlo 100% pewniak w dobrej cenie

wiec tylko gh i igf czy moze anavar , danabol nie wiem czy od nich to wogule wychodzi

fallenursus
20-04-10, 00:11
do mnie tez towaj z tamtad nie dochodzi, wiecej ine zamowie:) tylko nolva doszla. mam wyjebane na chinczykow. tam z kontrola higieny w fabryce gorzej niz w mexyku. a w mexyku obok baniaka gdzie gotuja deke stoi osiol i sra pod siebie.
bardzo zanieczyszczone srdoki ostatnio z mexyku wychodza-serio.

lg team
20-04-10, 07:40
no to jak dosjcie pewnieak to inwestuj, dlaczego by nie,

hgh,
igf,
hcg,
anap,
meta,
oxa,

ale patrz tez na firmy, niektore nie maja dobrej opinii nawet w EU,

.::: G :::.
20-04-10, 09:21
ktore nie maja dobrej opini bo nie mogłem sie doczytac nigdzie

lg team
20-04-10, 15:34
co tam mozesz nabyc napisz to bedzie krocej,