PDA

Zobacz pełną wersję : Batony



cwiczesam
16-04-10, 09:53
Kto z Was używa batonów jako suplementów diety? Mam na myśli batony wysokobiałkowe stosowane jako "meal replacement". Ile dziennie można zjeść takich batonów? Macie jakieś zaufane marki? Ile wody trzeba pić przy takiej diecie? Jestem zielony w tym temacie więc prosze o wyrozumiałość ;-)

burn
16-04-10, 10:53
Odpuść sobie te batony, droga sprawa i dużo kcal mają :)
Lepiej w izolat zainwestować.

D3
16-04-10, 10:55
Odpuść sobie te batony, droga sprawa i dużo kcal mają :)
Lepiej w izolat zainwestować.

Czy ja tam wiem, jak pojechałem kiedyś na wycieczkę w góry to wziąłem ze sobą cały zapas batoników białkowych. Batony jednak stosuj naprawdę w wyjątkowych sytuacjach, a nie już kombinuj "ile dziennie można zjeść takich batonów". Odpowiedź brzmi, że najlepiej NIE JEŚĆ W OGÓLE TAKICH BATONÓW, a zjeść pełnowartościowy posiłek zamiast tego.

wujek.maciek
16-04-10, 11:08
dokladnie, chyba ze jestes na jakims kompletnym odludziu (bieszczady, dworzec w kutnie, etc.) gdzie nie ma nawet budki z piwem i kielbaski z grila :)

batony to przeciez nic innego jak ubita serwatka, paskudne w smaku i w ogole lepiej zrobic sobie kanapki z gotowana piersia i jajkiem niz przeplacac i meczyc sie z tym dziadostwem.

pozdro

AKRO
16-04-10, 17:31
Nie jedz samych prochów ani batonów bo bedzie cie zółądek bolał albo wzdęć dostaniesz.

cwiczesam
22-04-10, 13:28
Nie no oczywiście, że nie mam zamiaru jeść samych batonów. Zastanawiałem się tylko jak się sprawdzają jako suplementy diety. tylko jako dodatek do normalnych posiłków. Trochę się nieprecyzyjnie wyraziłem w pierwszym poście, za co sory. Ale właśnie np na wypad w góry można by sobie takie batona na drogę wziąć.

Pero
24-04-10, 14:15
Lepiej zrób sobie batony białkowe własnej roboty.Masz przepis w książce kucharskiej-wiesz co dodajesz do tego.Zajebista sprawa na podwieczorek.