PDA

Zobacz pełną wersję : Zrzucanie wagi przed walka... Rady ?



sl4by
15-04-10, 18:59
Witam ;)

Zawsze przed walka trzeba zrzucic lub przybyc te pare kg... Czekam na wasze propozycje jak zrzucic wage w krotkim czasie na czas walki, lub jak przybrac... Rozpisujcie sie ;)

BoloYeung
15-04-10, 19:27
bokserzy najczęsciej zrzucają wage w sposób taki ze biegają grubo ubrani lub w specialnych piankach ubieranych na ciało , dieta , aeroby itp

Bull2
15-04-10, 21:27
no dokladnie. Dresy, 2 bluzy, a jak jestes hardkorem to sie obwiaż sreberkiem do ciasta. Tylko nie przesadz bo cie sie w glowie zayebie :-)

mtm
15-04-10, 21:30
W przygotowaniach do rywalizacji w sztukach walki wschodu , zawodnicy nic nie jedzą , nawet wody nie piją , tyle co biorą do ust i wypluwają odrazu . Oczywiście odradzamy tej metody .

Dieta !
Aeroby/Interwały
Trening Siłowy

przeglądnij tematy podwieszone w działach , na pewno znajdziesz coś o redukcji .

Kuba_
15-04-10, 21:47
Siemka, jeśli chodzi o zrzucanie to wszelkiego rodzaju aeroby i oczywiście dietka. Polecam kostium takie coś jak pazłotko tylko jako ubranie :D lub normalnie 2 bluzy, pas do ocieplania i heja.

slim shady
15-04-10, 22:15
sauna, zależy ile kilo do zrzucenia

KowalX
16-04-10, 03:40
Witam ;)

Zawsze przed walka trzeba zrzucic lub przybyc te pare kg... Czekam na wasze propozycje jak zrzucic wage w krotkim czasie na czas walki, lub jak przybrac... Rozpisujcie sie ;)

Ja Ci nie powiem ,bo jest to niezdrowe ;p trzymaj lepiej masę jak należy ,a nie ;)

sl4by
16-04-10, 11:09
Hehe wiem ze to jest niezdrowe ale czasami trzeba te 3 kg zrzucic ;D Tak wlasnie robie ze dwa dresiki i bieganie, dieta i mozna w krotkim czasie zrzucic te 3 kg... ;)

kubaCK
16-04-10, 13:34
feta i nic nie jedz. bedziesz hardkorem;)

KowalX
16-04-10, 14:41
Hehe wiem ze to jest niezdrowe ale czasami trzeba te 3 kg zrzucic ;D Tak wlasnie robie ze dwa dresiki i bieganie, dieta i mozna w krotkim czasie zrzucic te 3 kg... ;)
Dawanie dużej ilości ubrań to tylko odwadnianie.Takie coś prowadzi do osłabienia kondycji i mięśni.Lepiej powoli.Eksperymentowałem z odchudzaniem i było ponad 7kg w 10dni i naprawdę czuć spadek wydolności.