PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie co do białka ?



J4RR0
15-04-10, 18:37
Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 1-3 razy dziennie po 40g. Jednorazową dawkę należy dokładnie rozmieszać w 200ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera.

może mi ktoś napisać ile tak na łyżke i łyżeczki jest to 40g ?
i to jest tak że 40g rano 40g po treningu i 40g przed snem ?
proszę o wyrozumiałość dlatego pytam że jestem kompletnie zielony.

fallenursus
15-04-10, 18:41
kop w puszce dopuki nie znajdziesz miarki.

maly25
15-04-10, 19:21
a jak nie znajdziesz to plaska lyzka stolowa ma 10g (+ -)

vini
15-04-10, 19:25
nasyp 2,5-3 duże łyżki
co do stosowanie to pierwszego szejka zrób sobie rano na pół godziny przed śniadaniem drugiego między obiadem a siłownią, jeżeli idziesz ćwiczyć po obiedzie to drugi niech będzie między śniadaniem a obiadem, a trzeciego przed snem. Dobrze gdybyś miał dwa rodzaje białka + BCAA

rafio83
15-04-10, 20:21
nasyp 2,5-3 duże łyżki
co do stosowanie to pierwszego szejka zrób sobie rano na pół godziny przed śniadaniem drugiego między obiadem a siłownią, jeżeli idziesz ćwiczyć po obiedzie to drugi niech będzie między śniadaniem a obiadem, a trzeciego przed snem. Dobrze gdybyś miał dwa rodzaje białka + BCAA


Po co mu dwa rodzaje białka???
Nie a reguł kiedy brac białko, to jest uzupełnienie diety. Jak masz posiłek który ma mało białka(lub wcale nie masz posiłku) to łatasz to białkiem. Ja zawsze jem kedna porcje rano jak wstaje i reszte tak jak napisałem czasem jest tak ze juz nie biore białka bo dostarczam je z diety.
Miarke na bank masz w pojemniku z białkiem, pamiętaj staraj sie dostarczac białko z diety, jak nie dasz rady to wal supla!!!

vini
15-04-10, 22:02
Po co mu dwa rodzaje białka???
Nie a reguł kiedy brac białko, to jest uzupełnienie diety. Jak masz posiłek który ma mało białka(lub wcale nie masz posiłku) to łatasz to białkiem. Ja zawsze jem kedna porcje rano jak wstaje i reszte tak jak napisałem czasem jest tak ze juz nie biore białka bo dostarczam je z diety.
Miarke na bank masz w pojemniku z białkiem, pamiętaj staraj sie dostarczac białko z diety, jak nie dasz rady to wal supla!!!

nie koniecznie, jak zjadasz posiłek bogatszy w wegiel to nie musisz od razu ładować białka, poczekaj aż się strawi i mięch załaduje się glikogenem, bo jak załadujesz od razu białko to połowa ze wszystkiego pójdzie w kibel. potraktuj szejki białkowe jako dodatkowy posiłek i dodaj jakiś owoc, a co do tego po co mu inne białko na noc, to po to aby miało dłuższy czas wchłaniania jak śpisz.

AKRO
16-04-10, 12:23
mała łyżeczka to jest 5g. Czyli chyba 6 łyżek to bedzie 40g. A białkiem tylko uzupelniasz diete, a nie żywisz sie samym bialkiem. Jedynie mozesz od razu po treningu walnąć bialko ale np. przed snem to zjedz twarog, albo jak tam masz w diecie o ile ją masz.

rafio83
16-04-10, 13:46
Dokładnie kup jeden rodzaj białka a przed snem załaduj twaróg lub serek wiejski + oliwa z oliwek

rmn
16-04-10, 13:54
a z tym białkiem to moge je jeść cały czas czy miesiąc biore, na miesiąc odstawiam i tak w kółko? i to samo pytanie mam do węgli czy też robić przerwy czy nie musze?

AKRO
16-04-10, 14:59
od bialka i wegli nie musisz.