PDA

Zobacz pełną wersję : Dekstroza



krupek1
14-04-10, 21:59
Witam
Chcialbym do cyklu z monohydratem kreatyny brac dekstroze ( Olimp) i nie wiem ,czy warto. Jedni pisza ,zeby brac,poniewaz zwieksza wchlanianie kreatyny. Inni twierdza,ze nie ,bo moze sie zebrac troche tluszczu,a tego w szczegolnosci chce uniknac.
Co radzicie?
Mam jeszcze pytanie odnosnie kreatyny. Moge wsypac zalecana dawke jednorazowa do porcji bialka? I czy kreatyna powinna byc brana w jakims odstepie czasu przed snem? I czy kreatyna wzmacnia rowniez wydajnosc oraz wytrzymalosc organizmu.

Prosze o Pomoc, najlepiej tak fachowa jak zawsze:razz:

burn
14-04-10, 22:10
Na dekstrozie największe koksy na tym forum jadą :)
Tak serio - nie potrzebne Ci to do niczego.
Możesz brać kreatynę przed snem ale po co ? Lepiej na czczo - z rana i w porze popołudniowej.
Kreatyna raczej nie poprawi wytrzymałości organizmu, lepiej po treningu wytrzymałościowym dziabnij dobre aminokwasy.

D3
14-04-10, 22:12
Zamiast wydawać kasę na dekstrozę to daj pieniądze na lokate albo kup więcej żarcia, bo ci się przyda na cyklu kreatynowym.

rafio83
15-04-10, 07:24
Bierz smialo działke krety do pyska i zapij bialkiem-białko poprawia transport kreatyny do mięśni.
Dekstroza-nie trzeba.
Krete bierzesz(drugą porcję) po treningu,żeby uzupełnic zapasy, jak wypadnie Ci przed snem to nic nie szkodzi.

krupek1
15-04-10, 14:02
Nie odpowiada mi zabardzo wsuwanie prochu ,wiec czy moge go rozpuszczac w soku,wodzie, lub izotoniku? Przeszkadza to w czyms?

D3
15-04-10, 14:17
Nie odpowiada mi zabardzo wsuwanie prochu ,wiec czy moge go rozpuszczac w soku,wodzie, lub izotoniku? Przeszkadza to w czyms?

Możesz nie przeszkadza to w niczym.