PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



Silesian
14-04-10, 19:47
Siema mam próbę żebyście mi pomogli dobrać odpowiedni trening na spalenie kilku cm , jestem sezonowcem :nerd: ale łącznie ćwiczę ok 12 lat ale z przerwami ( 3 m-ce silki 2 nic 5 m-cy aeroby :) rok nic 2 silki 5 nic 2 aeroby itd.) Brzuch robiłem sporadycznie kiedy mi sie jakaś bania wkręcała ale nigdy zeby go spalać , problem w doborze treningu mam dlatego ze jestem przed małym cyklem 15 omki i nie pale papierosów od stycznia co jest powodem zwiększonego apetytu i hodowanego sadła :)
przejdę teraz do sedna , wzrostu mam 195 w pasie zawsze miałem 95 -98 i ważyłem 90-95kg teraz 105 i w pasie mam 107 :evil: treningi tylko siłowe 4-5 razy w tygodniu do tego białko w węglowodany chce dodać ze nigdy po omce w trakcie cyklu jak i po mnie nie zalewało ja większości znajomych :nerd: narazie zaczlem robic brzuch po treningach 3 serie do oporu po 3 ćwiczenia krótkie przerwy . ale nie wiem jak to ma sie do odżywek (białko węglowodany ) i omki . czy lepiej brzuch robić w dni w których mam teraz wolne czy dalej robić po treningu kiedy jestem rozgrzany ? ale jak to sei ma do 1.5 litra wody które pije w trakcie ? poradźcie jak mam spalić te kalectwo ale żeby mialo to jak najmniejszy wpływ na cykl .?

wojtas fc
14-04-10, 20:33
sezonowiec na dopingu zadający jakieś dziwne pytania. nie wiem ja to jak się czymś interesuje to czytam dowiaduje się jakiś rzeczy na ten temat a niektórzy to żal POWODZENIA

szycha77
14-04-10, 21:13
Wakacje tuż tuż...

Silesian
14-04-10, 22:37
kolejne osoby które nie potrafią czytać ze zrozumieniem proszę o nie wypisywanie swoich ambitnych przemyśleń nie na temat

szycha77
14-04-10, 23:47
Bo zadajesz głupie pytanie dotyczące brzucha. Czy masz go ćwiczyć po treningu czy w dni wolne. Nie masz wiekszych zmartwień niż zawracanie głowy pierdołami? A jeszcze omka, brawo! 12 lat z przerwami i nie wiesz jak spalić tłuszcz? Nie rozsmieszaj mnie.

Silesian
15-04-10, 01:10
głupie to sa twoje odpowiedzi które h... wie po co piszesz , nie masz nic do powiedzenie w temacie to nie spamuj

wujek.maciek
15-04-10, 01:38
zacznij palic, ewentualnie wez wiecej omki, a do standarowego zestawu klata-biceps dorzuc cos na brzuch. bedzie dobrze

pozdro

D3
15-04-10, 02:00
Powiedz mi co ty chłopcze przez te 12lat robiłeś skoro nawet nie masz bladego pojęcia o spalaniu tłuszczu i z rozpaczy zamieszczasz tutaj takiego posta?
Tematy podwieszone i to chyba z 4 różnych działów już się do ciebie uśmiechają. Radzę zabrać się za lekturę.

Silesian
15-04-10, 10:11
ładnie jestescie pierdolnieci clap żal wam ze ktos omke bije ? ze cwiczy kiedy chce ? huj was to obchodzi ! przepraszam wiekich kulturystow ( co widac po zdjeciach jakie wrzucacie na te forum :yawn: ze zadalem wam zbyt skomplikowa ne pytanie :yawn: a przez 12 lat zapierdalalem i nie musialem myslec o spalaniu tluszczu . ale co ty mozesz wiedziec o tym jak masz 2,350 :yawn: spamu na tym płytkim forum i calym twoim swiatem jest internetowa napinka

D3
15-04-10, 10:20
ładnie jestescie pierdolnieci clap żal wam ze ktos omke bije ? ze cwiczy kiedy chce ? huj was to obchodzi ! przepraszam wiekich kulturystow ( co widac po zdjeciach jakie wrzucacie na te forum :yawn: ze zadalem wam zbyt skomplikowa ne pytanie :yawn: a przez 12 lat zapierdalalem i nie musialem myslec o spalaniu tluszczu . ale co ty mozesz wiedziec o tym jak masz 2,350 :yawn: spamu na tym płytkim forum i calym twoim swiatem jest internetowa napinka

12lat stażu to ile ty masz lat teraz? 20? Po treści postu tak wnioskuję. Przez te 12lat to nie "zapierdalałeś" chłopcze, a obrosłeś w tłuszcz jak widać na zalączonym obrazku, więc nie obrażaj innych co "zapierdalają" przez 12lat. Wbijać omkę to umieją szczeniaki i cały dział doping to by chyba ze śmiechu by padł czytając twoje głupoty.

TWOJA WIEDZA < 0

Jakbyś jeszcze miał w sobie trochę pokory, bo odpowiedzi już ci udzieliłem. Zabierz się za lekturę zamiast krzywdzić swoją klawiaturę taką głupią pisaniną.

P.S. Lepsza internetowa napinka niż spasiony świniak na omce, któremu się przypomniało, że brzuch powinień być mniejszy w obwodzie niż klatka.

.Smile
15-04-10, 10:46
mam 21 lat i cwicze juz lacznie 25 lat z przerwami. Moze mi ktos doradzic jakies cwiczenia na bicka?

D3
15-04-10, 10:48
Załóż osobny temat, bo to jest jeszcze trudniejszy przypadek :twisted:

opalinho
15-04-10, 11:41
Mam zakupione 6 paczek omy i 300tb mety.Od jutra robie mega formę,możecie nawinąć czy na siłkę chodzić w klapkach czy obuwiu sportowym?!

rafio83
15-04-10, 11:47
Smile-Nie kumam masz 21 lat a ćwiczysz już 25lat??? I TO Z PRZERWAMI??? TO ILE MIAŁEŚ LAT JAK ZACZYNAŁEŚ hehe.

DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

D3
15-04-10, 11:52
Mam zakupione 6 paczek omy i 300tb mety.Od jutra robie mega formę,możecie nawinąć czy na siłkę chodzić w klapkach czy obuwiu sportowym?!

Klapki, without any doubt :twisted:

Dominick
15-04-10, 12:35
cwiczyl 12 lat ale pewnie to wygladalo mniej wiecej tak
1 seria bica 1 seria klaty ponapinanie sie przy lusterku i potem wypad z kumplami na pizze i piwo

Silesian
15-04-10, 18:52
pewnie to masz rozjebane dupsko jak reszta debili ktora chyba jara sie tym ze na na koncie x postow

tak na marginesie to po twoim avatarze wydaje mi sie ze jeste gejem

,ogolnie radze wam pierdolnac sie w glowe .
nie zapomnijcie dac sobie SOG za kazdy post buhhhahahaha

Dominick
15-04-10, 19:25
jak czytam takie posty to jestem za aborcją

opalinho
15-04-10, 20:34
pewnie to masz rozjebane dupsko jak reszta debili ktora chyba jara sie tym ze na na koncie x postow

tak na marginesie to po twoim avatarze wydaje mi sie ze jeste gejem

,ogolnie radze wam pierdolnac sie w glowe .
nie zapomnijcie dac sobie SOG za kazdy post buhhhahahaha

Tak,wszyscy mamy rozjebane dupska...omnadrenem,który pizgamy cały rok i katujemy brzuch "jak jestesmy rozgrzani",żeby mieć tak doskonałą formę jak Ty ,Dorianie!!!