PDA

Zobacz pełną wersję : Monohydrat kreatyny- Który ?



Bubex
13-04-10, 20:40
Witam. Chciałem rozpocząć swoją przygodę z odżywkami. Na pierwszy ogień poszedł monohydrat i tu rodzi się pytanie, który wybrać ? Myślałem o creapure Universal'a ale czytałem na tym forum, że ta kreatyna jest dla tych którzy mieli już styczność z monohydratem. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą kreatynę na pierwszy cylk ? Pozdrawiam.

pablo28
13-04-10, 20:43
vitalmax-zielona
olimp mega caps
generalnie te 2 najczesciej sie chyba poleca z poczatku

ht
13-04-10, 20:46
kreta universlaa na pierwszy raz moze byc. niema znaczenia ze pierwszy czy piaty. jha polecam firmy typu universal gasparii itp gdyz nie mam przekonania do polskich firm.

Bubex
13-04-10, 20:57
Więc w końcu jak mogę brać tą kreatynę Universal'a na początek czy jednak coś innego ?

Beggi
14-04-10, 10:04
Sądze że tak, tylko jak to jest z rozpuszczalnością...
Ciężko się rozpuszcza każdy to powie, a w przewodzie pokarmowym nasz organizm stara się ją rozpuścić sam?
Nie może on przyswoić rzeczy nie rozpuszczalnych więc jak to jest w wodzie się zamienia w kreatynine?
Jak to jest bo sam sie pogubiłem. Przepraszam za zaśmiecanie :)

Dominick
14-04-10, 13:21
jakby nie rozpuszczal sam to by nie psrzedawali krety w kapsach

KowalX
14-04-10, 13:40
Witam. Chciałem rozpocząć swoją przygodę z odżywkami. Na pierwszy ogień poszedł monohydrat i tu rodzi się pytanie, który wybrać ? Myślałem o creapure Universal'a ale czytałem na tym forum, że ta kreatyna jest dla tych którzy mieli już styczność z monohydratem. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą kreatynę na pierwszy cylk ? Pozdrawiam.
Pieprzenie jest dobra,śmiało szamaj.



Ciężko się rozpuszcza każdy to powie, a w przewodzie pokarmowym nasz organizm stara się ją rozpuścić sam?
Nie może on przyswoić rzeczy nie rozpuszczalnych więc jak to jest w wodzie się zamienia w kreatynine?

Tak w wodzie nie,pijesz zawiesinę.Tylko nie wiem co to ma do enzymów w przewodzie pokarmowym.

Bubex
14-04-10, 13:56
Bardzo dziękuje za zainteresowanie się tematem. Będę przymierzał się do kupna tej krety Unibersal'a. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje ;)

KowalX
14-04-10, 14:13
Bardzo dziękuje za zainteresowanie się tematem. Będę przymierzał się do kupna tej krety Unibersal'a. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje ;)

Jaki masz w ogóle staż ;>?

rmn
14-04-10, 14:40
ja brałem z treka i dobra jest nawet

Bubex
14-04-10, 21:07
Jaki masz w ogóle staż ;>?
W profilu jest. 9 miechów jak nie 10 już będzie. Na sucho bez niczego dopiero teraz chciałem coś wziąć.

chudy88
15-04-10, 01:57
jak dla mnie universala mono jest spoko, dobrze sie pije i rozpuszcza kiedys probowalem jakas co jak kreda smakowala...ochyda