PDA

Zobacz pełną wersję : Do Administracji



KowalX
13-04-10, 18:31
Proszę o odbanowanie Narga ,został zbanowany w Hydeparku przez moderatora nie mającego uprawnień w tym dziale.

najt
13-04-10, 18:41
Zamieszczam na prosbe Narga,

"Zwracam się z prośbą do rozsądnych moderatorów/adminów, aby odblokowali z powrotem moje konto. Otrzymałem bana po raz drugi za używanie multikonta i zakładam, że ban został wystawiony przez tę samą mądrą osobę co poprzednio. Lubię to forum, poznałem paru fajnych i ciekawych ludzi tutaj, którzy dzielą moją pasję i nie chciałbym, aby na przeszkodzie stanęła - przepraszam za słownictwo - jakiś imbecyl, który nie rozumie, że założyłem drugie konto tylko dlatego, że z zablokowanego konta nie jestem w stanie zamieścić żadnego posta w dziale Moderatorzy/Administracja ani wyślać żadnej wiadomości do nikogo w celu jakichkolwiek wyjaśnień. Nie chciałbym się żegnać z tego forum, bo wiele przydatnych rzeczy z niego się dowiedziałem.

Prosiłbym również o poważne rozważanie kogo mianuje się moderatorem, bo z takim postępowaniem i traktowaniem nie spotkałem się na żadnym "poważnym" forum.

Wyrazy szacunku,
Narg

Gangsta Latino
13-04-10, 18:45
przy okazji kubakorona też by mógł wrócić...;/ I NARG TEŻ BO DOSTAŁ BANA ZA NIC!! MOŻE ZBANUJCIE WSZYSTKICH TO BĘDZIE SPOKÓJ

Sosna91
13-04-10, 18:46
Dziecinada sie robi.

KowalX
13-04-10, 18:49
Nie chodzi o dziecinadę ,a nadużywanie uprawnień.Skoro ktoś kogoś mianuję moderatorem to niech tam moderuję.Są jeszcze też ostrzeżenia tak poza tym.Na pewno lepiej tak zwrócić uwagę.

Dementor
13-04-10, 18:52
Proszę o odbanowanie Narga ,został zbanowany w Hydeparku przez moderatora nie mającego uprawnień w tym dziale.
Nie został zbanowany w HydeParku... proszę o zapoznianie się z pkt 6 Regulaminu.


Zamieszczam na prosbe Narga,
(...)jakiś imbecyl(...)

Ban na kolejne 2 dni, jeszcze jedno takie zachowanie i masz bana dożywotniego na ip.

dacio7
13-04-10, 18:54
Ej dzieci mody przykład z Wolda prosze brac bo tylko on dobrze role na tym forum dziala tak jak powinno byc.

najt
13-04-10, 18:57
I sie dziwic że jaca forum zmienił :F


Gdyby Narg jeszcze był userem "nieprzydatnym" dla forum nic nie wnosił to ok niech będzie i tak - ale zapewniam ze to taki swoisty dyplomata i ma taki juz styl bycia i jego zachowanie nie jest kierowane nieświadomą działalnoscią.Zbanujecie go , potem innych uzytkownikow i na forum zostanie pare osob "cos" wiedzących...

A fama poleci zapewniam na temat tego forum o "zbanowanych"


Spoko zawsze mozna sobie wmówić - będą inni

Dziękuję , pozdrawiam o/

Dementor
13-04-10, 19:02
REGULAMIN FORUM

6. Zabronione jest:
- propagowanie piractwa i przemocy
- nieuzasadnione bluzganie
- obrażanie użytkowników forum
- tworzenie więcej niż jednego konta(chyba, że zezwoli na to admni)
- umieszczanie grafiki w wiadomości, gdyż forum to nie galeria, a nie wszyscy mogą pochwalić się 2 megabitowym łączem
- przeszkadzanie administratorom w pracy związanej z forum (w jakiejkolwiek formie).


Nie widzę żeby było tam napisane że dotyczy tylko "userów nieprzydatnych"(jak to najt określił)

najt
13-04-10, 19:11
Marcin tez by mogl bardziej skorygowac regulamin , no bo jak osoba zbanowana moze zamiescic jakiego kolwiek posta w celu wyjasnien/przeprosin czego kolwiek ?

Czytajac Narg'a posty nie dopatrzyłem sie zadnego docelowego obrażania uzytkownika a "nie uzasadnione bluzganie"

co chwile w jakims poscie jest slowo "kurwa" - więc proszę :) bez takich żartów w czasie załoby... kolejna korekta regulaminu marcin o/


Teraz jestem ciekaw czy moderatorzy pełniąc swoja funkcje są obiektywni czy nie czy dam mu bana bo dopatrze sie na siłę jakiś łamań przestrzegania regulaminu/bo go nie lubię ?

W ogóle co to za regulamin piractwo i przemoc ? ile osob wrzuca tutaj jakies kawalki lub wrzucało albo zdjecia zwiazane z przemoca :F

Przeszkadzanie adminowi ? Napisze ze coś mi nie tak chodzi i moze sie doczepic ze to jest "przeszkadzanie" tez bardzo obiektywna forma interpretacji


Zastanówmy sie czy to wszystko ma jakis sens

Ja radzę Nargowi podchodzic z dystansem do forum a Wam moderatorom z głową



o/

KowalX
13-04-10, 19:22
Nie został zbanowany w HydeParku... proszę o zapoznianie się z pkt 6 Regulaminu.


Ban na kolejne 2 dni, jeszcze jedno takie zachowanie i masz bana dożywotniego na ip.
Więc zapytam czy został zbanowany w dziale sporty walki?
Jeśli admin utworzy globalnego moderatora czy jak tam się zwie do pilnowania porządku we wszystkich działach to bym jeszcze zrozumiał.

Dementor
13-04-10, 19:27
Od kiedy Multikonto podchodzi pod któryś z działów?

KowalX
13-04-10, 19:31
Od kiedy Multikonto podchodzi pod któryś z działów?

A od kiedy moderator nie swojego działu banuje użytkownika?W ten sposób sam złamałeś regulamin.Zauważ,że banując go pierwszy raz nie miał jeszcze multikonta,więc?
I jak sam napisał utworzył je by się wytłumaczyć.

najt
13-04-10, 19:33
Narg napisł:

"Człowieku czy ty nie rozumiesz czy do ciebie trzeba w innym jezyku pisac, ze zalozylem konto tylko dlatego, aby dowiedziec sie na jakiej podstawie dostalem bana, bo NIE ZLAMALEM ZADNEJ Z ZASAD REGULAMINU. Mam jpga dla ciebie zamiescic wtedy zrozumiesz?. To, ze to forum kuluje i osoby zbanowane nie maja mozliwosci uzywac swojego konta, aby napisac sprostowanie/wyjasnienie do moderatora/admina, kolejna rzecz, ktora wymaga naprawy. "

Dementor
13-04-10, 19:51
Narq proponuję wyjrzeć przez okno, bo widzę że już świata poza forum nie widzisz.


A od kiedy moderator nie swojego działu banuje użytkownika?
Hmm... od zawsze. Gdybym nie mógł tak robić to chyba taka opcja została by mi zablokowana.

Zamykam temat bo nie prowadzi do niczego.

Fehu
13-04-10, 19:52
A od kiedy moderator nie swojego działu banuje użytkownika?W ten sposób sam złamałeś regulamin.Zauważ,że banując go pierwszy raz nie miał jeszcze multikonta,więc?
I jak sam napisał utworzył je by się wytłumaczyć.

Kowal wytłumaczę Ci coś od jakiegoś czasu -każdy mod ma możliwość moderowania całego forum, ale panuje miedzy nami umowa że zajmujemy się innymi działami tylko wtedy gdy w danym dziale moderator jest nie aktywny, bądź jest nadużycie na które trzeba zareagować natychmiast a moderatora przypisanego do danego działu nie ma.


Odnośnie bana dla Narg - kurcze przyznaje że już sam nie wiem o co tutaj chodzi., ale obiecuje Wam, że sprawa jeszcze dzisiaj będzie miała swój finał gdyż ponowny ban jest dla mnie również nie zrozumiały, ale o wyjaśnienie poproszę Dementora ponieważ nie chce wchodzić w czyjeś kompetencje.

pozdrawiam

marcinczwa
14-04-10, 15:52
konto Narq zostało odbanowane