PDA

Zobacz pełną wersję : trening i odżywki a papierosy



japan_1992
13-04-10, 18:29
tak jak w temacie jak na trening i zażywanie supli wpłynie palenie papierosów??

koksrox
13-04-10, 21:15
papierosy zabijaja Ci nie zbedne witaminy do przyrostu miesni a suple wala Ci watrobe w duzych ilosciach to jak bys mete bral :)

Mateusz 92
15-04-10, 09:51
Osobiśćie kurzyłem od 4 lat , od 6 mieśięcy zaczołem przygode z siłownia . nie pale 3 dni i czuje sie lepiej wszystko łatwiej podchodzi i oczywiśćie pieniądze są

D3
15-04-10, 10:01
Staraj się ograniczyć palenie jak ćwiczysz, bo że sport i fajki nie idą ze sobą w parze to chyba wiadomo. Przynajmniej staraj się nie palić przed siłownią i zaraz po. Najlepiej to rzuć to w pierony, bo szkoda marnować kasy przy obecnej akcyzie i dawać zarobić tym złodziejom na państwowym garnuszku.

piuras86
16-04-10, 08:54
fajki to Gówno ....... wiem po sobie ........ staram sie ograniczać jak tylko mogę i rzucić ten shit........
ale po ponad 10 latach palenia ... jest trochę cięzko ........

///M
16-04-10, 09:15
Dla chcącego nic trudnego ;)

rmn
16-04-10, 09:54
Dla chcącego nic trudnego ;)
oj łatwo powiedzieć... ja sam też palę i mam z tego powodu wyrzuty sumienia... :( ale myślałem nad e-papierosem tylko fakt że nie jest to tanie no ale zdrowie jest chyba najcenniejsze ;] pozdro dla tych co mają taki problem jak ja ps dobry temat sam chciałem taki załozyc ;p

KowalX
16-04-10, 15:01
oj łatwo powiedzieć... ja sam też palę i mam z tego powodu wyrzuty sumienia... :( ale myślałem nad e-papierosem tylko fakt że nie jest to tanie no ale zdrowie jest chyba najcenniejsze ;] pozdro dla tych co mają taki problem jak ja ps dobry temat sam chciałem taki załozyc ;p
Pieprzenie sam rzuciłem z dnia na dzień po ok. 7latch palenia.

michal_f
16-04-10, 15:20
i jak z efektami ? porownywalne z tymi jak paliles a jak przestales ??

Micek185
16-04-10, 16:15
palenie nie idzie w parze ani ze zrdowiem ani ze sportem najalepiej rzucić i tyle,zmniejsza ci sie wydolnośc płuc narażasz sie na gruźlicę i do tego uszkodzenie dróg oddechowych o raku nie wspomnę bo to oczywiste,paczka fajek to ok 10zł więc przez miesiąc odłozysz sobie na dobre białko,witaminy i jeszcze zostanie na kwiaty i kino z dziewczyną.

KowalX
16-04-10, 16:26
i jak z efektami ? porownywalne z tymi jak paliles a jak przestales ??

Jeśli chodzi o wydolność nie zauważyłem wielkiej różnicy ,ale może dlatego ,że z kondycją nigdy nie miałem problemów odkąd pamiętam.Za to samopoczucie na plus.

martin22
16-04-10, 17:53
oj łatwo powiedzieć... ja sam też palę i mam z tego powodu wyrzuty sumienia... :( ale myślałem nad e-papierosem tylko fakt że nie jest to tanie no ale zdrowie jest chyba najcenniejsze ;] pozdro dla tych co mają taki problem jak ja ps dobry temat sam chciałem taki załozyc ;p

jeżeli chcesz kupic e-papierosa to najlepiej z górnej pułki,ja mam, ale mi jakość nie pomaga w rzuceniu fajek

KowalX
16-04-10, 18:36
Nie macie na co kasy tracić jak nie na fajki to na jakieś e-fajki :lol:

blood in blood out
16-04-10, 21:20
a ja rzucam palenie prawie co miesiąc i..... dalej nie mogę rzucić. pale jakieś 15lat, kiedyś miałem 6 miesięczną przerwę i o dziwo wydolność mi spadła:) papierosy to śmierć ale nałogowi palacze (szczególnie ci co kochają palić- jak ja) wiedza jak trudno rzucić. palenie tytoniu zmniejsza ryzyko zachorowania na parkinsona- taka tam mała hipokryzja;)

piuras86
16-04-10, 22:47
Kwiaty niech sobie zasadzi w ogródku a do kina wole iść sam ................
wydolność hmmm łatwo to poprawić nawet podczas palenia
dziennie włazić 3-40 m do góry biegiem po rusztowaniu tak przez 10 h to wszystko po 3 tyg jest ok ....... i dla tego jak słysze rusztowanie to mnie kurw...... biedze

A TY KOWAL JA PIER... KIEPY Z DNIA NA DZIEŃ TO PO CO PALIŁEŚ TE 7 LAT ????? NA H....... SIE TRUŁEŚ ????

JA TAM LUBIE SOBIE ZAPALIĆ ... ;p

KowalX
17-04-10, 00:17
Kwiaty niech sobie zasadzi w ogródku a do kina wole iść sam ................
wydolność hmmm łatwo to poprawić nawet podczas palenia
dziennie włazić 3-40 m do góry biegiem po rusztowaniu tak przez 10 h to wszystko po 3 tyg jest ok ....... i dla tego jak słysze rusztowanie to mnie kurw...... biedze

A TY KOWAL JA PIER... KIEPY Z DNIA NA DZIEŃ TO PO CO PALIŁEŚ TE 7 LAT ????? NA H....... SIE TRUŁEŚ ????

JA TAM LUBIE SOBIE ZAPALIĆ ... ;p
Jak chcesz podczas palenia poprawiać wydolność to powodzenia życzę ;).Trułem się ,bo byłem młody i głupi ;),a rzuciłem z dnia na dzień(mam siną wolę hehe) ,bo stwierdziłem ,że kasa,zdrowie nie są warte takich głupot ,a przy okazji śmierdzisz po tym jak gówno.

alder
17-04-10, 01:12
oj ale myślałem nad e-papierosem tylko fakt że nie jest to tanie

pieprzysz jak ziomek co pali fajkę za fajką ale szkoda mu kasy na e-szluga. to jest tańsze niż papierosy !!!!!!!!!!! zwraca się szybko.

btw. 5 miesięcy bez fajki.

kubaCK
17-04-10, 09:39
moze jak nie zdrowie to wyglad zewnetrzny Cie zmotywuje. skora poprawie sie nie mal dwukrotnie. "promieniejesz" po rzuceniu

rmn
17-04-10, 10:47
pieprzysz jak ziomek co pali fajkę za fajką ale szkoda mu kasy na e-szluga. to jest tańsze niż papierosy !!!!!!!!!!! zwraca się szybko.
ale ja nie pale szluga za szlugiem, nie palę dużo ale jednak, i zaraz będzie to po co w ogóle palisz... bo lubie ale wiem że to szkodzi i wolałbym to rzucić

alder
17-04-10, 11:20
nie pytam po co palisz bo sam paliłem bardzo długo. ile miesięcznie wydajesz ? 120zł ? a szluga kupisz za 150zł. do tego odpowiedni e-liquid i miesięcznie wydajesz 29zł na płyn plus co parę miesięcy wymiana baterii i atomizera. nawet przy paleniu 10 fajek dziennie to się opłaca

Dominick
17-04-10, 13:03
znam kogoś kto pali e-fajke i papierosy :) i w weekendy marysie