PDA

Zobacz pełną wersję : Od jutra OLIMP crewapure mono. Mam kilka pytań



Radek1989
12-04-10, 20:05
Witam , od jutra planuje zaczynać cykl na kretce mono olimpa. To mój pierwszy cykl , dieta jest , mam kilka pytań :

1. Czy jeśli jade do szkoły rano i na siłkę ide od razu po szkole to brać kretkę już rozrobioną czy rozrabiać zaraz przed spożyciem ...

2. po treningu biorę też białko z olimpa , teraz czy najpierw pić kretę czy najpierw białko , i mniej więcej po jakich czasach to ...

3. w jakich ilościach i o jakich porach najlepiej pić wodę ...

4. czy z cezgoś bardzo taniego coś dokupić - np. glukozę , jeśli tak to jak brać ...

5. Dajcie mi kilka ogólnych wskazówek zebym nie popełnił żadnego błędu ;/;/

Chcę brać 10 g. dziennie , na opakowaniu jest napisane że po treningu lub o podobnej porze w nietreningowe dni , ale nie lepiej to rozbić na 5 g rano w nietreningowe a treningowe 5 g rano i 5 gr. po treningu ???


Pomóżcie chłopaki ;]

Sosna91
12-04-10, 20:11
1. syp prosto do japy i popij woda przed.
2. najpiew kreta bialko po 20-30min
3. według pragnienia. 3-4l\ed
4. nie
5. nie opieprzaj sie na treningu,. jedz jak koń. spij jak niedźwiedź.

10g\ed mozesz podzielic.

Radek1989
12-04-10, 20:21
serio - prosto do japy ??:D Nie żartujesz sobie ze mnie ?:d

Aha , nie dziwi was fakt że wszędzie piszą że łyżeczka krety to 5g a na olimpie jest napsane że łyżeczka to 3g ?? :D

Sosna91
12-04-10, 21:43
dlaczego mialbym żartować, sam tak robie. po co sie meczysz. jak mozna w ten sposób.

co do drugiego pytania moze mają cięższą krete:) wieksza gestość czy coś. kreta jeszcze mono jest tania wiec bierz te 10g a jak przesypiesz nic Ci sie nie stanie wylejesz ja z moczem i tyle.

Radek1989
12-04-10, 21:55
nie no pewnie;] tylko widzisz - chodzi o płaskie łyżeczki czy czubatki ?:D

Kurde 300g krety za 60 zł i żeby miarki nie dodali to porażka ;/;/ Mam 300 tego olimpa , ale jak zdecyduje się na dłuższy cykl ( 6 tygodni a nie 4 ) to dokupie sobie z vitalmaxa zieloną i kij ;]

P.S

Jest opcja że np. jak w za krótkim odstepie od krety wypije z litr wody to ona się nie wchłonie we mnie tylko w pisuar przy oddawaniu ?:D

sory za głupie pytania :d

Sosna91
12-04-10, 22:34
akurat przy łykaniu krety zalecany jest popicie jej ~0,5l wody. wiec nie peniaj :)


a 5g to łyżeczka płaska :) ale lekki czubeczek jak dasz to nic Ci sie nie stanie, i tak raczej dokupisz.

KowalX
13-04-10, 01:39
serio - prosto do japy ??:D Nie żartujesz sobie ze mnie ?:d

Aha , nie dziwi was fakt że wszędzie piszą że łyżeczka krety to 5g a na olimpie jest napsane że łyżeczka to 3g ?? :D
Możesz wymieszać sosna lubi gips w buzi http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/nc4723_ddd.gif

Na tym forum nic nie dziwni :rockon:

Radek1989
13-04-10, 07:11
już sam do tego doszedłem , ze będe dosypywał do napoju , bo rzeczywiście poczułem jakbym zjadł sproszkowane szkło :D:D

Skoro olimp na pudełku tak pisał to biorę jedną płaską łyżeczkę i pół kolejnej ... ;]

Dzięki chłopaki ;]


Po jakim czasie powinienem zauważyć większą pompe na treningu i siłę ??

rafio83
13-04-10, 07:28
1. syp prosto do japy i popij woda przed.
2. najpiew kreta bialko po 20-30min
3. według pragnienia. 3-4l\ed
4. nie
5. nie opieprzaj sie na treningu,. jedz jak koń. spij jak niedźwiedź.

10g\ed mozesz podzielic.

Dlaczego tak? Przecież może popić krete bialkiem wszędzie piszą ze białko(najlepiej serwatkowe) poprawia transport kreatyny do mięśni.

Sosna91
13-04-10, 12:10
nie chodzi o gips w buzi tylko o to ze tak jest znacznie szybciej, to raz a 2 ze wiekszosc kreatyn srednio smakuje po rozpuszczeniu wiec wole sobie tego oszczedzic. ale znaczenia nie ma wiec jak Ci wygodniej tak bierz..

Rafio - na ten temat zdanie zmienia sie caly czas, jedni mowia tak inni tak. ja twierdze ze lepiej odczekac te 20min i walnac na 'pusty' zoladek z woda. To tylko kreatyna wiec nie ma co znow przesadzac.

Radek1989
14-04-10, 11:58
Słuchajcie , a u was jak było z tymi spadkami po krecie ?? Dopiero zaczynam cykl , ale nie ukrywam że mam duże nadzieje ... ale boje się , że po cyklu wszystko spadnie ....

Jak to wygląda ?? Czy kreatyna jest po to żeby się spompować na miesiąc i wrócić do punktu wyjścia ??? :(:(:(

Jak jest z tym u was ?? i jak było po pierwszym cyklu ... ?

pablo28
14-04-10, 12:31
np bic +1,5cm , potem spadek 0,5

Radek1989
14-04-10, 17:29
no z takiego czeoś byłbym w sumie bardzo bardzo zadowolony ;]

KowalX
14-04-10, 17:46
Kapsułki rządzą :rockon:

Radek1989
14-04-10, 18:02
ja mam proszek ... creapure monohydrat czy jakoś tak :d

rafio83
15-04-10, 07:27
Ja biore krete olimpa juz tydzien i bic podszedł wodą na +1cm :)