PDA

Zobacz pełną wersję : Jak nabrać wagi ?



Sevi19
12-04-10, 15:19
Witam mam pewien problem mam strasznie szybką przemianę materii i nie wiem kompletnie co zrobić
mam 19 lat ważę zaledwie 61 kg przy wzroście 1.75 m i teraz mam pytanie co polecacie aby szybko przytyć ? nie wiem mi sie wydaję że było by dobrze te 15-20 kg i oczywiście czy to możliwe u mnie ? Co jeszcze słyszałem znajomy mi mówił że może mi na to załatwić mete mniej więcej kojarzę o co chodzi ale czy to mi nie zaszkodzi ? i ile musiał bym brać tego żeby coś zdziałać nie powiem że przydało by się też troszkę wyrzeźbić no ale to może później bo pewnie wszystkiego od razu nie można zrobić... a co do mety właśnie czy to bezpieczne ? przynajmniej w moim przypadku bo choruje na młodzieńcze zapalenie stawów biorę zastrzyki raz tygodniowo nazywają się enbrel oraz zażywam methotrexat na te stawy i tak zwane sterydy przynajmniej lekarz na nie tak mówi a ich nazwa to metypred ( tylko z tego co ostatnio się dowiedziałem mam już je odstawiać w najbliższym czasie) więc co radzicie ? czy znajdę tutaj pomoc w doradzeniu ;d ?
albo jakieś inne środki nie wiem coś żeby zadziałało i żebym nie znalazł się w szpitalu lub gorzej hehe no to w sumie tyle pozdro ;)

szycha77
12-04-10, 16:46
Jak chcesz se rozwalić wątrobę to proszę bardzo.
Weź się za porządna michę, no!

Sevi19
12-04-10, 16:55
No to skoro może być aż tak źle to może chociaż coś polecacie na zwiększenie apetytu ?

fallenursus
12-04-10, 17:02
reklamy o jedzeniu. lub programy kulinarne
kurwa serio wczoraj jak ogladalem to az frytki musialem zjesc-innego wyjscia nie bylo

Sevi19
12-04-10, 17:04
aaa co się miałem spytać jakaś dietka specjalna na zwiększenie masy też by coś pomogła ? jeżeli tak to co najbardziej może mi pomóc ?

szycha77
13-04-10, 00:37
aaa co się miałem spytać jakaś dietka specjalna na zwiększenie masy też by coś pomogła ? jeżeli tak to co najbardziej może mi pomóc ?

Jedzenie.

Dawidhardcore
13-04-10, 08:40
reklamy o jedzeniu. lub programy kulinarne
kurwa serio wczoraj jak ogladalem to az frytki musialem zjesc-innego wyjscia nie bylo

ulalala troche tluszczyku nigdy nie zaszkodzi:D