PDA

Zobacz pełną wersję : Pozostałości po redukcji



bibski
12-04-10, 06:47
Sie ma jestem ciekaw a w sumie mnie to martwi czy po ostrej redukcji 3,5 miesiąca skóra na brzuchu się nieciągnienie nie ma tragedii bo to poszło 20kg z całego ciała mięśnie brzucha są odkryte tylko jest fałd skóry na samym dole brzucha i minimalny po bokach . Nigdy nie doszyłem do takiej figury jak teraz i obawiam się ze te fałdy mogą zostać - czy znikną ? miał ktoś tak
Redukje jeszcze t rochepoczekamy na dalsze efekty jeszcze jakieś 5 kg do planowanej wagi

Hermann
12-04-10, 08:29
Jestes jeszcze młody, nie martw sie skóra sie naciągnie. Aby przyspieszyć ten procec możesz stosować masaże, prysznic naprzemian, zimny- ciepły, kremy ujędrniające. Jeśli tego nie będziesz robił i tak sie wchłonie lecz dłużej to potrwa. Trudniej jest u ludzi starszych lecz u Ciebie nie ma obaw. Po prostu skóra została troche w tyle za ciałem, kwestia czasu. Pozdrawiam

Lukaszr0
12-04-10, 10:09
Kremy ujędrniające to badziew, rób brzuszki to skóra się ujędrni.

Hermann
12-04-10, 10:24
Lukasz czy stosowałeś kiedys kremy ujędrniające? Jeżeli tak to jakie? Jeżeli nie to skąd Twoja opinia? Ja stosowałem więc jeżeli chcesz moge Ci nawet wymienićna PM aby nie robić zbędnej reklamy nazwy skutecznych preparatów, Schudłem ze 114 kg do 87 więc praktykowałem sposoby na pozbycie sie pozostałej skóry i udało mi sie choć mam 49 lat. Chciałbym abyś jakoś poparł swa wypowiedż chyba że chciałeś nabić sobie tylko posta.

AKRO
12-04-10, 13:06
herman mi powiedz jakie nazwy tych kremów moze mis ie przydadzą. To dla facetów i jaka cena?

Lukaszr0
12-04-10, 14:59
Stosowałem kiedyś krem z firmy Avon nie pamiętam co to był za krem ale potem poszukam na allegro to znajdę nazwę. Sam krem nie dawał efektów dopiero robiąc brzuszki skóra zaczęła się naciągać ale jeszcze trochę jej zostało, jeżeli masz jakieś sprawdzone kremy to napisz chętnie wypróbuję.

Hermann
12-04-10, 18:16
Ckłopaki trzeba sobie uzmysłowic że krem jest jednym z elementów wpływających na ujędrnienie i wchłonięcie sie skóry. Najważniejszy jest masaż i nie ważne czy jest to krem dla kobiet czy mężczyzn. Ja musze sie przyznać że stosowałem krem damski i to nie ze względu na brzuch lecz wstyd przyznać na wiotką skóre na szyi i zwisające "podgardle'. Namówiła mnie włośnie żona. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego ale obwisła twarz mnie wkurwiała. Gdy zauważyłem że gęba nabiera wyglądu a skóra sie wygładza zacząłem masowac też brzuch. Nie moge dać sobie odciąć jaj że to dzięki temu skóra sie wchłonęła lecz z pewnością przyspieszyło to proces. Stosowałem SLIM EXTREME 3D z L-karnityną cena ok 13 zł i zwykłe kosmetyczne Masło kakaowe z ZIAJI cena ok 10 zł w kazdym hipermarkecie. Ceny nie są wygórowane możecie spróbowac nie zaszkodzi. I nie przejmujcie sie nie sa to jakieś pedalskie praktyki lecz zabieg pozwalający poprawić wygląd, tym bardziej że robi sie go samemy w łazience i nikt nie musi sie chwalić jeżeli sie krępuje.Pozdrawiam.

AKRO
12-04-10, 18:19
Ok dzieki przyda sie na twarz i klate, bo moja klata szczegolnie srodek jest taka obwisła. A ta karnityna to po co?

Hermann
12-04-10, 18:32
Jest jednym ze składników i podobno przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej.Grunt aby zadziałalo.

Hermann
12-04-10, 19:01
Chłopaki ja mam żone i dwie dorosłe córki, a ze jestem człowiekiem który nie wstydzi sie swoich słabości często pytam je o rade i próbuje babskie kosmetyki hehe Ostatecznie co pomaga kobiecie nie zaszkodzi facetowi. W Waszym przypadku nie przejmujcie sie wiotka skórą, jesteście jeszcze w takim wieku że sama sie wchłonie.Zabiegi te jedynie przyspieszają ten proces.

bibski
12-04-10, 22:14
zmieniłem zdjęcie w awatar co sadzicie ?

Pusia
13-04-10, 00:12
Hermann, co dokladnie robiles :)?
Jak nie chcesz tu zasmiecac - to na privie, co dokladnie stosowales, z jaka czestotliwoscia, jakies cabsy brales typu kolagen, bicze wodne jak czesto itd...

Ja zlecialem 127->88(w ~9mc) i skora wisi na rekach, lopatkach, udach, brzuchu :) - wszedzie - trudno sie dziwic ;) wiek 18.

KowalX
13-04-10, 12:16
Sie ma jestem ciekaw a w sumie mnie to martwi czy po ostrej redukcji 3,5 miesiąca skóra na brzuchu się nieciągnienie nie ma tragedii bo to poszło 20kg z całego ciała mięśnie brzucha są odkryte tylko jest fałd skóry na samym dole brzucha i minimalny po bokach . Nigdy nie doszyłem do takiej figury jak teraz i obawiam się ze te fałdy mogą zostać - czy znikną ? miał ktoś tak
Redukje jeszcze t rochepoczekamy na dalsze efekty jeszcze jakieś 5 kg do planowanej wagi

Zależy jak bardzo wisi.Dorzuć jakiś ujędrniający balsam,popytaj w aptece.Możesz wypróbować coś z kolagenem związane.