PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa pytania



pkmh
10-02-07, 11:51
Witam serdecznie mam dwa pytanka,pierwsze dotyczy krost na ciele.Ostatnio zauważyłem ze na polecach i na klacie wyskoczyło mi kilka czerwonych krostek, co prawda nie jest ich dużo ale i tak wolałbym żeby ich nie było. (dodam że nie biore żadnych odżywek).Czy jest jakis sposób żeby sie ich pozbyć?/ a może jest to poprostu wynik dorastania :razz:

Drugie pytanie dotyczy przepukliny.Ja osobiście nie miałem tego problemu ale właśnie boje się że moge to mieć.Ostatnio moj troche starszy kumpel na silce troche przesadził no i teraz w szpitalu lezy i sobie dluzszy czas nie poćwiczy.Chodzi mi o to czy da się jakoś temu zapobiec, czy są jakieś wskazówki jak prawidłowo ćwiczyć czy coś w tym stylu??

Za odpowiedź z góry dziękówa i pozdrawiam ;)

gangster
10-02-07, 14:20
Co do krostek na plecach,tez mam tak,nie sa duze,ale sa,smaruje benzacne i nie pomaga,powinno zniknac ale chyba przy lepszej masci.

Jesli bedziesz prawidlowo wykonywac cwiczenia,rozgrzewac sie przed kazdym treningiem,wszystko robic z glowa to nic Ci nie grozi.Tak jak napisales Twoj kumpel z czyms przesadzil i takie sa tego skutki.

tomek.
10-02-07, 14:50
pas przy mc przysiadach cięzkich seriach na barki wyciskaniach to naprawde podstawa i nic sie nie powinno dziać

sylwka
10-02-07, 14:54
NIe jestem specjalistą od takich rzeczy (tzn. nie wiem, czy te krostki na Twoich plecach to trądzik ;) ), ale wypróbuj maść z krzemem do cery trądzikowej 20/20. Jest tani i wydajny ;) Tylko jeśli smarowałbyś się codzinnie, to możesz nadmiernie wysuszyć skórę. Ja przez 3dni nakładałam maść na brodę i trochę miałam tam przesuszoną skórę, ale posmarowałam jakimś nawilżającym i jest spoko ;)
w najgorszym przypadku, jak Ci bardzo przeszkadzają te krostki, idź do dermatologa, on Ci zapisze konkretną maść :)

Kamcio
11-02-07, 13:45
Powiem Ci tak te krosty to wynik dorastania:) ja mam naprzykład 16 lat i juz od roku je mam :) niektórym naprzykład w ogole one nie pojawią sie :) smaruj je jakimiś tonicami itp i po jakims czasie Ci zejdą

grzesiek k
11-02-07, 19:11
Powiem Ci tak te krosty to wynik dorastania:) ja mam naprzykład 16 lat i juz od roku je mam :) niektórym naprzykład w ogole one nie pojawią sie :) smaruj je jakimiś tonicami itp i po jakims czasie Ci zejdą
właśnie w tym wieku to normalne tak słyszałem.W wieku 16,17,18 w tych latach to schodzi tak że być cierpliwy :grin:

kociolcyk
11-02-07, 20:24
to i tak jak sie cos pojawi to i musi zejsc jednemu sie pojawi wczesniej a drugemu pozniej to kwestia genów

grzesiek k
12-02-07, 13:43
Ja jak ostatnio tzn 4 tygodnie temu jak zacząłem pic 5,6 szklanek mleka dziennie to mi na czole 5 krost wyskoczyło ale włosy mi je maskują :lol:

kociolcyk
12-02-07, 14:36
to raczej nei przez mleko :wink:

grzesiek k
12-02-07, 19:26
to raczej nei przez mleko :wink:
skąd kur....wiesz może mam uczulenie :lol: :grin: :cool: :smile: :lol:

Kamcio
12-02-07, 19:27
szkoda, ze głupota nie umie latać,,,

grzesiek k
12-02-07, 19:45
szkoda, ze głupota nie umie latać,,, o co ci biega :!:

sylwka
13-02-07, 15:57
zaraz mnie szlag trafi.. jeszcze jeden taki offtop, to polecą osty!!!!!

grzesiek k
13-02-07, 21:21
zaraz mnie szlag trafi.. jeszcze jeden taki offtop, to polecą osty!!!!!
to już się nie powtórzy :grin: sorki

Spali
15-02-07, 16:00
co do krost to raczej normalne w wieku dorastania
a co do przepukliny to sam miałem 10 listopada 2006 operacje na przepukline pachwinową od stycznia zaczalem chodzic na basen i na w-fie cwiczyc a od poczatku tego tygodnia lekko na silowni trenuje poczytaj se ten temat o przepuklinie sam sie o to kiedys pytałem
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=1705

Pozdrow kumpla bo wiem jakie to nie przyjemne uczucie po tej operacji